DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 Ale na co tutaj czekać?xd Pauzuje jeden mecz i koniec.
0
@Rust_Cohle Przecież jeszcze jest mecz z Bilbao.
1
@Deviler Większej głupoty nie słyszałem.
4
@Kapitan hawk Wciąż lepiej, niż Fati na skrzydle i Ferran na szpicy.
0
@wawrzyn1 Z jakiej racji miałby pauzować dwa? Czerwona to czerwona, przyszły mecz go nie będzie.
0
To jeszcze Ferrana niech ściągnie.
0
Do Bilbao bez Araujo ajaja.
3
Ferran to jest zawodnik, uwielbiam go, crack.
10
Co to było za podanie do Ter Stegena? Żartuje sobie Ferran.
4
No i Lewy nawet bez formy, by to skończył.
0
@FireBarca1899 Czy Ty porównujesz Fatiego po kontuzji do Messiego?
0
@El dominatore Nie widziałeś na trybunach go dwa razy? Jak na 20 minut to sporo.
1
Rapha bramka jak z Osasuną xd
4
Ten mecz jest tak nudny, że zaraz przełączę na jeszcze nudniejszą Formułę, o której gada pół La Ramblii.
1
Araujo jaki potwór szybkościowy.
0
@KrwawiaceoczyVEB Według flashcore ma 5 kartek to powinien dziś pauzować.
1
@Tomo1989 Jak to fejk jest xd
0
Szkoda, że Kubacki nie poleciał z 133 to pokonalibyśmy Austriaków.
1
@michal26 W co Ty wierzysz, Słoweńcy skaczą jak natchnieni. O brąz może jakimś cudem uda się powalczyć.
0
To Polska już ma po 1 miejscu i ciężko będzie nawet o 3.
0
@domin682 Lewy, Pedri, Dembele, Christensen. Do tego w ataku mieliśmy typów na poziomie Ekstraklasy.
0
@Lucerfi Ferran po prostu nie może grać w Barcelonie, bo jest za słaby.
14
Ter Stegen w powietrzu TOP. Kounde w powietrzu TOP. Araujo znowu schował Viniciusa do kieszeni. Alonso 1:1 zastąpił Christensena, czyli zagrał doskonale bez żadnego błędu. De Jong, najlepszy piłkarz na boisku. Patrząc na to, że mieliśmy dwóch sabotażystów w ataku, a z ławki wszedł kolejny, zagraliśmy doskonały mecz taktycznie. Xavi za ten mecz ocena 10/10
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze chcieli sędziowie wyciągnąć jak tylko mogli, żeby Real strzelił xd
1
Fati zamknie wam jeszcze mordy, w tym meczu.
7
De Jong dzisiaj MVP. Mija ich jak tyczki, jako jedyny nie traci głupio piłek.
2
Fati hahahahahaa
9
Araujo lepiej na skrzydle leci niż Raphinha xd