3

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub96 Ale na co tutaj czekać?xd Pauzuje jeden mecz i koniec.

0

@Rust_Cohle Przecież jeszcze jest mecz z Bilbao.

1

@Deviler Większej głupoty nie słyszałem.

4

@Kapitan hawk Wciąż lepiej, niż Fati na skrzydle i Ferran na szpicy.

0

@wawrzyn1 Z jakiej racji miałby pauzować dwa? Czerwona to czerwona, przyszły mecz go nie będzie.

0

To jeszcze Ferrana niech ściągnie.

0

Do Bilbao bez Araujo ajaja.

3

Ferran to jest zawodnik, uwielbiam go, crack.

10

Co to było za podanie do Ter Stegena? Żartuje sobie Ferran.

4

No i Lewy nawet bez formy, by to skończył.

0

@FireBarca1899 Czy Ty porównujesz Fatiego po kontuzji do Messiego?

0

@El dominatore Nie widziałeś na trybunach go dwa razy? Jak na 20 minut to sporo.

1

Rapha bramka jak z Osasuną xd

4

Ten mecz jest tak nudny, że zaraz przełączę na jeszcze nudniejszą Formułę, o której gada pół La Ramblii.

1

Araujo jaki potwór szybkościowy.

0

@KrwawiaceoczyVEB Według flashcore ma 5 kartek to powinien dziś pauzować.

1

@Tomo1989 Jak to fejk jest xd

0

Szkoda, że Kubacki nie poleciał z 133 to pokonalibyśmy Austriaków.

1

@michal26 W co Ty wierzysz, Słoweńcy skaczą jak natchnieni. O brąz może jakimś cudem uda się powalczyć.

0

To Polska już ma po 1 miejscu i ciężko będzie nawet o 3.

0

@domin682 Lewy, Pedri, Dembele, Christensen. Do tego w ataku mieliśmy typów na poziomie Ekstraklasy.

0

@Lucerfi Ferran po prostu nie może grać w Barcelonie, bo jest za słaby.

14

Ter Stegen w powietrzu TOP. Kounde w powietrzu TOP. Araujo znowu schował Viniciusa do kieszeni. Alonso 1:1 zastąpił Christensena, czyli zagrał doskonale bez żadnego błędu. De Jong, najlepszy piłkarz na boisku. Patrząc na to, że mieliśmy dwóch sabotażystów w ataku, a z ławki wszedł kolejny, zagraliśmy doskonały mecz taktycznie. Xavi za ten mecz ocena 10/10

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze chcieli sędziowie wyciągnąć jak tylko mogli, żeby Real strzelił xd

1

Fati zamknie wam jeszcze mordy, w tym meczu.

7

De Jong dzisiaj MVP. Mija ich jak tyczki, jako jedyny nie traci głupio piłek.

2

Fati hahahahahaa

9

Araujo lepiej na skrzydle leci niż Raphinha xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?