DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkl87 Przecież Lewy przyszedł.
1
Tragiczny jest ten Uzbekistan
5
Cancelo co poszedł
2
Ściągaj tego Mbappe niech odpoczywa. Starczy mu tego strzelania.
1
@Luciano99 To podobnie jak w Realu Madryt
1
@Barca_bwo oby dopiero za 4 lata
0
Alaba miałby swojaka
2
Nie no jeden to nawet w piłkę nie trafił ewidentny karny xd
2
@Sergio_Devils Więcej, bo ponad 300 to kosztują normalne gry. A to nahajpowane GTA więc obstawiam że mniej niż 500 to na bank nie. Myślę, że jakieś 580, najwyżej potem będą promocje, a na start wywindują cenowo mocno zobaczysz.
3
@AssisMoreira Martinez nie jest złym trenerem. Tylko sam się kastruje dając Ronaldo w pierwszym. Inaczej by grali z ruchliwą 9 wychodzącą na pozycje i presującą.
8
Uzbekistan zapłaci rachunek
5
Haha Neto z piłką na 4 metrze dwóch innych kolegów z drużyny w polu karnym. Ronaldo podnosi rękę, żeby mu wycofać na 20 metr XD
0
Bardziej ewidentnego faulu nie widziałem xd
2
@Eto'o9 R10 Najmłodszy a zaraz kończy w październiku 18 lat. Yamal jest tylko rok i 3 miesiące starszy a jedzie jako jeden z najlepszych piłkarzy świata. To pokazuje na jakim chorym poziomie jest Yamal coś niemożliwego.
1
@Comentateiro Garcia MVP w lidze, ale poza ligą w LM i w PK szczególnie babol z Atletico nie pomógł. Yamal był lepszy.
1
@orgazm44 Lepiej dostać od PSG 150 mln niż trzymać w klubie typa który nie chce w nim grac. To wpłynie też na jego motywacje i dyspozycję podczas meczów.
0
Jak my mamy 120mln na Alvareza to wolałbym, żebyśmy ruszyli po Haalanda dali 120 i dorzucili np. Olmo...
0
Gordon. Bernardo, topowy ŚO i być może jakaś 9. Z takim składem jakikolwiek inny wynik niż wygrana LM będzie rozczarowująca.
2
@Agrafka Serio myślisz, że różnica 20-30 mln za odapdnięcie w 1/4 albo wygranie LM jest taż tak ważna dla budżetu klubu? LM daje śmieszne pieniądze w porównaniu do np. gry w Premier League.
0
@Coveta Niewykluczone, że dopiero za rok kupimy 9. Oznacza to, że może Rapha będzie szykowany, żeby grać na tej pozycji, albo Yamal zostanie przeniesiony na 10?
1
@krzywy 5 Legia zamyka stawkę jako piąta drużyna
0
@PanMietek Oczywiście że będzie między innymi dlatego Portugalia nie wygra MŚ. Strzelenie 2 bramek przez Ronaldo Uzbekistanowi to będzie za mało.
0
@patrykzmc2000 Jego też moglibyśmy sprzedaż za te 50 nawet milionów do Premier League inaczej odejdzie za 2 lata za darmo i jeszcze zgarnie z 30 mln z pensji w tym czasie
0
@kanver_ No i Lewy dociągnie do tego rekordu bo na pewno jeszcze minimum 3 sezonu pogra.
5
@PatrychoO A czemu nie? To jego ostatnia szansa na wielki klub jako trener. Roma, Turki, Benfica to nie były topowe kluby.
1
Ja do teraz się zastanawiam jakim prawem Laporta dał Ter Stegenowi tak długi i ogromny kontrakt w 2023 rok. Gdy byliśmy w największym kryzysie finansowym? Jeszcze 2 lata będzie nas dusił z kasy.
0
@Antimadridista_WR Czas najwyższy projekt już wypalony.
3
@szymonekk Płaczą bo to zwycięstwo może dać im utrzymacie, a nie że pokonali Barcelonę. Gdyby tutaj przegrali to by już raczej spadli.
29
Mam nadzieję, że Tomek Ćwiąkała skomentuje chociaż 75% meczy Barcelony, a najlepiej wszystkie... Ołowskiego nie da się słuchać, Kręcidło tak samo. Największa strata to, że Święcicki już nie skomentuje La Ligi.
1
@kanver_ Kwara 2 razy więcej zrobił w tym sezonie dla PSG niż Dembele. Musiałby być MVP mundialu Dembele, żeby dostać złotą piłkę. Nie oszukujmy się przy dyktatorze na pewno się to nie stanie.