0

Tylko jak nie strzelimy to szanse na CN mamy marne. Wystarczy 1 bramka Athletico a my musimy wtedy 4 więc pozdrawiam :)

1

To nigdzie nie może grać bo Busiemu do pięt nie dorasta na ŚPD

0

Jakim cudem on chce wpuścić Rakiticia niech go oszczędza SPH jest nieważny!!!

0

Nie mogą grać jak na FCB przystało takim składem jest to niemożliwe.

0

Niech Munira wpuści jeszcze albo Douglasa z trybun.

2

iii 2:0, a LE dalej będzie wypuszczał 4 zawodników 1 składu :))))

1

Dość, że gramy super śmiesznym składem to jeszcze pecha musimy mieć........

0

A jeśli nie to Athletico strzela 1 bramkę na Camp Nou co jest realne z tą obroną i adios 6 pucharów...

0

Lucho odwala to samo co na początku tamtego sezonu. Tak wiem, że to w głównej mierze dało nam potrójną koronę ale tam robiliśmy te rotację w lidze gdzie wszystko da się odrobić, SPH już nie odrobisz.

0

Gdy zobaczyłem ten skład od razu wiedziałem, że tego meczu wygrać się nie będzie dało. Jest to 2 mecz w sezonie i zawodnicy są już styrani bo nie rozumiem jakim cudem mamy tylko 4 zawodników z podstawowego składu na SPH???? Messi,Suarez,Ter Stegen, Alves, Mascherano nie liczę bo on powinien grać na ŚO, a za niego Busi. Liczę na jakieś szczęście lub geniusz Leo i mam nadzieję na 1:1 lub max porażkę 1:2 ważne że z bramką. Jeżeli ten mecz się skończy bez strzelonej bramki to z taką obroną marnie widzę nasze szansę w rewanżu, Athletico jedna bramka i się zamuruje, a w obronie grać potrafią i na dodatek wciąż nie będzie Neymara dlatego kluczowa jest druga połowa musimy po prostu strzelić bramkę za wszelką cenę. Jeżeli ten puchar przegramy to będzie to tylko i wyłącznie wina LE, który nie wiem co sądził wystawiając taki skład i na co liczył?? Myślał, że Messi coś tam strzeli stracimy max 2 bramki i u siebie ich rozgromimy. Obyś tylko Luisie się nie przeliczył i nie obudził z ręką w nocniku. Co do jeszcze Ter Stegena kiedy ten koleś przestanie udawać Neuera, który to już raz zachowuje się jak gówniarz. W finale LM lub PK też się kiwał było też gorąco z City kiwał się na linii bocznej, teraz zamiast poczekać na piłkę i ją złapać pajacuje jakimś główkowaniem. No nic trzymajmy kciuki tak jak pisałem potrzebujemy 1 bramki jak wody!!! VeB!!

1

Odpuszczamy SPH czy jak?

0

Co powiedział??

7

Wtedy prawie każdy superpuchar Hiszpanii to by było GD trochę słabo jedne i te same kluby. Zawsze prawie Ligę i PK wygra Real lub Barca, a 2 miejsce zajmie właśnie Barcelona lub Real. W PK mogą na siebie wcześniej trafić i inne drużyny mają szansę zagrać w SPH.

0

Skład jaki z chęcią bym obejrzał:

Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Adriano-Busquets-Rakitić/Rafinha-Iniesta-Messi-Suarez-Pedro.

0

23,5 lat Sergi Roberto jedyny jego bardzo dobry występ to z 3 ligowcem reszta przeciętne. Istnieje legena że kiedyś nie podał do najbliżej stojącego kolegi.

0

Nie no jak Sergi Roberto wyjdzie na boisko od 1 minuty i Munir kosztem Pedro to się załamie.

2

Grać by raczej grał ale i tak na jego miejscu zostałbym w obecnym klubie. Sevilla w LM gra również i wcale się nie zdziwię jak dojdzie nawet dalej niż Arsenal.

0

Gdyby Barca przegrała cała obrona by miała średnią ocenę z 2,5 ale z racji tej, że Pedro nas uratował to trzeba oceniać wysoko obronę bo przecież wygraliśmy nie ważne że zawalili 3 bramki. Logika ocen użytkowników tej strony,,,

0

Nie zostanie i to jest raczej pewne. Nie bez powodu Lucho go nie chciał wpuszczać po to aby mógł zagrać w eliminacjach Manchesteru w LM.

0

Dobra ważne że wygrali będą mieli nauczkę za każdym razem gdy będą wygrywać wysoko niech Lucho przypomina im o tym meczu.

6

Sędziowie to jakaś patologia masakra to co wyprawiali w tym meczu....

3

Tam ręka była parodia nie sędziowanie.

0

Pedro pożegnałeś się jak król!

0

Teraz albo nigdy Messi proszę.

0

Oby Sevilla skończyła tak samo jak z Realem bez Krychowiaka.

7

O Mathieu prawie samobój gdyby tę piłkę ruszył,

0

Tutaj musi ktoś z czerwem skończyć.

0

Pedro pożegnaj się z Barcą strzelając gola.

0

Szkoda że Douglas ma kontuzje bo pewnie LE by go wpuścił :)

0

Haha nie no Bartra i Sergi Roberto na SP to jest jakaś masakra nie wiem co oni robią na boisku... Przecież my mamy tylko atak obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?