Tym bardziej, że akurat według Niewydrukowanej Wisła powinna zlecieć w sezonie 19/20, bo sędziowie krzywdzili Arkę. Trzeba uważać, zanim zrobi się z niej wyznacznik :) https://t.co/lRlSnZwIpa">pic.twitter.com/lRlSnZwIpa
Ac Milan - 4 trophies Liverpool - 5 trophies Inter Milan - 8 trophies Manchester United - 10 trophies Chelsea - 14 trophies Manchester City - 16 trophies Real Madrid - 22 trophies
Manchester United jest podobno wstanie włączyć w transfer Frenkie'ego de Jonga Alexa Tellesa i Marcusa Rashforda by zmniejszyć cenę. Barcelona nie zaakceptuje oferty niższej niż 86M euro. [Fichajes]
Xavi wants to sign a left-back and a right-back in the summer. Azpilicueta is the priority for the right-back position, but it all depends on his situation with Chelsea. If Azpilicueta signs for Barça, a player in his position will leave Barcelona.
Rząd zmarnował ponad 10 mld zł na zakup szczepionek, których nikt nie chce. Za te pieniądze Sasin mógłby cztery razy do roku organizować wybory przez kolejne 35 lat.
Radomiak: - nie ma własnego stadionu - nie ma porządnych boisk treningowych (klub jeździ trenować po wsiach) - siedziba klubu w hotelowym barze - brak trenerów przygotowania fizycznego, analityków z prawdziwego zdarzenia itd. - beznadziejne egzotyczne transfery
I serio, ta akcja Gaviego to jest tylko ukoronowanie tego występu - jeżeli nawet był spalony to powtórki nie dostaliśmy. Ale cały mecz każda minimalnie sporna sytuacja jest gwizdana w jedną stronę.
35
https://x.com/ABNPoland/status/1519376981971849218
To jest piękne xD
0
XD piękne. Królewski znów szuka błędów wszędzie tylko nie w zarządzaniu klubem.
26
To nieźle xD
0
@deyna2018 Pierwszy tak, drugi nie, trzeci nie wiem bo nie widziałem.
12
Zabawne xD
6
Ale piękne podanie :)
3
@macio_944 No tylko to jak porównywać B klasę do Okręgówki. Niby lepiej, ale i tak słabo :)
12
Ale dno :D
0
@FcBforever221 Różnicę to zrobi Cancelo i Walker :D
0
City powinno to wygrać 2 golami. Na szczęście w rewanżu będą podstawowe boki obrony.
2
Odwieczne pytanie xD
1
Dobra tylko niech teraz Pep w finale nie przekombinuje :D
0
@Jakchcesz U nas na 3 lata, a oni chcą tylko do 2024 go przedłużyć.
0
@Ojciec5tkidzieci I dobrze. Twitter jeszcze się ostał w tej normalności.
28
https://x.com/WBC241/status/1518666163525492737
I dobrze xD
0
@Medium Obie strony na tym straciły. Z Neyem wygralibyśmy w ostatnich latach więcej i finansowo lepiej byśmy stali.
0
Ciekawe czy Roberto zmniejszy pensję o te 50%, czy więcej. No i rok kontraktu. Przeboleję to, ale nie jestem zadowolony.
8
Fakty :)
4
Widzę chcą nam wcisnąć niechcianych zawodników.
3
To Dest, albo Roberto wtedy out. Lub obaj. W sumie jak udało by się wyczyścić kadrę to mamy bardzo dobry skład :)
0
https://x.com/ReshadRahman_/status/1518558752735170562
Polecam nitkę. W sumie w prawie każdym mam tak samo jak większość :)
12
No dokładnie :)
34
No to jest cyrk xD
18
https://x.com/CF_Compss/status/1518294870217089024
To nieźle xD
12
https://x.com/Rozglosnia/status/1518230924479143937
Dokładnie :)
28
No to był kolejny cyrk :D
0
@Johnnie_Walker Z karnym w końcówce.
1
@insp1re Xavi Ball zobaczymy dopiero w nowym sezonie jak ich spokojnie sobie przygotuje i kondycyjnie i taktycznie.
19
Jak to jest prawda to mamy jawny wałek i tyle.
6
Dobrze, że teraz tydzień przerwy, bo my kondycyjnie siedzimy przez cudowne przygotowania rudego do sezonu.