0

@clyde Co? Przecież kontakt z piłką miał prawdopodobnie piłkarz Athleticu więc ewidentny spalony

5

Co Łysy z FIFA robi jako asystent sędziego?

4

De Jong Ty przegrywie

0

Tylko Martin może to zepsuć na spółkę z Ericiem xd

1

Pena by stał w innym miejscu puścił gola a La Rambla by pisała że to nie jego wina bo nie leciało w niego xd

0

@norbi77 Zwykła dziewczynina, wygląda na IG jak profil AI, więc prawdopodobnie ona nie istnieje.

0

@Wieniutek Ty oglądałeś mecz? Oczywiście w ostatnich miesiącach jesteśmy cieniem siebie sprzed 2 miesięcy, ale wczoraj zagraliśmy wyśmienite spotkanie na tle bardzo dobrego rywala. Ostatnim winowajcą porażki jest Flick.

4

W jeden miesiąc z pretendenta na mistrza spadliśmy na 3 miejsce z mizernymi szansami na zwycięstwo. Trudno i żyje się dalej. Nie wymagałem niczego od tej kadry na starcie sezonu, a jedynie zawodzą w ostatnich półtorej miesiąca. Dzisiaj graliśmy jak Barca z początku sezonu, zagraliśmy super mecz lecz skuteczność zawiodła. Liczę na poprawę skuteczności i co najmniej 1/2 LM z taką grą.

0

@RobiS A okulary nosisz ktore chronia przed swiatlem monitora?

2

Szczęsny za Lewego

12

O widzicie Cilessena, można bronić też więcej niż strzały które lecą tylko w bramkarza. Pena by to puścił to by ktoś napisał że co miałby więcej zrobić, jak nie leciało w bramkarza :/

2

@kuz No tak on nigdy nie moze nic zrobić. Strzał zza pola karnego po ziemi a ten stoi jak slup soli

4

Pena nie wie że się rzuca?XD

1

Dobrze, że rekin już na ławce to jestem spokojny o wynik nawet jak nie będziemy wygrywać do 70 minuty. Wejdzie rekin i wszystko wyjaśni.

5

Mingueza zawsze oddawałeś serce na boisku dla Barcelony i robisz to dalej. Dzięki Ci za to

6

@armin84 Nikt z Barcy nie będzie tam grał. Lewy nie jedzie.

2

Fati za Fermina, Olmo za De Jonga i Pedriego przesunąć na pozycję De Jonga.

1

Hahah gdzie tu niby był spalony? XD

0

Nie ma spalonego, brawo Robert

1

@Luciano99 Jak stoi to chyba zdrowy?

1

Co ten Pena robił na 40 metrze?xd

0

Szczęsny jako jedyny nie jest Hiszpanem na naszej ławce.

1

@Michal0318 Nie to ja Michal jestem największym kibicem Barcy i czuję wygraną.

0

@misterio Ale on dopiero zagrał kilkanaście meczy.

3

Szczęsny by obronił.

2

Obrona Realu to w tej akcji w ogóle była? xd

1

Hahaahah co on odwala? xd

4

Za szybko ten gol. To Real w LM kolanem strzelą te 2 gole.

0

Czemu on doliczył 6 minut? Jak żadnej długiej przerwy nie było.

6

De Jong jak zobaczyć asystę Casado to smutny bo się z ławki nie podniesie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?