DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mamy ogrom miejsca, ale niestety nie mamy ataku. Z Lewym i Raphiną ciężko coś zwojować. Jezu jak Bombelek, by tu latał. Zepsułby 3 akcje, ale w czwartej posłał ciasteczko, albo strzelił gola.
0
Kessie co za profesor, co się stało z tym piłkarzem?
38
Przecież to jest niepojęte żeby prezes ligi prowadził sobie osobistą wojenkę z jednym z dwóch najlepszych klubów w lidze. Do tego jeszcze otwarcie mówi o kibicowaniu Realowi. W tej Hiszpanii to niezły cyrk, dlatego ta liga tak upada z roku na rok.
1
@Comentateiro Nie ma na to szans teraz czekają ich 2 mecze z Nice i Lens, ale potem już same ogórki zostały.
2
Ferran i Fati to są tacy wojownicy, walczą o każdą piłkę jak wściekłe psy.
0
Leszek to trochę taki śmieszek jest.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Leszek nie krzycz jakby ktoś gola strzelił. Chłop w szoku, że numer 30 zobaczył.
0
Wiadomo co z De Jongiem, czy wróci na klasyk?
1
@adi7adi8 jak to jest punkt roku to już wiem czemu nie oglądam tenisa.
3
@kuz Ale wiesz to jest instynkt. Ten machnął, ten przyaktorzył.
1
@Faro Używam trymera, bo to niestetycznie wygląda jak się ma włosy w nosie.
0
@MeMyselfAndI Pamiętaj o tym, że Argentyna gra o wiele mniej meczy eliminacyjnych niż drużyny z Europy, więc logiczne, że Messi ma więcej meczy towarzystkich.
0
@Lionel_Messi10 To już wiadomo czemu się nie rzucał, żeby koszulkę dostać xd
8
Ten Lautaro to taki placek, że nigdy nie chciałbym go w Barcy, nawet za darmo.
3
Ten bramkarz to też niezły. Strzały lecą do obrony, a on stoi xd
12
Ronaldo z drużynami na takim poziomie ma jakieś 40% goli w reprezentacji xd Praktycznie zawsze po 4 mecze w eliminacjach do euro i MŚ.
5
@FcBarcelonaFanMSN Chłop z słonecznej Hiszpanii wpadł do 2 stopniowe, szarej Polski.
3
@marcin62 Brałem udział w rozmowie o pracę na infolinię PKO. Podczas rozmowy chyba 5 razy mi powiedzieli że mam odpowiednią ilość kredytów wcisnąć. Ludzie zdenerwowani dzwonią z problemami a ja jeszcze miałem im kredyty wciskać. Podziękowałem.
7
@Essos Jest ale pewnie niezmiernie drogi jak wszystko w żabce
10
@kiper09 Człowieku ja rozumiem wszystko, ale widać, że to paint xd
6
@Encore A Ci to co świętują tak zwycięstwo z Panamą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co ja miałem w głowie, że dałem 5 bramek Słowenii? Oni są na poziomie San Marino.
1
@FlaizioPL Ta fajna stronka to Ci człowieku da jeden i ten sam trening tysiącu osobom, a Ty zapłacisz jak ostatni frajer.
0
@FlaizioPL Wystarczy odrobina chęci, żeby samemu sobie ułożyć trening. Duże znaczenie co do treningu ma to ile razy w tygodniu chcesz chodzić.
6
@mekston Mówisz silne reprezentacje, a nie wymieniłeś Polski, której strzelił dwa gole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@gacper Ale on w reprezentacji nigdy wybitnie nie grał.
0
Krystiaaaaano Ronaldo sułiiii.
7
@AdiKingu96 Co by nie gadać jego czas minął, a niektórzy nie mogą się z tym pogodzić i będą wyolbrzymiać bramki z amatorami.
7
Potężny Ronaldo dzisiaj ukuje dwa razy Lichensztajn, czyli jeszcze większych farmerów niż w Arabii i będzie zapowiedziany wielki powrót w mediach.