DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Co? Przecież kontakt z piłką miał prawdopodobnie piłkarz Athleticu więc ewidentny spalony
5
Co Łysy z FIFA robi jako asystent sędziego?
4
De Jong Ty przegrywie
0
Tylko Martin może to zepsuć na spółkę z Ericiem xd
1
Pena by stał w innym miejscu puścił gola a La Rambla by pisała że to nie jego wina bo nie leciało w niego xd
0
@norbi77 Zwykła dziewczynina, wygląda na IG jak profil AI, więc prawdopodobnie ona nie istnieje.
0
@Wieniutek Ty oglądałeś mecz? Oczywiście w ostatnich miesiącach jesteśmy cieniem siebie sprzed 2 miesięcy, ale wczoraj zagraliśmy wyśmienite spotkanie na tle bardzo dobrego rywala. Ostatnim winowajcą porażki jest Flick.
4
W jeden miesiąc z pretendenta na mistrza spadliśmy na 3 miejsce z mizernymi szansami na zwycięstwo. Trudno i żyje się dalej. Nie wymagałem niczego od tej kadry na starcie sezonu, a jedynie zawodzą w ostatnich półtorej miesiąca. Dzisiaj graliśmy jak Barca z początku sezonu, zagraliśmy super mecz lecz skuteczność zawiodła. Liczę na poprawę skuteczności i co najmniej 1/2 LM z taką grą.
0
@RobiS A okulary nosisz ktore chronia przed swiatlem monitora?
2
Szczęsny za Lewego
12
O widzicie Cilessena, można bronić też więcej niż strzały które lecą tylko w bramkarza. Pena by to puścił to by ktoś napisał że co miałby więcej zrobić, jak nie leciało w bramkarza :/
2
@kuz No tak on nigdy nie moze nic zrobić. Strzał zza pola karnego po ziemi a ten stoi jak slup soli
4
Pena nie wie że się rzuca?XD
1
Dobrze, że rekin już na ławce to jestem spokojny o wynik nawet jak nie będziemy wygrywać do 70 minuty. Wejdzie rekin i wszystko wyjaśni.
5
Mingueza zawsze oddawałeś serce na boisku dla Barcelony i robisz to dalej. Dzięki Ci za to
6
@armin84 Nikt z Barcy nie będzie tam grał. Lewy nie jedzie.
2
Fati za Fermina, Olmo za De Jonga i Pedriego przesunąć na pozycję De Jonga.
1
Hahah gdzie tu niby był spalony? XD
0
Nie ma spalonego, brawo Robert
1
@Luciano99 Jak stoi to chyba zdrowy?
1
Co ten Pena robił na 40 metrze?xd
0
Szczęsny jako jedyny nie jest Hiszpanem na naszej ławce.
1
@Michal0318 Nie to ja Michal jestem największym kibicem Barcy i czuję wygraną.
0
@misterio Ale on dopiero zagrał kilkanaście meczy.
3
Szczęsny by obronił.
2
Obrona Realu to w tej akcji w ogóle była? xd
1
Hahaahah co on odwala? xd
4
Za szybko ten gol. To Real w LM kolanem strzelą te 2 gole.
0
Czemu on doliczył 6 minut? Jak żadnej długiej przerwy nie było.
6
De Jong jak zobaczyć asystę Casado to smutny bo się z ławki nie podniesie.