0

@mkl87 Przecież Lewy przyszedł.

1

Tragiczny jest ten Uzbekistan

5

Cancelo co poszedł

2

Ściągaj tego Mbappe niech odpoczywa. Starczy mu tego strzelania.

1

@Luciano99 To podobnie jak w Realu Madryt

1

@Barca_bwo oby dopiero za 4 lata

0

Alaba miałby swojaka

2

Nie no jeden to nawet w piłkę nie trafił ewidentny karny xd

2

@Sergio_Devils Więcej, bo ponad 300 to kosztują normalne gry. A to nahajpowane GTA więc obstawiam że mniej niż 500 to na bank nie. Myślę, że jakieś 580, najwyżej potem będą promocje, a na start wywindują cenowo mocno zobaczysz.

3

@AssisMoreira Martinez nie jest złym trenerem. Tylko sam się kastruje dając Ronaldo w pierwszym. Inaczej by grali z ruchliwą 9 wychodzącą na pozycje i presującą.

8

Uzbekistan zapłaci rachunek

5

Haha Neto z piłką na 4 metrze dwóch innych kolegów z drużyny w polu karnym. Ronaldo podnosi rękę, żeby mu wycofać na 20 metr XD

0

Bardziej ewidentnego faulu nie widziałem xd

2

@Eto'o9 R10 Najmłodszy a zaraz kończy w październiku 18 lat. Yamal jest tylko rok i 3 miesiące starszy a jedzie jako jeden z najlepszych piłkarzy świata. To pokazuje na jakim chorym poziomie jest Yamal coś niemożliwego.

1

@Comentateiro Garcia MVP w lidze, ale poza ligą w LM i w PK szczególnie babol z Atletico nie pomógł. Yamal był lepszy.

1

@orgazm44 Lepiej dostać od PSG 150 mln niż trzymać w klubie typa który nie chce w nim grac. To wpłynie też na jego motywacje i dyspozycję podczas meczów.

0

Jak my mamy 120mln na Alvareza to wolałbym, żebyśmy ruszyli po Haalanda dali 120 i dorzucili np. Olmo...

0

Gordon. Bernardo, topowy ŚO i być może jakaś 9. Z takim składem jakikolwiek inny wynik niż wygrana LM będzie rozczarowująca.

2

@Agrafka Serio myślisz, że różnica 20-30 mln za odapdnięcie w 1/4 albo wygranie LM jest taż tak ważna dla budżetu klubu? LM daje śmieszne pieniądze w porównaniu do np. gry w Premier League.

0

@Coveta Niewykluczone, że dopiero za rok kupimy 9. Oznacza to, że może Rapha będzie szykowany, żeby grać na tej pozycji, albo Yamal zostanie przeniesiony na 10?

1

@krzywy 5 Legia zamyka stawkę jako piąta drużyna

0

@PanMietek Oczywiście że będzie między innymi dlatego Portugalia nie wygra MŚ. Strzelenie 2 bramek przez Ronaldo Uzbekistanowi to będzie za mało.

0

@patrykzmc2000 Jego też moglibyśmy sprzedaż za te 50 nawet milionów do Premier League inaczej odejdzie za 2 lata za darmo i jeszcze zgarnie z 30 mln z pensji w tym czasie

0

@kanver_ No i Lewy dociągnie do tego rekordu bo na pewno jeszcze minimum 3 sezonu pogra.

5

@PatrychoO A czemu nie? To jego ostatnia szansa na wielki klub jako trener. Roma, Turki, Benfica to nie były topowe kluby.

1

Ja do teraz się zastanawiam jakim prawem Laporta dał Ter Stegenowi tak długi i ogromny kontrakt w 2023 rok. Gdy byliśmy w największym kryzysie finansowym? Jeszcze 2 lata będzie nas dusił z kasy.

0

@Antimadridista_WR Czas najwyższy projekt już wypalony.

3

@szymonekk Płaczą bo to zwycięstwo może dać im utrzymacie, a nie że pokonali Barcelonę. Gdyby tutaj przegrali to by już raczej spadli.

29

Mam nadzieję, że Tomek Ćwiąkała skomentuje chociaż 75% meczy Barcelony, a najlepiej wszystkie... Ołowskiego nie da się słuchać, Kręcidło tak samo. Największa strata to, że Święcicki już nie skomentuje La Ligi.

1

@kanver_ Kwara 2 razy więcej zrobił w tym sezonie dla PSG niż Dembele. Musiałby być MVP mundialu Dembele, żeby dostać złotą piłkę. Nie oszukujmy się przy dyktatorze na pewno się to nie stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?