0

Nie było ręki....

0

Nie ma na co czekać Levante z minuty na minutę będzie grało coraz lepiej. W połowie obowiązkowo od początku Messi i Suarez w atak, a Iniesta do pomocy.

0

Czemu teraz nie hejtujecie Neymara? Wpakował się sam na 5 obrońców.

1

Jaaaki piach gramy masakra ciężko to się ogląda.

1

Neymar rozegra akcje egoistycznie nikt nic nie mówi. Munir rozegra akcje samolubnie od razu lecą hejty, a w tamtym sezonie po 2 kolejkach pewnie większość się nim podniecała...

1

Odśwież stream.

8

Busquets myśli, że chyba wygrywamy 5:0

0

Na razie gładko nie idzie goelady nie będzie tym bardziej takim składem.

7

BVB dostało kopa jak zmienili trenera. Arsenal powinien zrobić to samo po tym sezonie.

2

Mógł podać patelnie oczywiście strzelał :)))

1

Wiedziałem że tak będzie :D

0

Czy mi się wydaje czy on przedziurawił tą piętką jeszcze Varana? :D

1

Boże taka seta

0

Tak nie uznali prawidłowej bramki Granady nie było spalonego.

3

Na razie bramka dla Granady niesłusznie niezaliczona bo spalonego nie było ale Granada wciąż ma swoje okazje jak i Real.

0

Ajaaja Granada blisko.

3

"No i Keylor Navas może się zrównać z rekordem dzięki pomcy sędziego liniowego" Jak to brzmi :D

0

Moim zdaniem powtórki powinny zostać wprowadzone tylko i wyłącznie przy spalonych i karnych.

1

Benzema na spalonym sam na sam oczywiście sędzia nie odgwizdał :)))

1

Ma ktoś statystykę ile to już błędów sędziów jest na korzyść Realu (bramka z spalonego, karne niesłusznie podyktowane lub zabrane przeciwnikom). Ja myślę że to już z 10 od początku sezonu będzie.

1

To jest chore nawet nie chce sobie wyobrażać co się będzie działo w GD niestety....

0

Haha na chacie na streamie fan z avatarem Realu pyta się od kiedy piłka wskazuje linię spalonego :D

0

HAHAH już zzacyzna się szopka to jest żałosne dajmy puchar Relaowi już na start...

0

Ale wyjął to bramkarz teraz :)

3

Już zaczyna Ronaldo :D

0

Moim zdaniem ktoś z dwójki Kroos/Modrić powinni usiąść kosztem Kovacicia

2

Ludzie błagam nie róbcie sobie nadziei i nie wyzywajcie nikogo. Real i tak zgarnie w tym meczu 3 pkt, a Ronaldo strzeli niejedną bramkę to jest tylko GRANADA.

0

Wiesz że Bale ma kontuzje?

1

Widzę, że Benitez nie nauczył się na przykładzie Ancelottiego i sam wystawia na słabiutką Granadę najmocniejszy skład.

0

Liczę na Bartre musi dostać szansę w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?