DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jestem na tym Whatsupie, potwierdzam.
5
Real rok temu miałby z tej akcji 3 gole.
10
Jak Guardiola nie ściągnie De Bruyne to nie wiem co z nim nie tak i tymi zmianami xd Chłop w środku akcji podpiera się rękami o kolana.
0
De Bruyne już ledwo dyszy. Pewnie czerwony cały.
7
Haaland ma magnes który odpycha piłkę, bo wszystkie podania dostaje za mocne xd
0
@qbuteq A nawet 4 dla pewności :D
4
Nie ma to jak dać zadeklarowanego kibica Realu na komentarz xd
2
Haha Courtois zaczynamy zabawę. Real to ma xd
1
Zaczęło się, jak tu nie ma gola? xd
1
Mecz na razie 1 do 1 jak z pierwszego meczu. Zaraz Real z golem xd
0
City znowu bez skrzydeł nie rozumiem tego. Grali w poprzednim meczu jedynie przez pierwsze 20 minut.
0
@Kleps0n Mogę być bezrobotny wtedy jeszcze więcej będę miał czasu dla siebie.
0
Kończę przykładowo 26 lat, nie mam dzieci. Z jakich benefitów mogę skorzystać w przeciwieństwie do mam z bombelkiem i emerytów? Przecież to prowadzi do tego, że będzie tylko klasa biedna i klasa bogata. Nie wyobrażam sobie przeciętnego, bezdzietnego człowieka zarabiającego 4 tysiące i żyjącego w tym kraju.
3
@GeneralXavi Pewnie jechałeś E36 i stwierdzili, że jak się zatrzymasz to już Ci auto nie odpali.
7
@BulaKG Rodzice cali?
0
@takisobiektos Jak Real był w posiadaniu piłki po tym aucie. Co z tego, że 20-30 sekund, skoro to już była trzecia akcja z kolei po tym aucie?
2
Wolałbym bardziej Leao, niż Bernardo.
2
Real stracił gola z dupy. Koniec świata!
0
Co robi Grelish na boisku? Na ławce Mahrez i Alvarez.
1
@takisobiektos Zazdrościli nam Roberto na PO.
0
@Herato TOP3 niezależnie od wyników znane. Messi Haaland Vinicius
5
Real nie zrobi comebacku, jeśli będzie prowadził do 90 minuty, ale to wymyślił Guardiola.
2
@ptrx O czym Ty człowieku mówisz xd Real od 15-20 minut gra lepiej.
4
Zasłużenie. City od 20 minut nie zrobiło nic.
24
Ale tragiczny mecz do oglądania. Real wyczekujący na wylewy, a City bez pomysłu z minuty na minutę grające coraz gorzej.
7
Ewidenty faul Rudigera, nie wiem jak można było tego nie odgwizdać.
24
Wracać możesz i teraz. Szkoda, że Valencia jest bankrutem i nam nie zapłaci.
10
25 minut klepania, a to Real miał najlepszą okazję na bramkę po wylewie. Tyle z tego waszego klepania na 40 metrze City.
2
@mateusz33 Chyba nie w tym meczu. Brakuje pomysłu City, jak stworzyć sobie czystą okazję.
1
@Nazio87 Nie uda tylko łydki.