0

@Emhyr Jestem na tym Whatsupie, potwierdzam.

5

Real rok temu miałby z tej akcji 3 gole.

10

Jak Guardiola nie ściągnie De Bruyne to nie wiem co z nim nie tak i tymi zmianami xd Chłop w środku akcji podpiera się rękami o kolana.

0

De Bruyne już ledwo dyszy. Pewnie czerwony cały.

7

Haaland ma magnes który odpycha piłkę, bo wszystkie podania dostaje za mocne xd

0

@qbuteq A nawet 4 dla pewności :D

4

Nie ma to jak dać zadeklarowanego kibica Realu na komentarz xd

2

Haha Courtois zaczynamy zabawę. Real to ma xd

1

Zaczęło się, jak tu nie ma gola? xd

1

Mecz na razie 1 do 1 jak z pierwszego meczu. Zaraz Real z golem xd

0

City znowu bez skrzydeł nie rozumiem tego. Grali w poprzednim meczu jedynie przez pierwsze 20 minut.

0

@Kleps0n Mogę być bezrobotny wtedy jeszcze więcej będę miał czasu dla siebie.

0

Kończę przykładowo 26 lat, nie mam dzieci. Z jakich benefitów mogę skorzystać w przeciwieństwie do mam z bombelkiem i emerytów? Przecież to prowadzi do tego, że będzie tylko klasa biedna i klasa bogata. Nie wyobrażam sobie przeciętnego, bezdzietnego człowieka zarabiającego 4 tysiące i żyjącego w tym kraju.

3

@GeneralXavi Pewnie jechałeś E36 i stwierdzili, że jak się zatrzymasz to już Ci auto nie odpali.

7

@BulaKG Rodzice cali?

0

@takisobiektos Jak Real był w posiadaniu piłki po tym aucie. Co z tego, że 20-30 sekund, skoro to już była trzecia akcja z kolei po tym aucie?

2

Wolałbym bardziej Leao, niż Bernardo.

2

Real stracił gola z dupy. Koniec świata!

0

Co robi Grelish na boisku? Na ławce Mahrez i Alvarez.

1

@takisobiektos Zazdrościli nam Roberto na PO.

0

@Herato TOP3 niezależnie od wyników znane. Messi Haaland Vinicius

5

Real nie zrobi comebacku, jeśli będzie prowadził do 90 minuty, ale to wymyślił Guardiola.

2

@ptrx O czym Ty człowieku mówisz xd Real od 15-20 minut gra lepiej.

4

Zasłużenie. City od 20 minut nie zrobiło nic.

24

Ale tragiczny mecz do oglądania. Real wyczekujący na wylewy, a City bez pomysłu z minuty na minutę grające coraz gorzej.

7

Ewidenty faul Rudigera, nie wiem jak można było tego nie odgwizdać.

24

Wracać możesz i teraz. Szkoda, że Valencia jest bankrutem i nam nie zapłaci.

10

25 minut klepania, a to Real miał najlepszą okazję na bramkę po wylewie. Tyle z tego waszego klepania na 40 metrze City.

2

@mateusz33 Chyba nie w tym meczu. Brakuje pomysłu City, jak stworzyć sobie czystą okazję.

1

@Nazio87 Nie uda tylko łydki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?