DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 A z drugiej strony może mieć dwa MŚ. Pewnie też zależy od tego jaką pakę będzie miała Argentyna.
6
Nie wiem jak można dać 5,5 Busquetsowi za taki występ. To ile razy on stracił piłkę na własnej połowie w pierwszych 45 minutach to żart. Co mnie to obchodzi że nie padł po nich gol bo Real był fatalny w ofensywie? Wystarczy lepsza drużyną taka jak Bayern czy City i z tego by były z dwie brameczki.
3
De Jong i Ter Stegen mi w tym sezonie zamykają buzie. Obaj są w tym sezonie fenomenalni.
2
Xavi to ma farta w tej lidze.
5
Bark na spalonym jak nic.
0
Spalony proszę państwa, tam będzie spalony.
4
Zdejmijcie tego Busquetsa, bo nie mogę na niego patrzeć. Ile on już miał start w tym meczu na własnej połowie z 8?
1
To jeszcze gol Lewego i La Rambla w szoku.
0
@Fake69 Ty chcesz dać drugą żółtą za ten faul Nacho?xd
4
Po co on wrzuca jak w polu karnym jest tylko Robeto? xd
5
Busi już chyba z 6 start miał.
1
Roberto sam z tyłu, nikt go nie atakuje. Zamiast przyjąć piłkę to podaje głową idealnie do zawodnika Realu xd
5
Ale was karma dopadła. Vini nabił Araujo na samobója xd
0
@szymonekk Juve to bierze, ale mam obie strzela.
0
Z ławki to jedynie można wpuścić Kessiego i Albę ale to jakbyśmy przegrywali, smutne.
1
Kibic z La Rambli powinien mieć oddzielony opis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@kuz Nic, ale będzie miało nazwę pro i za to trzeba będzie dopłacić.
0
@tomek8756 Zależy na jakie stanowisko. Jeśli jest to jakas odpowiedzialna praca i trzeba spełniać sporo wymagań to czemu nie? Jak jest to pierwsza lepsza robota to bez sensu.
1
Benfica albo Napoli w finale, inaczej tego nie widzę. Spora niespodzianka.
18
@taris W tamtym sezonie pokonali PSG, Chelsea, City i Liverpool. Jak mają wygrać LM to i tak wygrają.
0
@A4ron Bayer jeszcze gra.
2
Ale bym zobaczył taką 1/4 Real-Bayern, a w półfinale czekające City.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kulek22 Jak jest taki dobry to niech przyjdzie do Motoru Lublin i strzeli chociaż jednego gola. Dodam, że grał już w Lublinie na MŚ w U-20, więc bliżej mu do Motoru, niż Barcy.
4
@require Akurat ta fejkowa sylwetka to jest typowo sterydowa. Strasznie nabrzmiałe barki, a to właśnie tam najbardziej się rośnie na sterydach.
18
@Rewolucja123 Jak to fejk jest xd
1
Haaland mógł pobić rekord i strzelić jako jedyny 6 bramek w jednym meczu LM, szkoda.
0
Haaland dawaj 6 goli w jednym meczu i pobij rekord.
1
@JaroCoach z wzoru Hajty obliczone klasycznie.