DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest relacja tekstowa ale i tak się mogę założyć, że będą pytania jaki jest wynik meczu.
3
Stoke w 9 od 30 minuty. WB musi po prostu ten mecz wygrać :P
1
Haha 2 czerwa dla Stoke w 30 min :D
0
Taktyki na mecze? Chyba nie sądzisz, że przed mediami będą pokazywać jakieś zagrania. To co oglądamy to jest rozgrzewka.
5
Boże obyśmy nie grali z City w grupie mam dość już gry z nimi.
0
Ja się cieszę w końcu będzie dobra transmisja w necie.
0
W tamtym sezonie z tego co pamiętam Lucho nie wystawił tego samego składu przez 20 parę meczy.
6
Bravo jak jakiś czarodziej ją skleił :O
0
Kończ ten mecz co za rzeźniki.
1
Nie wierzę w to co się dzieję tylko nie Busquets to jest najważniejszy zawodnik Barcy zaraz po Messim.
1
To oznacza Alba w Barcelonie!
0
Jeszcze bramkarz życiowa forma to jest masakra.
1
W tym meczu musimy stracić pkt nie widzę innej opcji.
0
Teraz musi Messi strzelić
0
Roberto świetnie przyjął piłkę.
0
HAha takiej ręki nie zauważyć to jest skandal.
0
Bez jaj tylko nie Roberto!
0
Jak Roberto wejdzie nie oglądam tego meczu.
0
De Bruyne też na pewno nie 45 skoro City za niego podobno daje 70 mln.
0
Są nagrody ale żeby je dostać musisz mieć ukończone 18 lat i konto chyba na STS w regulaminie zobacz.
27
Sądząc po komentarzach po przegranym meczu mam wrażenie że 10% ma te 18 :D
0
Szkoda, że żeby coś wygrać trzeba mieć skończone 18 lat i konto na STS.
0
Ulalala z 8 meczy będzie w końcu jest z Barcelony...
0
Ktoś tu pisał, że jedynie Pique chciał tego pucharu :D
0
Nie wiem czego się spodziewaliście po 1 połowie. Jedynie rozegraliśmy dobrze 10 min reszta bierna. Niestety ale już bez szans ale brawa za walkę.
1
Nie było spalonego masakra...
0
Czego bierzesz komentarze z rm.pl?
1
Mecz by się potoczył całkiem inaczej wiesz o tym?
2
Suarez słabiutki mecz jedyne dobre zagranie to właśnie asysta do Messiego tak nie gra nic.
1
Jak Guardiola by odszedł po tym sezonie z Bayernu i Thiago chciałby odejść to chcielibyście go znowu w Barcy?