12

Życie życie jest nowelą z Athleticiem 4:0

-Dissblaster

0

Tamten sezon: Barca nic nie wygra, nie ma żadnych szans na trofeum, wygrywa wszystko.
Ten sezon: Barca jest mocna obronimy LM, powalczymy znowu o potrójną koronę i.... zobaczymy co to będzie wiem że to początek sezonu.

3

Wróćmy do tego aby to Messi wystawiał skład. W styczniu prasa pisała, że to Messi ustala 11 wtedy Barca zaczęła grać i wygrała potrójną koronę.

0

2:0 a 4:0 różnica nie ma ale wierz chociaż to jest niemożliwe bez Neymara.

0

Co ma być lepiej 0:3 XXD

0

Dlatego wolałem gdy Messi ustalał wyjściową jedenastkę.

3

Bartra i te dziecinne faule przy 90 minucie błagam...

0

Dobry skład Lucho szkoda że nieudany.

1

Mamy solidną ławkę nie widzisz dzisiejszego meczu: Rakitić,Busi,Iniesta,Pique jest to dobra ławka :D

0

Jeden lepszy od drugiego.

0

Z normalnym składem byłoby łatwiej.

2

Bo mają obronę.

0

To ktoś wierzył że ten skład wypali? XXXD

0

Nic nie zostaje jeszcze jakbyśmy strzelili teraz na 4:1 3:0 jest realne ale nie 4:0 z taką grą.

0

Dobrze że jutro jade na wieś do babci na cały dzień odizolowany :D

0

Co ma tourne tutaj? Barca wyszła w składzie 4 ZAWODNIKAMI PODSTAWOWEGO SKŁADU.

0

Mi tam się wydaje że Douglasa mógł jeszcze wpuścić Lucho.

0

Nie wierzylbym gdybyśmy grali normalnym składem.

0

Rotacje trzeba zmęczeni są po pierwszym meczu sezonu co ty myślisz???

1

Ja tam czekam na Pique, Busiego, Inieste, Rakiticia, Bravo.

0

Ale ty wiesz że przegrywamy tylko dlatego że Lucho nie wiadomo z jakiego powodu wystawił 7 graczy rezerw XXD

0

Luis jesteś geniuszem hahahaha rezerwy na SPH hahahaha

0

Odrobimy na CP :D

0

Mam nadzieję że w następnym meczu nie zobaczymy całego 1 składu w końcu niektórzy są wciąż styrani po 1 meczu sezonu, a nawet niektórzy po 2 aż meczach sezonu niemożliwe :OOO

0

Taką obroną Barta i Vermalen hahahahaha jeszcze dodać do tego brak kontuzjowanego Alby :))))

0

Toć to ten skład to żart.

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy LE będzie miał jaja i przyzna że to przez niego Barca przegrała ten mecz.

0

Tutaj nikt nic nie musi ratować wystarczyło wystawić normalny skład czyli Busi-Iniesta-Rakitić nie grał żaden z nich.

0

Tylko jak nie strzelimy to szanse na CN mamy marne. Wystarczy 1 bramka Athletico a my musimy wtedy 4 więc pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?