DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Buahaha Sandro i Munir nam bramkę strzelają xd
0
@gumaz Oczywiście że zero. Nie dość że nie lepi obrzydliwie śliny, to jeszcze nie ma kcal. Nie wyobrażam sobie nabijać kcal takim gównem jakim jest cukier. Jeśli nie smakuje wam cola zero i wolicie zwykłą, to polecam wypić 2-3 butelki na siłę, a gwarantuję wam, że już potem zwykłej nie weźmiecie do buzi przez ten smak cukru który jest obrzydliwy.
0
@Gaz Pierwsze kilka miesięcy po kontuzji będzie kluczowe. Jeśli to będzie cień Gaviego przed kontuzją, to już do fromy sprzed kontuzji nie wróci.
0
@Inko No nie ma, a oni łykają to jak pelikany, jak to farmazon jest xd
7
@partymaker Czy Ty naprawdę łyknąłeś to co napisał Natan, tylko po to żebyś miał beke z Załęckiego? Taki zapis w kontrakcie nie miałby żadnego sensu.
9
@agaFCB Pewnie się okaże, że zamiast agaFCB powinnaś mieć darekFCB ale login był zajęty.
@darekfcb no i zajęty, wszystko jasne.
7
Odcinek Ćwiąkały o Roque? Już wiem co mam myśleć o tym transferze.
3
@Kondziubarca A potem dzięki przede wszystkim piłkarzom Barcelony, mogłeś świętować mistrzostwo świata i europy.
6
@MESSIah16 Belli w pół roku zrobił więcej niż Pedri przez ostatnie 2 i pół roku.
6
@SkilledHydra16 Przecież to Valverde każdy narzucał, że robił defensywne zmiany gdy wygrywaliśmy jednym golem. Wiem, że przy Xavim to był wirtuoz, ale pamięć to macie króciutką.
0
Roberto kolejny pomnik i zapewnił sobie tym meczem zostanie w Barcy na następne 4 lata. Najpierw za mecz z PSG, a potem za mecz z Almerią. Gdy Xavi jest trenerem to nawet Almeria jest potężna.
0
Roberto z Lewym najbardziej hetowani xd
0
Przecież z Xavim na ławce ten sezon jest już stracony.
1
Araujo dzisiaj strasznie mizerny.
0
@Barcaa12 Idealna wysokość dla bramkarza, dobrze ustawiony. Nic niesamowitego to nie było.
2
@kuz Kane by dał sam bez Ter Stegena.
1
Za pieniądze wydane na Raphe i Lewandowskiego mielibyśmy Kane, troszkę śmieszne.
7
Tyle przepalonych pieniędzy po odejściu Neymara, a my dalej nie kupiliśmy skrzydłowego na miarę Barcelony xd
0
Xavi po meczu: "Romeu zagrał bardzo dobre spotkanie, był lepszy od piłkarzy Antwerpi, zabrakło szczęścia."
4
To ja nie wiem jak my mamy wygrać w1/8 bez Roberto.
0
Haha Roberto wreszcie zszedł, La Rambla zadowolona.
5
Kounde jest tragiczny w ostatnim miesiącu.
0
Wiem, że my to z każdym możemy mieć problemy, ale w sumie z takich topowych drużyn do jedynie w 1/8 czeka na nas Inter i może PSG. Napoli w tym sezonie jest słabiutkie. Powiedziałbym, że PSV jest o wiele lepsze od Napoli.
4
@ludnek Kwestia nastawiania do życia. Prawda jest taka że 90% dorosłych ludzi żyje taka rutyną.
2
Leak trailera GTA 6
https://x.com/gta6trailerleak/status/1731795100546539836
0
@clyde Śnieg? A na co to komu potrzebne?
0
Przecież z grupy wychodzą teraz praktycznie 3 drużyny. Trochę szczęścia i sama wygrana z Austria może dać awans.
0
@Firestone No i Raphinha ale w sezonie 22/23. A też jest plackiem słabym.
3
@FanBarcYxD Pewnie nie wysłałes kowali 3 serduszek co 4 sekundy.
0
@TR3YWAY Wygląda 1:1 jak Bellingham, niegłupie. Jak będzie gorszy, to podczas klasyku podmienimy ich w szatni.