1

Tak 2 wolne zmarnować.

0

@takisobiektos Jedyny słaby punkt w składzie. Ewentualnie 2 skrzydło.

1

Jak wygramy majstra to kupuję koszulkę Kamyka. Przynajmniej nazwisko będzie się mi zgadzać :D

6



Podziałało :D

1



Pajac jeden. Ciekawe czy teraz powie o sędziach jak dali im rożny którego nie było (a padł po nim gol). Zawsze taki gadatliwy o sędziach był.

4

Dobra, teraz tylko by Lech nie odwalił cyrku z Piastem xD

4

No 15 min mógł doliczyć jeszcze pajac.

3

Jak to dowiozą to pomnik dla trenera Jacka Zielińskiego za całokształt :)

3



Ach ten Var w Polsce xd

8



To nieźle xD

12



Adekwatny podpis xD

2

@FCB24 Kilka nie, ale ja wolę Anglika niż Polaka. Bardziej kompletny zawodnik.

2

@Kluivert_P Od początku mówię, że wymagać można po okresie przygotowawczym.

3

Wielki Son. Uwielbiam :)

15



Zabawne xD

113



Coś w tym jest :D

9



Pod piłkarz.

0

Juve panuje w 94 min kontrę sam na sam, a w 96 traci z karnego i przegrywa. Piękna jest ta piłka xD

16



Oj tak :)

2

@pt9 Tak, wcale z Atletico nie zagrał rewanżu całkowicie inaczej niż zawsze. Wcale przez prawie cały dwumecz City miało awans i grało lepiej. Można go krytykować za mecz z Lyonem, czy finał z Chelsea, ale nie dwumecz z Realem. Będąc trenerem City tylko z Liverpoolem w LM dostał baty, a i tam sędziowie robili cyrk.

0

@Borneo Możliwe, aleja wtedy jeszcze piłki tyle nie oglądałem.

6



Piękne :)

0

@Rewolucja123 Po opiniach panujących na temat Guardioli, czy Valverde to chyba jednak sporo ludzi uważa, że nic wielkiego. Ja twierdzę, że liga to dużo, ale jednak coś wielkiego to jest LM, albo dublet (liga i puchar w jednym sezonie).

3

Najciekawsze jest to, że chyba najlepszy Real jaki oglądałem to był ten Mourinho, a paradoksalnie on nic tak wielkiego jak LM nie wygrał. W lidze miał ciężko bo była cudowna Barcelona, a w LM zawsze czegoś brakło.

3



Nowa gra o tron. Jak wrażenia?

9



Prawda. Zmarnowali nasze najlepsze lata.

0



XD W sumie związany z City, Atletico i Barcą więc jego musi bardzo boleć :D

20



Ale oni mają kompleks Pedriego xD

2

@Siro To niezła dominacja jak sam Grealish miał więcej okazji na gola niż Real xD

0

@Messibestplayerintheworld Tak jak PSG do nich, czy City dziś w ostatnich 10 min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?