35

0



XD piękne. Królewski znów szuka błędów wszędzie tylko nie w zarządzaniu klubem.

26



To nieźle xD

0

@deyna2018 Pierwszy tak, drugi nie, trzeci nie wiem bo nie widziałem.

12



Zabawne xD

6



Ale piękne podanie :)

3

@macio_944 No tylko to jak porównywać B klasę do Okręgówki. Niby lepiej, ale i tak słabo :)

12



Ale dno :D

0

@FcBforever221 Różnicę to zrobi Cancelo i Walker :D

0

City powinno to wygrać 2 golami. Na szczęście w rewanżu będą podstawowe boki obrony.

2



Odwieczne pytanie xD

1

Dobra tylko niech teraz Pep w finale nie przekombinuje :D

0

@Jakchcesz U nas na 3 lata, a oni chcą tylko do 2024 go przedłużyć.

0

@Ojciec5tkidzieci I dobrze. Twitter jeszcze się ostał w tej normalności.

28

0

@Medium Obie strony na tym straciły. Z Neyem wygralibyśmy w ostatnich latach więcej i finansowo lepiej byśmy stali.

0

Ciekawe czy Roberto zmniejszy pensję o te 50%, czy więcej. No i rok kontraktu. Przeboleję to, ale nie jestem zadowolony.

8



Fakty :)

4



Widzę chcą nam wcisnąć niechcianych zawodników.

3



To Dest, albo Roberto wtedy out. Lub obaj. W sumie jak udało by się wyczyścić kadrę to mamy bardzo dobry skład :)

0

https://x.com/ReshadRahman_/status/1518558752735170562

Polecam nitkę. W sumie w prawie każdym mam tak samo jak większość :)

12



No dokładnie :)

34



No to jest cyrk xD

18

12

28



No to był kolejny cyrk :D

0

@Johnnie_Walker Z karnym w końcówce.

1

@insp1re Xavi Ball zobaczymy dopiero w nowym sezonie jak ich spokojnie sobie przygotuje i kondycyjnie i taktycznie.

19



Jak to jest prawda to mamy jawny wałek i tyle.

6



Dobrze, że teraz tydzień przerwy, bo my kondycyjnie siedzimy przez cudowne przygotowania rudego do sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?