0

Nie wierze w to, a z drugiej strony to Arabia. 60 daliby i już bym go sprzedał i wysłał na lotnisko, a co dopiero 100. 15 lat nie mieliśmy tak słabego podstawowego skrzydłowego.

0

Przyszedłem tylko przypomnieć, że Barca w kryzysie zapłaciła ponad 50 mln euro za Raphinhę, który grał w spadkowiczu Premier League. Swój prime w Barcy miał od razu po przyjściu, w presezonie przez 3 mecze.

9

Oddaliśmy wam Griezmanna praktycznie za darmo, zważywszy na to ile za niego zapłacilimy. To teraz Felixa za 20 milonów niech oddadzą.

1

@tristan87 Ile tam musiał zapłacić? Jak można zarabiać miliony i nie mieć odłożonych marnych dla niego kilu milionów euro?

0

@Arden Nic z tego nie wynika. Akcja dalej stoi w miejscu.

1

Ten Lewandowski nie daje na rozegraniu zupełnie nic xd Wyjdzie przed strefę po piłkę. podadzą do niego, odda do tyłu i wraca z powrotem w pole karne.
Edit, teraz dopiero w 84 dobrze rozegrał

0

@Stinger_ Tutaj remis byłby już kompromitacją lub wygrana 2:1 po ciężarach.

0

Estonia w 15 min wymieniła 6 podań? Polski Guardiola robi swoje.

2

@Encore Ciężko będzie wygrać ligę za jego kadencji w Realu. Na start mają uratowane 15 pkt z nim w składzie.

0

@aspr1me Ter Stegen ma tak samo ogromną zasługę.

5

Braciak Xaviego na ławce i patrzcie jak grają i jakie zmianki. Znamy trenera na następny sezon.

3

Raphinha to jest jeden z najgorszych podstawowych skrzydłowych Barcy w ciągu ostatnich 15 lat.

22

Real z City gra w inny dzień, no i fajnie. Ten meczyk też chętnie obejrzę.

0

@qbuteq Xavi prowadź po finał

0

Rewanż u siebie?

1

Proszę ograjmy to PSG, jaka piękna droga do finału.

1

@Chada Arsenal ma tak samo niedoświadczony zespół. Moim zdaniem furory w LM nie robią i byłby to wyrównany mecz.

1

Lubię sobie analizować, dlatego zachęcam do zabawy. Procent szansy na awans Barcelony z danym rywalem według mnie:

1. Barcelona-Borussia 68-32%
2. Barcelona-Atletico 65-35%
3. Barcelona-Arsenal 50-50%
4. Barcelona-PSG 35-65%
5. Barcelona-Real 35-65%
6. Barcelona-Bayern 42-58%
7. Barcelona-City 10%-90%

0

@Fantastyczny Chłopiec Fantastyszny chłopcze daj spokój z tym Realem. 2:1 i 4:0 z wuefistą na ławce niczego nie nauczyło?

12

Poproszę Kotletico lub Borussię w 1/4.

0

Roberto kapitanie prowadź po LM!

22

Opis przy Romeu niszczy xd
"Wszedł ponieważ Gundogan nie był w stanie już biegać."

5

@Katalończyk 99 Prywatny na 24 godziny i usunąć zdjęcie profilowe.

0

Dalej pojawiłyby się głosy, że nie jest najlepszym trenerem w historii, bo nie przejął Ruchu Chorzów w kryzysie finansowy.

7

@Kamiloza91 Już jest.

0

@Emhyr Niech wygra to puma, chociaż generalnie wole Nike od Pumy. To w przypadku Barcy, mam dosyć tych tragicznych strojów od Nike.

1

@MesQueUnClub96 Kwintesencją jest taka patola. Po co oglądać freaki dla profesjonalizmu? Są inne gale, które się tym szczycą.

0

@MesQueUnClub_87 Tylko zawieszono mnie na 48 godzin za tego gola :/ Pewnie gdybym grał w Realu to zawieszenia, by nie było.

32

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

10

W obronie graliśmy naprawdę dobrze, a szczególnie Araujo oraz Cubarsi. Dziwią tak niskie oceny dla nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?