La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

2

Ale bym chciał walkę 4 zawodników o tytuł. Mała szansa, ale jednak jest. Szkoda tych silników w 1 wyścigu.

4

@DonMatteo901 ostatni raz kiedy mieliśmy taką sytuację to rok 2010 i Vettel, Alonso, Webber i Hamilton można powiedzieć, że byli w walce o tytuł. (technicznie do ostatniego GP każdy z nich miał szansę - Hamilton iluzoryczną, ale miał)

W 2012 też można powiedzieć, że przynajmniej przez 1/2 sezonu było też 4 kierowców w walce, ale potem zostało tylko 2.

0

@DonMatteo901 Będzie walczyło więcej niż 4 moim zdaniem. Russell też może dołączyć do tego grona, a jest jeszcze Hamilton, który prędzej czy później upora się z problemami.

2

@michal26 jak Mercedes nie ogarnie problemów w ciągu 2-3 GP, to nie mają szans, bo straty będą za duże a nic nie wskazuje, że ogarną to tak szybko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?