8

Ten Rekin to jest niemożliwy

5

To Franek umie tak szybko biegać?

5

Nie powinien wychodzić w podstawowym składzie. Rapha-Lewy-Ferran tak bym to widział. Yamal przy korzystnym wyniku to najlepiej jakby z ławki się w tym meczu nie podnosił. Przed nami będą wymagające mecze, gdzie niewykluczone że w środę zagra nawet 120 minut.

0

Leeewy Lewwwwy, niech ktoś uciszy tych dzieciaków.

0

@PatWhat Po MŚ za rok skończy karierę reprezentacyjną. Chyba, że nie awansujemy to wtedy wcześniej.

7

Lewy dyskomfort? Zapraszamy do Barcelony, Ossasuna czeka.

17

@Bajson jak odchodził to Alba był w swoim prime.

0

0

Czyściłem pliki cookies, a dalej La Rambla nie otwiera się po awarii, bez karty incognito. Ktoś ma pomysł jak naprawić?

1

Villareal to z dobrą skutecznością to mógłby z 5 goli w tej drugiej połowie strzelić, a nie strzelił nawet jednego.

1

Oblak zaczyna losowo rzucać się

3

@Filipem Tak i to Oblak w Finale LM nie rzucal się do karnych strzelanych przez Real.

3

Oblak to pamiętam że jest tragiczny w karnych. Poprawił się w tym aspekcie?

3

Ale siadł meczyk w dogrywce. Widać że obie drużyny zmordowane.

0

No i niech Atleti następne 30 min gra przed meczem z nami :)

6

Brawo Corea ładuj na pałe zamiast wyłożyć Alvazerowi. Zemści się to :)

0

Typowy Lenglet z Barcelony xd

2

My bez 9 tak gramy dziś przypominam, bo Lewy sabotował.

0

@Borneo I potem kiedy ten mecz rozegramy? Jak mamy cały terminarz zawalony meczami? Pomijam fakt, że musieli odbyć podróż itp.

14

Redakcja co po bramce odkopuje artykuł z 2023 xd

0

@4drian0 Nie, to nie miałoby sensu.

1

@clyde No bo to zależy od tego jak ustawi się drużyna przeciwna na którą grają?xd

1

Tutaj się skończy 3:1 Real, dobiją ich

0

@Gibbon_FCB No i mają rację, Real od 10 lat totalnie zdominował te rozgrywki.

1

@Romario87 Takie same komentarze przeczytam na kafejce gdy my gramy z Betisem. To jak to w końcu jest :/

1

@Patryk1899 Tah będzie za darmo, a Araujo jak będzie tyle grał do końca sezonu to też odejdzie. Wydaje mi się, że on już jest myślami poza klubem. Ma klauzule, która umożliwia mu odejście za dość realną kwotę, nie pamiętam ile. Tah się przyda.
Znając Lapcia podpisał kontakt na pokaz, a dogadali się z Urugwajczykiem, że odchodzi po zakończonym sezonie. Stąd taka klauzula.

0

@Eklerek Bo miał najszybsza wyścigówkę

4

Właśnie aktywowała się klauzula dzięki, której FC Barcelona będzie musiała zapłacić 8 milionów funtów Manchesterowi City...
Jeśli Ferran Torres w ciągu 3 lat zdobędzie Złotą Piłkę w barwach Dumy Katalonii

Cadena SER

0

@Roobo A jak mają tak zagrać jak Ferrrana tam nie ma? Dziwnym trafem dwie piłki takie poszły w 5 min po wejściu Lewego. Z jednej padł gol.

5

No i co w końcu nabierzecie respektu to tap-inow lewego. Dlaczego Ferran w tym meczu nie przeciął żadnej takiej piłki jak już dwa razy zrobił to Lewy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?