DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skupmy się na tym co najważniejsze, jak oceniacie fryzurę Lamina Yamala i była Nikola na meczu, ktoś widział?
4
To, że Mbappe, który nie trafił karnego jest MVP, a nie Wojtek Szczęsny to hit xd
1
Chciałbym, żebyśmy się trochę cofnęli z tą linią obrony na mecz z Realem. Zważywszy na to, że nasza obrona wygląda 3 razy gorzej niż w poprzednim sezonie. Z tak ustawioną obroną dam sobie rękę uciąć, że Real strzeli minimum 3 bramki. Gorzej, że my już możemy nie być w stanie strzelić 4, bo gramy gorzej niż w poprzednim sezonie. Mam wrażenie, że drużyna Flicka nie jest w ogóle elastyczna i między innymi zapłaciliśmy za to meczem z Interem. Gdzie się nie cofnęliśmy pomimo tego, że do końca meczu było parę minut. Ja nie mówię, że mamy się murować, ale nie grać tak, że obrona dalej jest przy linie środkowej boiska gdy prowadzimy i zostało parę minut do końca.
4
Oj Messi Messi szkoda że wypchano Cię z klubu 4-5 lat za wczesnie.
0
@CurryTheGoat30 Jak my z tym Realem to lepiej gramy na SB niż u siebie.
24
Madryciarz nie może przeboleć tej kartki
4
Ten drugi komentator jest tak odklejony co on gada to jest hit XD
0
@damian16161212 Ważne że spełnia się jako influ.
0
@Korsain No co Ty przecież to normalne że 18 latek jest skupiony na wszystkim innym tylko nie na pilce :)
0
@viscaelbarca1998_ Bo jakby zaliczyli gola to byłby ze spalonegk
4
Ci komentarzy pierwszy raz mecz oglądają? Od pierwszej powtórki widziałem o co chodzi xd
4
Chłop w studio mówię że to jedna z najgorszych połów pod era Flicka XD On chyba pierwszy mecz ogląda w tym sezonie a siedzi w studio jako ekspert xd
2
Fermin w polu karnym zachowuje się jak jakiś killer prawdziwy. Niesamowity jest.
3
Taki finał Portugalia-Argentyna w finale MŚ to byłoby coś spektakularnego. Ostatni pojedynek najważniejszy ze wszystkich Messi-Ronaldo na zakończenie karier.
6
Buahaha gdzie tu faul na czerwo, nawet w twarz go nie trafił tylko w klatę XD
0
No dobra ale gdzie powtórka czy on trafił w twarz? Przecież on go chyba złapał po prostu po klacie, zwykły faul taktyczny na żółtą.
0
@tbas Ale co chcesz powiedzieć, że grają średnio? Wygrali 9 na 10 meczów. Mają nowego trenera i też potrzebuję paru miesięcy, aby wszystko idealnie zatrybiło.
0
Znów zaś ten Ołłowski nie da się słuchać tego dinozaura. Kręcidło tylko gorszy.
4
Można wiele zarzucić Laporcie, ale naprawdę przejął klub w najgorszych warunkach finansowych w historii. Finansowo jak na razie to jakoś spina. Tylko pozostaje pytanie, jakie wałki finansowe wyjdą po kilku latach gdy stery obejmie nowy zarząd.
0
Ciekawe w jakim miejscu byłby teraz Greenwood gdyby nie to zawieszenie przez półtorej roku.
2
Daj ktoś zdjęcie cieszynki Araujo od przodu lata już gdzieś?
0
Maario baloteliiiiii cieszynkaaaa
1
Bez flicka na real.
4
Araujo jako napastnik pokazuje w jakim miejscu obecnie jesteśmy w ataku, jak każdy się połamał.
4
@ArcziArtt Ja jako prezydent jakbym objął klub z tak świetną kadrą, też bym zdobył najwięcej trofeów. Prezydenta należy rozliczyć też za to w jakim stanie zostawił klub, a chłop go coraz bardziej zadłużał i dawał coraz większe idiotyczne pensje. Między innymi też był powodem odejścia Guardioli. Jak widać Guardiola może zagrzać gdzieś dłużej miejsce, jak pokazał przykład z City.
0
Uwaga przewiduje. Yamal będzie miał swój prime piłkarski w wieku maksymalnie 20-21 lat. Następnie będzie powolny zjazd do bazy i w wieku 27 lat odejdzie jako już wypalony piłkarz z Barcelony. Wrócę tu za 8 lat, zobaczymy ile z was tu będzie.
2
@PaPo Te lampy to scam, idz do dentysty.
2
Roni wali na oślep zamiast podać
1
Nie no co to za strzał xd
7
Nie mogę patrzeć na te stroje wyjazdowe. Paskudne są