DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Życie życie jest nowelą z Athleticiem 4:0
-Dissblaster
0
Tamten sezon: Barca nic nie wygra, nie ma żadnych szans na trofeum, wygrywa wszystko.
Ten sezon: Barca jest mocna obronimy LM, powalczymy znowu o potrójną koronę i.... zobaczymy co to będzie wiem że to początek sezonu.
3
Wróćmy do tego aby to Messi wystawiał skład. W styczniu prasa pisała, że to Messi ustala 11 wtedy Barca zaczęła grać i wygrała potrójną koronę.
0
2:0 a 4:0 różnica nie ma ale wierz chociaż to jest niemożliwe bez Neymara.
0
Co ma być lepiej 0:3 XXD
0
Dlatego wolałem gdy Messi ustalał wyjściową jedenastkę.
3
Bartra i te dziecinne faule przy 90 minucie błagam...
0
Dobry skład Lucho szkoda że nieudany.
1
Mamy solidną ławkę nie widzisz dzisiejszego meczu: Rakitić,Busi,Iniesta,Pique jest to dobra ławka :D
0
Jeden lepszy od drugiego.
0
Z normalnym składem byłoby łatwiej.
2
Bo mają obronę.
0
To ktoś wierzył że ten skład wypali? XXXD
0
Nic nie zostaje jeszcze jakbyśmy strzelili teraz na 4:1 3:0 jest realne ale nie 4:0 z taką grą.
0
Dobrze że jutro jade na wieś do babci na cały dzień odizolowany :D
0
Co ma tourne tutaj? Barca wyszła w składzie 4 ZAWODNIKAMI PODSTAWOWEGO SKŁADU.
0
Mi tam się wydaje że Douglasa mógł jeszcze wpuścić Lucho.
0
Nie wierzylbym gdybyśmy grali normalnym składem.
0
Rotacje trzeba zmęczeni są po pierwszym meczu sezonu co ty myślisz???
1
Ja tam czekam na Pique, Busiego, Inieste, Rakiticia, Bravo.
0
Ale ty wiesz że przegrywamy tylko dlatego że Lucho nie wiadomo z jakiego powodu wystawił 7 graczy rezerw XXD
0
Luis jesteś geniuszem hahahaha rezerwy na SPH hahahaha
0
Odrobimy na CP :D
0
Mam nadzieję że w następnym meczu nie zobaczymy całego 1 składu w końcu niektórzy są wciąż styrani po 1 meczu sezonu, a nawet niektórzy po 2 aż meczach sezonu niemożliwe :OOO
0
Taką obroną Barta i Vermalen hahahahaha jeszcze dodać do tego brak kontuzjowanego Alby :))))
0
Toć to ten skład to żart.
0
Komentarz usunięty
0
Ciekawe czy LE będzie miał jaja i przyzna że to przez niego Barca przegrała ten mecz.
0
Tutaj nikt nic nie musi ratować wystarczyło wystawić normalny skład czyli Busi-Iniesta-Rakitić nie grał żaden z nich.
0
Tylko jak nie strzelimy to szanse na CN mamy marne. Wystarczy 1 bramka Athletico a my musimy wtedy 4 więc pozdrawiam :)