DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Sulimo Człowieku też jestem z Lublina i jest 25 stopni a zachowujesz się jakby było ponad 30 xd
Może masz nadwagę i przez to też odczuwasz gorzej temperatury? Tak po prostu pytam, bo to nie jest normalne
0
@HighestInTheRoom Ściąganie prawie 31 letniego piłkarza za ponad 20 mln w naszej sytuacji finansowej, to czysty kretynizm.
0
@Emhyr Tak jak Pjanić?
0
@HighestInTheRoom Po co nam Brozović, gdy mamy już Gundogana? De Jong niech gra na ŚPD, do tego wraca Nico, jako rezerwowy się nada.
0
@prokofiew Z Ericem chcieli przedłużyć umowę, ale nie chciał, to samo z Gundoganem.
24
@Sulimo Co ja czytam? Gundogan to 2 klasy lepszy piłkarz, niż Coutinho przechodzący do Barcy?xd
1
@głardiola Jest zajebisty jak mówią, ale dalej trzeba pamiętać, że to liga niemiecka. Sancho, Dembele też byli kozakami.
0
@kondzix2115 Z Realem Madryt w superpucharze.
0
@michaleu Chłopie, na superbecie weszłaby Ci superprzewaga i wygrałbyś kupon.
2
6 sek zostało, a Barca wygrywa 1 pkt w kosza.
0
Szkocja gol. Haaland nawet na Euro nie pogra.
0
Franek łowca bramek mógł strzelić jak Mila.
2
A mógł grać z numerem 90.
1
@nexxo Po co Haaland miałby iść do bankrutującej Barcy? Zamiast do City, które gwarantuje największe pieniądze i więcej trofeów?
0
@mekston Mecz meczowi nierówny. Holandia by się na Brazyli wyłożyła.
0
@Emhyr 2:1 dla Chorwacji
2
@betonito Za 40 lat to City może mieć więcej sukcesów w Europie niż Barcelona :)
0
@Culer_1906 Dziwi mnie, że wiedząc jaki jest City zdecydowało się go ściągnąć i zapłacić tyle kasy.
0
Motor bierzecie to. Bramkarz będzie bohaterem.
8
@macio_944 Niezły ten Ferguson, który przegrał dwa razy w finale z Pepem xd
1
Barcelona, Arsenal, Szachtar i obojętnie kto z czwartego koszyka, a na pewno nie Newcastle, bo mamy już Arsenal w grupie, więc być nie mogą.
Arsenal, bo zapowiadałyby się fajne mecze. A Szachtar, bo jest szansa, że będą grali w Warszawie.
0
@Szklaner To już nie muszą grać o superpuchar
0
No i klątwa z Chorwatem zdjęta.
0
@AbelKabel Wydali tyle co takie United lub PSG, a zobacz w jakim miejscu są te kluby.
0
Dumfries tragiczny mecz.
0
@tbas Nie było, specjalnie cofnąłem streama.
0
Lukaku i Alvarez z bramką w tym meczu, tak będzie.
0
Stones kręci nimi jak Messi.
4
Teraz to widzę, Xavi miał rację. Jesteśmy razem z City najofensywniejsza drużyna w Europie.
0
Dumfris to laga miał czy co?xd