8

Jeszcze te pretensje Araujo mnie dobijają, chłop nawet w piłkę nie trafił XD

0

@VegetaPolska To kilka lat na dobrym poziomie to mało?xd

2

@Arden Przepychaliśmy mecze kolanem 1:0 i ratującym nas Ter Stegem i ktokolwiek mówił, że my mamy zdominować ligę? :D Przecież oczy krwawiły gdy się oglądało tą Xavinetę Xaviego. Porównywanie Xaviego do Ancelottiego nie ma żadnego sensu, zważywszy na dokonania tych dwóch panów. Real w poprzednim sezonie odpadł w półfinale LM, my nie wyszliśmy nawet z grupy.

3

Real przepotężnie mocny z Mbappe plus nowymi transferami, a my zostawiamy Xaviego na ławce, który koncertowo przerżnął czwarte El Clasico z rzędu i jedne błędy jakie widzi to w sędziach xd Jednak z nowym trenerem człowiek oglądałby te mecze z nadzieją na lepszą przyszłość i że coś się zazębia. Uważam, że kadrę mamy naprawdę okej i dobry trener mógłby to ogarnąć, gdzie świetnym przykładem jest np. Xavi Alonso. Niestety z Xavim na ławce czwarty sezon będziemy grać bez stylu i bez żadnej przyszłości. Autentycznie z sezonu na sezon gramy coraz gorzej. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji, bo nie jest to ani dobra decyzja na przyszłość, ani na teraźniejszość. Xavi nam nie zapewnia kompletnie nic, to nie jest Ancelotti, który zostając na jeden sezon zapewniłby jakość.

2

Cel na przyszły sezon? Puchar Gampera i finał Superpucharu Hiszpanii, pod warunkiem, że nie trafimy w pierwszym meczu na Real.

0

Po prostu Lapcio zrozumiał, że nie ma to sensu, bo Real odjechał tak daleko, że podejmowanie walki o trofea mija się z celem. Przypominam o żółwiu od przyszłego sezonu xd

1

Desty, Antone, Van Beki i inne wynalazki z Ajaxu, tyle są warci, gdy są weryfikowani jedynie w lidze holenderskiej. Od De Ligta i De Jonga, też wymagało się więcej, a zawodzą. Za całą tą grupkę zapłacono grubo ponad 400 mln. Pamiętam jak znaczna część La Rambli zachwycała się Antonym, a teraz pewnie śmieją się z United, że go kupili. Stop przepłacaniu piłkarzy z ligi holenderskiej. Lepiej już szukać w hiszpańskiej drugich Pedrich za kilka milionów.

2

Nie martwcie się za rok ich rozwalimy oni z Mekambe w składzie a my z 40-letnim Lewym.

1

Pedri to jest autentycznie wrak piłkarza zarówno w ofensywie jak i defensywie.

1

Modrić dopiero teraz żółta xd

0

Fermin ale to jest walczak.

2

Pedri kryminał w defnesywie xd

0

Cancelo to jest taki pachołek xd Taka sama bramka jak z PSG strzelił Dembele xd

2

Pierwsza połowa tragiczna, ale druga jak na razie naprawdę dobra. Wątpię, że całą taką połowę zagramy i teraz Real będzie dusił.

1

@AlexDark00 Varowaliby

0

Nie wiadomo czy był spalony, brawo rekin.

1

No i piękne zmiany Panie Xavi.

0

Felix za Raphe(jak tak pisze to Brazylijczyk często strzela).

0

Cancelo coś zrobił w defensywie, szok.

1

Grajmy na Yamala może złapie Came na drugą żółtą. Raphinha i tak nie ma dryblingu.

0

Cancelo Bale robił.

3

Gdzie żółta dla Modricia? xd

0

Nic nie gramy, tylko sie murujemy xd

0

Na razie gramy w stylu Realu. Oni grają, a my strzelamy z wrzuty.

0

Już prawie 1:1 xd

3

Fajnie ten ekran 360 wyglada. Od środka stadion spoko, przeciwnik może czuć się stłamszony.

0

@Fizzy Womack za 400 zł ma New Balance 550 już fajne.

1

@Adrian1304 Serio nosisz buty od Armaniego albo Calvina Kleina i innych podobnych?

3

Wiecie, że Real wygra LM w tym sezonie, wiecie to prawda?

0

Pytanie z racji na nową LM. Dlaczego Włosi mają mieć 5 miejsc na LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?