2

Flick się ucieszył chyba 4:0 go zadowala.

2

Byłby wtedy pewniakiem do złotej piłki
https://x.com/KkK87329782/status/1833932252893331487

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@agaFCB Nie ma nic lepszego niż letnie outifty.

1

@PanMietek Zrób porządną masę mięśniową, a potem zredukuj dobrze i powinny zniknąć. Jak nie będziesz miał masy mięśniowej to zrobisz z siebie szczura, co też nie będzie zbyt dobre.

0

Flickowi to zmienia się kiedykolwiek wyraz twarzy? xd W sumie wygrywając z nami 8:2 nie zrobiło na nim wrażenia.

0

No i czemu Pedri nie uderzał tylko podaje do Lewego w dwa razy gorszej pozycji?

3

Ferran to piłkarz na poziomie takiego klubu jak Valencia, więc mnie nie zdziwi jak jeszcze do nich wróci xd

3

@Lionel_Messi10 Czy to skazany na śmierć? Podziwiam ludzi którzy oglądają to dalej po 4 sezonach. Od trzeciego sezonu nie da się tego oglądać. Typowy serial ciągnięty na siłę tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Pierwszy sezon mistrzostwo świata. Resztę lepiej przemilczeć. Dziękuję że Breaking Bad nie został tak zepsuty.

4

Niech te dwa komentarze wam posłużą, że 3 lata w piłce to ogromny kawał czasu. Hiszpania wygrała Euro, a Real razem z City ma najlepszą kadrę na świecie.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9820406#comment-9820406

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9844052#comment-9844052

1

A to wszystko żeby kupić Daniego Olmo za 50 mln i zadłużyć klub na następne lata bo spłacany będzie w ratach XD

0

@Pustelnik Oczywiście że sprawdzi. Z takim składem co ma Real, Mbappe luźno robi 25 bramek jeśli uniknie kontuzji.

5

Nie było gola widocznego to się nie liczy.

0

@tusieQ A jako kibic Realu też można grać?

1

@fart Pedri by 3 miesiące już nie pograł i 2 dochodził do siebie po kontuzji to razem 5 miesięcy.

1

@Arden ? Twitt jakiegoś mentalnego 13-latka a Ty to jeszcze udostępniasz xd

0

Chciałem chociaż jedną połowę obejrzeć...

1

@bartas97 Daj nam się pocieszyć jak wygramy. To mogę być jedne z nielicznych powodów do radości.

29

Kupujemy rezerwowego dla Pedriego, który łamie się i co sezon traci kupę meczów. Może plan jest taki, żeby się wymieniali w szpitalu? Niesamowite, że za taką cenę mogliśmy mieć Nico, a będzie Olmo. Typowy transfer Barceloński.

1

Flick dostał takiego samograja po Xavim. Widać te schematy, te Xavinete.

1

@Jamiro Jak my chyba potrójną koronę mamy, po tym co piszesz

1

Sprzedaż Raphy za 100mln to by nam się trafiła jak ślepej kurze ziarno.

0

Moootorze co Ty robisz

0

Czy Ansu Fatiego namaścił Messi, tak jak Yamala? Nie.
Gdybyśmy to wiedzieli wcześniej to sprzedalibyśmy go za te ponad 100 mln do United.

0

@La Pulgaa Rezerwowy za 50-60 mln, gdy mamy problemy finansowe i jego wartość będzie tylko topnieć? Pomyśl.

0

Sprzedać póki jeszcze ktoś da za niego w Premier League 50 mln. Po co ten placek jak na skrzydłach będzie Nico z Yamalem. Za rok sprzedamy go za 20 mln jak na Barcelonę przystało. Po co nam skrzydłowy bez dryblingu i z przeciętnymi liczbami jak na Barce. Jak możemy mieć skrzydłowych z dryblingiem i lepszymi statystykami. Jak Rapha ma mieć tylko liczby to niech gra na 9 za Lewego. Od skrzydłowego wymagam robienia różnicy na boisku.

1

@FcPortoFan1999 Spokojnie Motor to drużyna od końcówek.

2

O nie bolidziarstwo się zaczęło

2

@Faro To ewidnetnie jest łoniaki williams

11

@Arden Życie jest niesprawiedliwe :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?