5

@Sulimo Człowieku też jestem z Lublina i jest 25 stopni a zachowujesz się jakby było ponad 30 xd
Może masz nadwagę i przez to też odczuwasz gorzej temperatury? Tak po prostu pytam, bo to nie jest normalne

0

@HighestInTheRoom Ściąganie prawie 31 letniego piłkarza za ponad 20 mln w naszej sytuacji finansowej, to czysty kretynizm.

0

@Emhyr Tak jak Pjanić?

0

@HighestInTheRoom Po co nam Brozović, gdy mamy już Gundogana? De Jong niech gra na ŚPD, do tego wraca Nico, jako rezerwowy się nada.

0

@prokofiew Z Ericem chcieli przedłużyć umowę, ale nie chciał, to samo z Gundoganem.

24

@Sulimo Co ja czytam? Gundogan to 2 klasy lepszy piłkarz, niż Coutinho przechodzący do Barcy?xd

1

@głardiola Jest zajebisty jak mówią, ale dalej trzeba pamiętać, że to liga niemiecka. Sancho, Dembele też byli kozakami.

0

@kondzix2115 Z Realem Madryt w superpucharze.

0

@michaleu Chłopie, na superbecie weszłaby Ci superprzewaga i wygrałbyś kupon.

2

6 sek zostało, a Barca wygrywa 1 pkt w kosza.

0

Szkocja gol. Haaland nawet na Euro nie pogra.

0

Franek łowca bramek mógł strzelić jak Mila.

2

A mógł grać z numerem 90.

1

@nexxo Po co Haaland miałby iść do bankrutującej Barcy? Zamiast do City, które gwarantuje największe pieniądze i więcej trofeów?

0

@mekston Mecz meczowi nierówny. Holandia by się na Brazyli wyłożyła.

0

@Emhyr 2:1 dla Chorwacji

2

@betonito Za 40 lat to City może mieć więcej sukcesów w Europie niż Barcelona :)

0

@Culer_1906 Dziwi mnie, że wiedząc jaki jest City zdecydowało się go ściągnąć i zapłacić tyle kasy.

0

Motor bierzecie to. Bramkarz będzie bohaterem.

8

@macio_944 Niezły ten Ferguson, który przegrał dwa razy w finale z Pepem xd

1

Barcelona, Arsenal, Szachtar i obojętnie kto z czwartego koszyka, a na pewno nie Newcastle, bo mamy już Arsenal w grupie, więc być nie mogą.

Arsenal, bo zapowiadałyby się fajne mecze. A Szachtar, bo jest szansa, że będą grali w Warszawie.

0

@Szklaner To już nie muszą grać o superpuchar

0

No i klątwa z Chorwatem zdjęta.

0

@AbelKabel Wydali tyle co takie United lub PSG, a zobacz w jakim miejscu są te kluby.

0

Dumfries tragiczny mecz.

0

@tbas Nie było, specjalnie cofnąłem streama.

0

Lukaku i Alvarez z bramką w tym meczu, tak będzie.

0

Stones kręci nimi jak Messi.

4

Teraz to widzę, Xavi miał rację. Jesteśmy razem z City najofensywniejsza drużyna w Europie.

0

Dumfris to laga miał czy co?xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?