DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie Darku po co Czechom wiatr w żagle jak oni dostępu do morza nie mają.
0
Lion prawie z bramką.
1
@KamQiX Austria nie musi pokonać wtedy Holendrów. 4 pkt na luzie dałyby nam wyjście z grupy nawet z 3 miejsca. Brzmi to jeszcze prościej, nieprawdaż?
1
@JoseArkadioMorales Zielu haruje i jeden jego powrót uchronił nas od utraty gola, gdy przeciął wślizgiem podanie.
18
@Roobo W strzelaniu goli, pozdrawiam.
4
Bednarek jest tak łatwo objeżdżany xd
0
@mariosss20 Szwajcaria ostatnia. Szkocja gra naprawdę dobry futbol. Oczywiście u buka już obstawiałem Szwajcarów ostatnich.
2
Dziady, dziady, jesteśmy dziadami.
0
Jeszcze jedna kontuzja i zwątpię, że jedziemy wygrać to Euro :/
0
@Kazragore Właśnie strzelił xd
0
@MOLESTA W ostatnich latach Real odjechał marketingowo i sportowo. O jakim największym klubie mówisz? Bądź realistą.
0
Francjo bój się, idziemy po Ciebie.
0
Myślicie, że Pjanić będzie naszym drugim Modriciem?
0
@esem91 Uzgodnili że jedzie na olimpiadę xd Nie chcą go zajechać jak Pedriego i słusznie.
0
Motor Lublin to Polski Real Madryt z tymi końcówkami.
0
@FcPortoFan1999 Bo jest mierna. Oglądam ten mecz z sentymentu bo z Lublina jestem.
2
Nigdy nie widziałem takiego gola jak ten w meczu Motoru. Może dlatego że nie widziałem zbyt wiele meczów polskiej piłki.
0
Real Madryt od ostatniej naszej wygranej LM, wygrał już 5 razy, smutne.
2
@kaamil1910 Przecież lata o tym informacja że dostanie około 100mln za podpis, wypłacane przez 5 lat xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@HypeR Isco nie był lepszy? Niech zgadnę oglądałeś maksymalnie 5 meczów Betisu w tym sezonie?xd
10
Mamy tak obsadzona linie obrony, że sprzedałbym Urugwajczyka za 100mln, kasa jest nam potrzebna. Do tego sprzedałbym bez jajecznego De Jonga z ogromną pensją.
0
Jak będzie się nazywać styl Flicka?
9
Ale człowiek czuje ulgę. Przynajmniej jest jakakolwiek nadzieja na przyszły sezon. Z Xavim na ławce byłaby ona zerowa.
6
No to dziękujemy, Cancelo, dziękujemy Ferranowi, dziękujemy Romeo za ostatnie minuty w Barcelonie. Felixa też żegnamy jeśli Atleti nie zgodzi się na kolejne wypożyczenie.
8
Ale Roque jest niesamowicie dynamiczny.
8
Czemu ten Lewandowski nie stoi tylko w polu karnym. Do tego się nadaje.
0
Dawaj Robercik jeszcze 6 chyba,
1
Mecz o nic, chciałem zobaczyć nowych zawodników, a Xavi wystawia sobie ten sam skład co zawsze xd Odechciało się człowiekowi mecz oglądać.
0
Generalnie przegranie po dogrywce liczy się jako przegrany mecz, czy liczymy regulaminowy czas gry? Jeśli wyniki do 90 minuty to Real jest niepokonany przez 47 meczów. Kosmiczny wynik.
W ogóle Atleti jest jedyną drużyną, która pokonała Real w tym sezonie.