DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skoro nic nie wnosi do gry to czemu ma zajmować miejsce młodym? Są za młodzi? Czyli mają nie grać w ważnych meczach bo są młodzi. Moim zdaniem Sandro już jest lepszy od Pedro.
2
Pedro teraz albo nigdy... Jak w tym czasie nic nie pokaże sprzedałbym go jeszcze w tym okienku.
93
Serio akurat w takim momencie? :(
0
Komentarz usunięty
0
Serio... szkoda wielka na tak ważny mecz bez Neymara :/ Mam nadzieję, że Pedro w tym meczu coś udowodni.
5
Jeśli z Barcy odejdzie Pedro, a przyjdzie Nolito to będziemy mieli 2 tercety MSN dojdzie Munir, Sandro, Nolito.
6
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=10309 :)
2
Hazard mija ich jak chce :)
0
Górnik wygra :)
0
Oby Górnik wygrał :D
0
Romero co broni :O
0
W tvp1 nie ma?
0
Pewnie będzie grzał ławę.
1
E tam mają tyle hajsu że mogą i tak go zerwać :D
0
Kiedy ma ją strzelić jak nie wiadomo czy chociaż raz był w polu karnym przeciwnika odkąd gra w Barcy :D
0
Tak myślałem, że Valencia trafi na Monaco :/
0
Powiedział i splunął pod nogi i Messi nie wytrzymał ;)
0
Co do sytuacji z Messim to nie dziwie się, że się tak zachował skoro koleś splunął mu pod nogi tylko dlatego, że ten nie wiedział, że jest spalony i ruszył dalej z piłką.
0
Ma ktoś skrót meczu?
edit: ok już mam
59
Co ten Pep wariuje w tym Bayernie? :P
0
Komentarz usunięty
0
Bartra z jego szybkością nigdy nie nada się na bocznego obrońcę.
4
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/videos/10153103782672684/?fref=nf :D
0
A co powiedziała żona Beniteza? :D
0
Haha boże on sam nie wie co mówi. W grudniu mówił, że Barca to Messi i 10 innych piłkarzy.
0
Skąd te info?
3
Lepiej o 2 niż o 5 prędzej będę siedział do 2 niż wstane o 5 rano.
0
Błękitny już bym powiedział.
1
Witaj w klubie ja oglądam od 3 lat :D Ale jakoś radę daje na mecze ligowe nie ma lagów gorzej z LM jak jest więcej osób.
1
Kiedy będzie wiadomo kto oficjalnie wygrał przetarg wiem, że był artykuł ale nie mogę znaleźć bo to było parę dni temu.