- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1159 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1159 Culés
1
Jak czujecie dzisiejszy mecz Holandii z Chorwacją? Ja się naczytałem wiele opinii że Holandia dzisiaj wygra ale tak się zastanawiam dlaczego. Depaya nie ma a ten skład Holandii niby fajnie wygląda na papierze ale wiadomo kto ich trenuje.
0
@Emhyr 2:1 dla Chorwacji
0
@DonAndresFCB Właśnie myślałem nad postawieniem overu 2,5
0
@Emhyr Ja jakieś 1:1 obstawiam :P
1
@Emhyr tutaj warto przypomnieć, że podczas ostatniego turnieju MŚ:
w 1/4 Argentyna przeszła Holandię po remisie w regulaminowym czasie gry i konkursie rzutów karnych 2-2 (4-3 w karnych)
w 1/2 Argentyna pokonała Chorwację 3-0 i awansowała do finału MŚ
0
@mekston Mecz meczowi nierówny. Holandia by się na Brazyli wyłożyła.
1
@mekston 3:0 z Chorwacją, to był taktyczny majstersztyk. Chociaż trzeba też wziąć pod uwagę, że Chorwaci mieli już dwie dogrywki - z Japonią i Brazylią. Argentyna wyszła w 4-4-2 z RDP i Mac Allisterem na skrzydłach, a w środku Paredes i Enzo. Tutaj nie było zaskoczenia, ponieważ najmocniejsza strona Chorwatów, to zawsze jest środek pola. Trzeba było go jak najmocniej zagęścić. Do pewnego momentu gra była spokojna, ale Chorwaci mieli przewagę w posiadaniu i z każdą minutą, zdobywali odrobinę terenu w grze pozycyjnej. Kluczem tutaj było przesunięcie De Paula bliżej strony Moliny, tam gdzie mocno operował Modrić. Po tym zabiegu taktycznym, Chorwaci znowu byli wypchnięci, a to piękne podanie Enzo i karny na Alvarezie, totalnie wybiło ich z rytmu. Nie mieli już sił.
0
@Emhyr Dlaczego wątpisz w Komana? :)
0
@Kuba_1 Bo to trener mem