1

Panie Darku po co Czechom wiatr w żagle jak oni dostępu do morza nie mają.

0

Lion prawie z bramką.

1

@KamQiX Austria nie musi pokonać wtedy Holendrów. 4 pkt na luzie dałyby nam wyjście z grupy nawet z 3 miejsca. Brzmi to jeszcze prościej, nieprawdaż?

1

@JoseArkadioMorales Zielu haruje i jeden jego powrót uchronił nas od utraty gola, gdy przeciął wślizgiem podanie.

18

@Roobo W strzelaniu goli, pozdrawiam.

4

Bednarek jest tak łatwo objeżdżany xd

0

@mariosss20 Szwajcaria ostatnia. Szkocja gra naprawdę dobry futbol. Oczywiście u buka już obstawiałem Szwajcarów ostatnich.

2

Dziady, dziady, jesteśmy dziadami.

0

Jeszcze jedna kontuzja i zwątpię, że jedziemy wygrać to Euro :/

0

@Kazragore Właśnie strzelił xd

0

@MOLESTA W ostatnich latach Real odjechał marketingowo i sportowo. O jakim największym klubie mówisz? Bądź realistą.

0

Francjo bój się, idziemy po Ciebie.

0

Myślicie, że Pjanić będzie naszym drugim Modriciem?

0

@esem91 Uzgodnili że jedzie na olimpiadę xd Nie chcą go zajechać jak Pedriego i słusznie.

0

Motor Lublin to Polski Real Madryt z tymi końcówkami.

0

@FcPortoFan1999 Bo jest mierna. Oglądam ten mecz z sentymentu bo z Lublina jestem.

2

Nigdy nie widziałem takiego gola jak ten w meczu Motoru. Może dlatego że nie widziałem zbyt wiele meczów polskiej piłki.

0

Real Madryt od ostatniej naszej wygranej LM, wygrał już 5 razy, smutne.

2

@kaamil1910 Przecież lata o tym informacja że dostanie około 100mln za podpis, wypłacane przez 5 lat xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@HypeR Isco nie był lepszy? Niech zgadnę oglądałeś maksymalnie 5 meczów Betisu w tym sezonie?xd

10

Mamy tak obsadzona linie obrony, że sprzedałbym Urugwajczyka za 100mln, kasa jest nam potrzebna. Do tego sprzedałbym bez jajecznego De Jonga z ogromną pensją.

0

Jak będzie się nazywać styl Flicka?

9

Ale człowiek czuje ulgę. Przynajmniej jest jakakolwiek nadzieja na przyszły sezon. Z Xavim na ławce byłaby ona zerowa.

6

No to dziękujemy, Cancelo, dziękujemy Ferranowi, dziękujemy Romeo za ostatnie minuty w Barcelonie. Felixa też żegnamy jeśli Atleti nie zgodzi się na kolejne wypożyczenie.

8

Ale Roque jest niesamowicie dynamiczny.

8

Czemu ten Lewandowski nie stoi tylko w polu karnym. Do tego się nadaje.

0

Dawaj Robercik jeszcze 6 chyba,

1

Mecz o nic, chciałem zobaczyć nowych zawodników, a Xavi wystawia sobie ten sam skład co zawsze xd Odechciało się człowiekowi mecz oglądać.

0

Generalnie przegranie po dogrywce liczy się jako przegrany mecz, czy liczymy regulaminowy czas gry? Jeśli wyniki do 90 minuty to Real jest niepokonany przez 47 meczów. Kosmiczny wynik.

W ogóle Atleti jest jedyną drużyną, która pokonała Real w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?