68

67



Totalny sef :)

1

Fajnie jak by dziś awansowały 2 zespoły w żółtych strojach xD

0

Real zmęczony i przegrywa z Sevillą w weekend :)

5

Villarreal, kocham. Idę pić.

0

Widzę, że Real tragedia, ale niestety Villarreal stracił :( a tak dobrze było.

5



Nic ten Bayern nie gra i jeszcze fauluje.

0

@kejdzi Podobnie nie uznany gol z Interem i mamy 3 LM z rzędu :(

0

@matirix20 Boxdel niby potwierdza. Ogólnie jak będzie to ściema to publika ich zje.

20



To jest ciekawy temat.

0





To niezłe akcje w tej Polsce. Palce obcięte, ale i tak zapowiada powrót do Fame MMA xD zobaczymy.

PS. Chyba, że fejk.

3





Beka z gościa :D

10

3



Ale oni mają serię w weekend xD

0

@Eto'o9 R10 Nigdy nie miałem c+ więc nie wydam opinii.

7



Mówice co chcecie, ale to stare Cafe było kozackie.

6





Ten co ma formę xD

5



O jak dobrze xD

0

@Barca1992 Staszewski ma dobre źródło. Wiele transferów w lecie, czy zimie dobrze podał.

0

Nie no Lewy do nas, a Mbappe przedłuża z PSG. Jaki by był kwik xD

1



No tak średnio.

0

Oj siadł by ten Felix u nas xD Może Griezmann plus dopłata i da radę :) Lepsza opcja niż Haaland, czy inny Lewy.

6

33



No dobre staty :D

46



Pan piłkarz :)

17



Piękne :) I ten Dembele :)

0



No ładnie :)

61



Na początku denerwował, a teraz to jest boss :D

0

Obrona robiła wszystko by przegrać :D Ter Stegen ratował, ale i tak finalnie WIELKI Luuk de Jong :)

Wykupmy go :D

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?