Prawie 37-letni Raul Albiol: "Nasz sukces trzeba tłumaczyć poświęceniem i pasją, która nie gaśnie. Przez całe życie nie zostałem wybranym zawodnikiem meczu, ale najwidoczniej nigdy nie jest za późno na taką nagrodę". https://t.co/k43cplQlCK">pic.twitter.com/k43cplQlCK
Bayern ma szczęście, że Lewandowski skończył pierwszą połowę z jedną żółtą, bo sędzia mógł go bez problemu wyrzucić z boiska. A brak kartki dla Goretzki przy tym jak się zamachnął jest nieśmiesznym żartem.
Przez ładnych kilka lat dźwięk tej czołówki budził mnie w niedzielę przed południem. Merytoryka. Futbol. Kawka. Eksperci. Kowal z włosami:) https://t.co/Ulkewm5Mdg">pic.twitter.com/Ulkewm5Mdg
Przylazła taka łamaga z Sevilli, każdy najchętniej by się go pozbył, ale że kadra jest jaka jest, to czasami musi się na to boisko wczłapać i jak zwykle dać ciała... ach ten Lenglet. Za to na zdjęciu za to bohater i idol Luuk de Jong. 🤪 https://t.co/dBAVic8CQV">pic.twitter.com/dBAVic8CQV
68
https://x.com/Zabasemeson/status/1513990202297143302
Śmieszne :D
67
Totalny sef :)
1
Fajnie jak by dziś awansowały 2 zespoły w żółtych strojach xD
0
Real zmęczony i przegrywa z Sevillą w weekend :)
5
Villarreal, kocham. Idę pić.
0
Widzę, że Real tragedia, ale niestety Villarreal stracił :( a tak dobrze było.
5
Nic ten Bayern nie gra i jeszcze fauluje.
0
@kejdzi Podobnie nie uznany gol z Interem i mamy 3 LM z rzędu :(
0
@matirix20 Boxdel niby potwierdza. Ogólnie jak będzie to ściema to publika ich zje.
20
To jest ciekawy temat.
0
To niezłe akcje w tej Polsce. Palce obcięte, ale i tak zapowiada powrót do Fame MMA xD zobaczymy.
PS. Chyba, że fejk.
3
Beka z gościa :D
10
https://x.com/thexdeaf/status/1513603434708189187
To może być dobra taktyka xD
3
Ale oni mają serię w weekend xD
0
@Eto'o9 R10 Nigdy nie miałem c+ więc nie wydam opinii.
7
Mówice co chcecie, ale to stare Cafe było kozackie.
6
Ten co ma formę xD
5
O jak dobrze xD
0
@Barca1992 Staszewski ma dobre źródło. Wiele transferów w lecie, czy zimie dobrze podał.
0
Nie no Lewy do nas, a Mbappe przedłuża z PSG. Jaki by był kwik xD
1
No tak średnio.
0
Oj siadł by ten Felix u nas xD Może Griezmann plus dopłata i da radę :) Lepsza opcja niż Haaland, czy inny Lewy.
6
https://x.com/thexdeaf/status/1513260665615663104
Dokładnie :D
33
No dobre staty :D
46
Pan piłkarz :)
17
Piękne :) I ten Dembele :)
0
No ładnie :)
61
Na początku denerwował, a teraz to jest boss :D
0
Obrona robiła wszystko by przegrać :D Ter Stegen ratował, ale i tak finalnie WIELKI Luuk de Jong :)
Wykupmy go :D
7
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1513214433929183233
Tak strzela nasz były piłkarz :)