1

Nie no co to za strzał xd

7

Nie mogę patrzeć na te stroje wyjazdowe. Paskudne są

0

@domin1515 dziwne bo wygląda jakby Sevilla miała tego posiadania 80%

0

25 min my nawet jednej akcji nie skleilismy. Ciężko wesjc na połowę Sevilli

0

Ołłowskiego ciężko się słucha. Mega nijaki komentator. Tylko kręciło jest gorszy.

0

@Lionel_Messi10 Czyli Mbappe akurat wróci sobie po przerwie reprezentacyjnej.

1

@Ojciec5tkidzieci To będzie niezły zjazd Yamala jak zostanie kiedyś piłkarzem miesiąca w Monaco.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wierzę w tego spalonego dajcie powtórkę xd

42

Co jak co ale Rash kozacko bije te rogi

0

@Bartula Nie ma naszych trzech najlepszych piłkarzy w ataku Rapha,, Ferran, Yamal to co się dziwić

2

Pedro to w tym sezonie najlepszy piłkarz świata

0

Ja tylko pragnę zaznaczyć, że na ostatnie 11 meczy, między Atletico, a Realem do regulaminowego czasu Real wygrał tylko raz. Tak ich w dogrywkach dopiero ogrywali. A w lidze ostatni raz ich ograli 7 meczów temu.

0

Teraz wyjazd do Kazachstanu przed Realem a potem mocny Villareal, szkoda ze u siebie.

1

Manite dostają od Atelti xd

2

Giuliano jaka twarz XD czerwoną aż bym mu chyba dał jakby tak na mnie patrzył.

6

Nie wierze hiszpański sędzia dowiózł wielki mecz.

0

Im więcej setek zmarnuje atletico na 4:2 tym bardziej jestem pewny, że Real to wyciągnie na 4:3.

0

@ranger3120 Ty żartujesz czy co? xd Jeśli za te 6 zł zjesz kolacje to wypłać.

0

Nie rozumiem pretensji Pedriego do Raphy. Przeciez jakby wyrzucił mu aut do nogi to by sędzia połowę skończył xd

1

@JordiAlbion Oni na Real potrafią się spiąć, może wymęczą remis 1:1, ale Real by musiał być na maska nieskuteczny, a Atletico jakieś farfocla wcisnąć.

0

@Michall99 PSG wpłaciło klauzule.

0

@CurryTheGoat30 Przecież on poszedł za klauzulą wykupioną.

0

Przechodzi po świetnym sezonie do PSG i wygrywa złotą piłkę 2027, tak będzie.

6

@AbelKabel Hahah czyli trenera ściągnął i podpisał zarząd, ale już podwykonawce stadionu ustalał ktoś inny? xd

0

Ale ta Valencia jest beznadziejna xd

5

Co jak co ale nasz napad wygląda tragicznie jak my ten mecz przepchniemy to nie mam pytań xd

2

Courtois juz uratował po raz pierwszy, jeszcze z 2-3 interwencje kosmiczne będzie miał i mbappe koło 90 na 3-1 i się stanie tzw. klasyczek.

0

@tbas Jak dla mnie to żółta bezdyskusyjnie xd

0

@Ku84fcb Tak z 6-7 lat mniej byłoby spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?