6

Ważne że już raz pkt z tym beniaminkiem stracili :)

2

Nie no komentatorzy w meczu Realu są bardzo dobrzy :)

0

Niech Adan ich zatrzyma :D

0

Fajny komentator w meczu z Realem.

0

Też jestem kibicem Motoru na meczu niestety nie byłem ale żałuję widzę w 90 minucie bramka na 1;0 :)

1

JUŻ 27 lat? Przecież Busi może jeszcze pograć z 5 lat na najwyższym poziomie.

1

Sandro wejdzie i strzeli.

1

Vermaelen ocena opierająca się o 10 w tym meczu jak tak dalej będzie grał.

0

Mówiłem że Vermaelen lub Mascherano strzelą w tym meczu!!!

0

Kameni chyba najwięcej kontaktów z piłką z całego składu Malagi...

0

Kameni już nic dziś nie puści.

0

Nie no to jest niemożliwe jakim cudem nie strzeliliśmy bramki?

0

Rafinha musisz gorzej od Rakiticia zagrać się nie da.

0

Odśwież streama pomaga.

3

Messi czemu nie uderzał?

0

Ten Kameni jest tak dobry czy tylko zawsze przeciwo Barcelonie ma dzień konia? Skoro jest tak dobry to czemu nie gra w żadnym gigancie?

0

Ale on ma w 100% racje nie bez powodu Neymar w tamtym sezonie nie miał żaden asysty przy bramce Suareza.

0

Jeśli komuś komentarz nie leci równo z obrazem na playerze niech odświeży streama mi pomogło.

0

Messi chyba sam był zaskoczony tym podaniem...

12

O teraz komentarz jest 5 sekund przed obrazem jeszcze lepiej.

2

Też mi jakoś aż tak nie przeszkadza, a 1 komentator jest dobry.

6

Ten mecz jest sprzedany i jestem do tego w 100% przekonany :)

0

Powie mi ktoś czego on tego nie gwizdnął?????????????

0

Mascherano albo Vermaelen strzelą bramkę w tym meczu :D

2

z 2-3 sekundy albo ten komentator to geniusz i przewiduje co się dzieje na boisku :D

0

Komentator mi spoileruje 2 sekundy przed obrazem mówi co się dzieje.

0

Niieee Mascherao by strzelił swoją 1 bramkę :/

0

Turan może rozrusza :)

0

Też tak miałem odśwież parę razy.

4

Pierwszy komentator wydaje się że da radę ale drugiego słabo słychać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?