DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie było ręki....
0
Nie ma na co czekać Levante z minuty na minutę będzie grało coraz lepiej. W połowie obowiązkowo od początku Messi i Suarez w atak, a Iniesta do pomocy.
0
Czemu teraz nie hejtujecie Neymara? Wpakował się sam na 5 obrońców.
1
Jaaaki piach gramy masakra ciężko to się ogląda.
1
Neymar rozegra akcje egoistycznie nikt nic nie mówi. Munir rozegra akcje samolubnie od razu lecą hejty, a w tamtym sezonie po 2 kolejkach pewnie większość się nim podniecała...
1
Odśwież stream.
8
Busquets myśli, że chyba wygrywamy 5:0
0
Na razie gładko nie idzie goelady nie będzie tym bardziej takim składem.
7
BVB dostało kopa jak zmienili trenera. Arsenal powinien zrobić to samo po tym sezonie.
2
Mógł podać patelnie oczywiście strzelał :)))
1
Wiedziałem że tak będzie :D
0
Czy mi się wydaje czy on przedziurawił tą piętką jeszcze Varana? :D
1
Boże taka seta
0
Tak nie uznali prawidłowej bramki Granady nie było spalonego.
3
Na razie bramka dla Granady niesłusznie niezaliczona bo spalonego nie było ale Granada wciąż ma swoje okazje jak i Real.
0
Ajaaja Granada blisko.
3
"No i Keylor Navas może się zrównać z rekordem dzięki pomcy sędziego liniowego" Jak to brzmi :D
0
Moim zdaniem powtórki powinny zostać wprowadzone tylko i wyłącznie przy spalonych i karnych.
1
Benzema na spalonym sam na sam oczywiście sędzia nie odgwizdał :)))
1
Ma ktoś statystykę ile to już błędów sędziów jest na korzyść Realu (bramka z spalonego, karne niesłusznie podyktowane lub zabrane przeciwnikom). Ja myślę że to już z 10 od początku sezonu będzie.
1
To jest chore nawet nie chce sobie wyobrażać co się będzie działo w GD niestety....
0
Haha na chacie na streamie fan z avatarem Realu pyta się od kiedy piłka wskazuje linię spalonego :D
0
HAHAH już zzacyzna się szopka to jest żałosne dajmy puchar Relaowi już na start...
0
Ale wyjął to bramkarz teraz :)
3
Już zaczyna Ronaldo :D
0
Moim zdaniem ktoś z dwójki Kroos/Modrić powinni usiąść kosztem Kovacicia
2
Ludzie błagam nie róbcie sobie nadziei i nie wyzywajcie nikogo. Real i tak zgarnie w tym meczu 3 pkt, a Ronaldo strzeli niejedną bramkę to jest tylko GRANADA.
0
Wiesz że Bale ma kontuzje?
1
Widzę, że Benitez nie nauczył się na przykładzie Ancelottiego i sam wystawia na słabiutką Granadę najmocniejszy skład.
0
Liczę na Bartre musi dostać szansę w tym meczu.