Nie ma co liczyć na piłkarzy…Podpisałem pakt krwi z diabłem. Dzisiaj rzucam klątwę. Jeszcze nie wszystko stracone… https://t.co/D3fI16tLyL">pic.twitter.com/D3fI16tLyL
Czyli po Lech Legia nauczyliśmy się, że trzeba wywierać presję na sędziach po każdej kontrowersji bo w sumie to VAR nie zawsze reaguje. Dzis dodatkowo wiemy, że nawet jeśli VAR podejmie decyzje to trzeba dalej protestować bo ją tez można zmienić🔝
Czemu jak facet jest gruby to zazwyczaj jest to zajebisty ziomek z dużym dystansem do siebie, z którym zawsze można piwko pierdolnąć, a jak baba jest gruba to zazwyczaj nadęta pizda z przerośniętymi ego, a jak powiesz o niej gruba to cię zje
@pt9 Tak, wcale z Atletico nie zagrał rewanżu całkowicie inaczej niż zawsze. Wcale przez prawie cały dwumecz City miało awans i grało lepiej. Można go krytykować za mecz z Lyonem, czy finał z Chelsea, ale nie dwumecz z Realem. Będąc trenerem City tylko z Liverpoolem w LM dostał baty, a i tam sędziowie robili cyrk.
25 klubowych trofeów, w tym mistrzostwa Anglii, Hiszpanii i Włoch oraz dwa triumfy w Champions League, a chłop praktycznie we łzach, bo robi finał Ligi Konferencji. Coś pięknego. https://t.co/bYWiHPm2uX">pic.twitter.com/bYWiHPm2uX
@Rewolucja123 Po opiniach panujących na temat Guardioli, czy Valverde to chyba jednak sporo ludzi uważa, że nic wielkiego. Ja twierdzę, że liga to dużo, ale jednak coś wielkiego to jest LM, albo dublet (liga i puchar w jednym sezonie).
Najciekawsze jest to, że chyba najlepszy Real jaki oglądałem to był ten Mourinho, a paradoksalnie on nic tak wielkiego jak LM nie wygrał. W lidze miał ciężko bo była cudowna Barcelona, a w LM zawsze czegoś brakło.
Nie mów tego głośno ludziom którzy zmarnowali 7 lat Messiego i kolegów w Barcelonie zatrudniając Valverde, Setiena, Koemana kompletnie ignorując klucz jakim jest ta półka o której piszesz.
1
Tak 2 wolne zmarnować.
0
@takisobiektos Jedyny słaby punkt w składzie. Ewentualnie 2 skrzydło.
1
Jak wygramy majstra to kupuję koszulkę Kamyka. Przynajmniej nazwisko będzie się mi zgadzać :D
6
Podziałało :D
1
Pajac jeden. Ciekawe czy teraz powie o sędziach jak dali im rożny którego nie było (a padł po nim gol). Zawsze taki gadatliwy o sędziach był.
4
Dobra, teraz tylko by Lech nie odwalił cyrku z Piastem xD
4
No 15 min mógł doliczyć jeszcze pajac.
3
Jak to dowiozą to pomnik dla trenera Jacka Zielińskiego za całokształt :)
3
Ach ten Var w Polsce xd
8
To nieźle xD
12
Adekwatny podpis xD
2
@FCB24 Kilka nie, ale ja wolę Anglika niż Polaka. Bardziej kompletny zawodnik.
2
@Kluivert_P Od początku mówię, że wymagać można po okresie przygotowawczym.
3
Wielki Son. Uwielbiam :)
15
Zabawne xD
113
Coś w tym jest :D
9
Pod piłkarz.
0
Juve panuje w 94 min kontrę sam na sam, a w 96 traci z karnego i przegrywa. Piękna jest ta piłka xD
16
Oj tak :)
2
@pt9 Tak, wcale z Atletico nie zagrał rewanżu całkowicie inaczej niż zawsze. Wcale przez prawie cały dwumecz City miało awans i grało lepiej. Można go krytykować za mecz z Lyonem, czy finał z Chelsea, ale nie dwumecz z Realem. Będąc trenerem City tylko z Liverpoolem w LM dostał baty, a i tam sędziowie robili cyrk.
0
@Borneo Możliwe, aleja wtedy jeszcze piłki tyle nie oglądałem.
6
Piękne :)
0
@Rewolucja123 Po opiniach panujących na temat Guardioli, czy Valverde to chyba jednak sporo ludzi uważa, że nic wielkiego. Ja twierdzę, że liga to dużo, ale jednak coś wielkiego to jest LM, albo dublet (liga i puchar w jednym sezonie).
3
Najciekawsze jest to, że chyba najlepszy Real jaki oglądałem to był ten Mourinho, a paradoksalnie on nic tak wielkiego jak LM nie wygrał. W lidze miał ciężko bo była cudowna Barcelona, a w LM zawsze czegoś brakło.
3
Nowa gra o tron. Jak wrażenia?
9
Prawda. Zmarnowali nasze najlepsze lata.
0
XD W sumie związany z City, Atletico i Barcą więc jego musi bardzo boleć :D
20
Ale oni mają kompleks Pedriego xD
2
@Siro To niezła dominacja jak sam Grealish miał więcej okazji na gola niż Real xD
0
@Messibestplayerintheworld Tak jak PSG do nich, czy City dziś w ostatnich 10 min.