2

@Lionel_Messi10 A z drugiej strony może mieć dwa MŚ. Pewnie też zależy od tego jaką pakę będzie miała Argentyna.

6

Nie wiem jak można dać 5,5 Busquetsowi za taki występ. To ile razy on stracił piłkę na własnej połowie w pierwszych 45 minutach to żart. Co mnie to obchodzi że nie padł po nich gol bo Real był fatalny w ofensywie? Wystarczy lepsza drużyną taka jak Bayern czy City i z tego by były z dwie brameczki.

3

De Jong i Ter Stegen mi w tym sezonie zamykają buzie. Obaj są w tym sezonie fenomenalni.

2

Xavi to ma farta w tej lidze.

5

Bark na spalonym jak nic.

0

Spalony proszę państwa, tam będzie spalony.

4

Zdejmijcie tego Busquetsa, bo nie mogę na niego patrzeć. Ile on już miał start w tym meczu na własnej połowie z 8?

1

To jeszcze gol Lewego i La Rambla w szoku.

0

@Fake69 Ty chcesz dać drugą żółtą za ten faul Nacho?xd

4

Po co on wrzuca jak w polu karnym jest tylko Robeto? xd

5

Busi już chyba z 6 start miał.

1

Roberto sam z tyłu, nikt go nie atakuje. Zamiast przyjąć piłkę to podaje głową idealnie do zawodnika Realu xd

5

Ale was karma dopadła. Vini nabił Araujo na samobója xd

0

@szymonekk Juve to bierze, ale mam obie strzela.

0

Z ławki to jedynie można wpuścić Kessiego i Albę ale to jakbyśmy przegrywali, smutne.

1

Kibic z La Rambli powinien mieć oddzielony opis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@kuz Nic, ale będzie miało nazwę pro i za to trzeba będzie dopłacić.

0

@tomek8756 Zależy na jakie stanowisko. Jeśli jest to jakas odpowiedzialna praca i trzeba spełniać sporo wymagań to czemu nie? Jak jest to pierwsza lepsza robota to bez sensu.

1

Benfica albo Napoli w finale, inaczej tego nie widzę. Spora niespodzianka.

18

@taris W tamtym sezonie pokonali PSG, Chelsea, City i Liverpool. Jak mają wygrać LM to i tak wygrają.

0

@A4ron Bayer jeszcze gra.

2

Ale bym zobaczył taką 1/4 Real-Bayern, a w półfinale czekające City.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kulek22 Jak jest taki dobry to niech przyjdzie do Motoru Lublin i strzeli chociaż jednego gola. Dodam, że grał już w Lublinie na MŚ w U-20, więc bliżej mu do Motoru, niż Barcy.

4

@require Akurat ta fejkowa sylwetka to jest typowo sterydowa. Strasznie nabrzmiałe barki, a to właśnie tam najbardziej się rośnie na sterydach.

18

@Rewolucja123 Jak to fejk jest xd

1

Haaland mógł pobić rekord i strzelić jako jedyny 6 bramek w jednym meczu LM, szkoda.

0

Haaland dawaj 6 goli w jednym meczu i pobij rekord.

1

@JaroCoach z wzoru Hajty obliczone klasycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?