2

@Kimirionum Co powinien być? Nie żartuj sobie człowieku.

0

@PatrykBarca Ale Real nie strzelił w tym meczu żadnego gola z kontry, więc o czym Ty mówisz?

0

Ale ten Nunez jest wolny i drewniany xd

2

Wygrał im LM w poprzednim sezonie, wystarczy xd

0

@supraomnes1 To w wieku 13 lat mieszkasz z kobietą?

9

@Emhyr Z takimi bramkarzami w Arabii to jest szansa, ze tylko mur minie i będzie gol. Tylko będzie problem minąć mur z jego wolnymi.

0

@Donnie_Darko Ta patrząc na to, że ostatniego gola z wolnego strzelił z 2 lata temu, aż do dzisiaj xd

6

Ale Messi zgasł po mundialu. Jemu jeszcze chce się grać w piłkę?

1

@Elosek 6 lat prawie każdego dnia ten tego z chłopakiem. Trochę ta znajomość będzie mogła mieć "luzy"

0

Vinicius spalił, nie widzicie skąd zaczynają...

1

Casemiro na biało do tego z Barceloną i dziwi się, że mu teraz faule gwiżdżą.

0

O Gavi wypada na rewanż, ciekawe kto tam zagra w pomocy xd

0

@pt9 Człowieku nie ma w naszym składzie 3 najlepszych piłkarzy. Pedri, Balde, Dembele. Gramy z Alonso, Roberto, Kessim i Rapha, a Ty mówisz, że mamy lepszy skład.

0

@wasacz Bo Ksawi wykłada lachę na Lige Europy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeszcze niedawno byłem za powrotem Leo do Barcy, ale gramy coraz lepiej, a patrząc na wczorajszy mecz PSG mam mieszane odczucia. Messi prawie przez cały wczorajszy mecz był bezużyteczny, a w pressingu i obronie nie uczestniczył.

2

@AnnaMarianna Czyli jak od samego początku myślałem. Ty masz obsesję na punkcie posiadania faceta, bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Może zamiast się nad tym użalać i przejmować, to powinnaś postarać się być lepszą wersja siebie i interesujący faceci sami się znajdą? Faceci od Ciebie uciekają, bo widzą Twoją desperację to jest odpychające.

0

@bartas97 Myller i mordeczka? Nie no to już przesada, nawet jak na kibica Realu.

0

W końcu Mbappe się urwie PSG szło teraz 3 na 2.

0

@Rust_Cohle Nie masz przypadkiem na imię Maciek?

0

Messi pierwszy zryw w 35 minucie.

9

@cris2706 Jak Paryż nic nie gra.

4

@Kitek1640 Własnie przyznałeś się, że grasz w lola, a dziwisz się, że my oglądamy PSG?

1

@AllBundy Bez żadnego celu, bo sam to robil.

1

O Neymarowi już styki przepala.

0

Ale autostrade ma Bayern z tyłu, Mbappe ładnie mógłby tam hulać.

12

Hahaha, komentatorzy opóźnieni o jakies 10 sekund.

0

Ciekawe czy Mbappe wejdzie koło 60-70 czy na ławce jest, żeby tylko postraszyc, a tak naprawdę nie jest gotowy do gry.

56

Przecież nie gramy z Al-Nassr, nie rozumiem.

11

@Kamilos84 Niech tego nie robi. Jest w stanie pograć spokojnie jeszcze 2-3 sezony w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?