DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no co to za strzał xd
7
Nie mogę patrzeć na te stroje wyjazdowe. Paskudne są
0
@domin1515 dziwne bo wygląda jakby Sevilla miała tego posiadania 80%
0
25 min my nawet jednej akcji nie skleilismy. Ciężko wesjc na połowę Sevilli
0
Ołłowskiego ciężko się słucha. Mega nijaki komentator. Tylko kręciło jest gorszy.
0
@Lionel_Messi10 Czyli Mbappe akurat wróci sobie po przerwie reprezentacyjnej.
1
@Ojciec5tkidzieci To będzie niezły zjazd Yamala jak zostanie kiedyś piłkarzem miesiąca w Monaco.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wierzę w tego spalonego dajcie powtórkę xd
42
Co jak co ale Rash kozacko bije te rogi
0
@Bartula Nie ma naszych trzech najlepszych piłkarzy w ataku Rapha,, Ferran, Yamal to co się dziwić
2
Pedro to w tym sezonie najlepszy piłkarz świata
0
Ja tylko pragnę zaznaczyć, że na ostatnie 11 meczy, między Atletico, a Realem do regulaminowego czasu Real wygrał tylko raz. Tak ich w dogrywkach dopiero ogrywali. A w lidze ostatni raz ich ograli 7 meczów temu.
0
Teraz wyjazd do Kazachstanu przed Realem a potem mocny Villareal, szkoda ze u siebie.
1
Manite dostają od Atelti xd
2
Giuliano jaka twarz XD czerwoną aż bym mu chyba dał jakby tak na mnie patrzył.
6
Nie wierze hiszpański sędzia dowiózł wielki mecz.
0
Im więcej setek zmarnuje atletico na 4:2 tym bardziej jestem pewny, że Real to wyciągnie na 4:3.
0
@ranger3120 Ty żartujesz czy co? xd Jeśli za te 6 zł zjesz kolacje to wypłać.
0
Nie rozumiem pretensji Pedriego do Raphy. Przeciez jakby wyrzucił mu aut do nogi to by sędzia połowę skończył xd
1
@JordiAlbion Oni na Real potrafią się spiąć, może wymęczą remis 1:1, ale Real by musiał być na maska nieskuteczny, a Atletico jakieś farfocla wcisnąć.
0
@Michall99 PSG wpłaciło klauzule.
0
@CurryTheGoat30 Przecież on poszedł za klauzulą wykupioną.
0
Przechodzi po świetnym sezonie do PSG i wygrywa złotą piłkę 2027, tak będzie.
6
@AbelKabel Hahah czyli trenera ściągnął i podpisał zarząd, ale już podwykonawce stadionu ustalał ktoś inny? xd
0
Ale ta Valencia jest beznadziejna xd
5
Co jak co ale nasz napad wygląda tragicznie jak my ten mecz przepchniemy to nie mam pytań xd
2
Courtois juz uratował po raz pierwszy, jeszcze z 2-3 interwencje kosmiczne będzie miał i mbappe koło 90 na 3-1 i się stanie tzw. klasyczek.
0
@tbas Jak dla mnie to żółta bezdyskusyjnie xd
0
@Ku84fcb Tak z 6-7 lat mniej byłoby spoko.