0

Czy Sport zawsze musi pomylić nazwisko/numer piłkarza, za każdym razem.

0

Niemcy nie odpuszczą bo wciąż nie mają pewnego 1 miejsca.

5

Aż sobie avatar taki ustawiłem :D

0

Za faul druga żółta kartka słuszna.

0

Malmo w 10 zaraz Ronaldo strzeli jeszcze 2 bramki i będzie królem.

0

Ja tam stawiam, że to PSG wyjdzie z 1 miejsca, a Real z 2.

0

Malmo ciśnie Real że co? :D

1

Mam nadzieję, że jak Vermaelen wrócił będzie grał tak samo jak przed kontuzją bo to w tym sezonie nasz najlepszy obrońca.

0

Teraz muszą nam pozwolić zarejestrować Turana po porstu muszą!

0

Zdaniem Orłowskiego w 1 meczu półfinałowego Bayern dominował do 80 minuty z nami :D

0

Alves lepiej zagrał od Mathieu. Rakitić za wysoko. Pique zagrał lepiej od Masche. To po strzale Munira Roberto dobił piłkę jeszcze zaliczył genialną asystę przy strzale Suareza, więc Munir ocena minimum 7, a Sandro aż tak słabo nie zagrał ocena 4.

0

Wina jest i tego i tego. Ter Stegen spokojnie mógł wyłapać tą piłkę na 3 metrze...

2

Jesteśmy liderami.

0

Real miał 30 z Malagą :D w tym 15 Ronaldo.

0

Nie tylko nie Suarez!

2

Suarez serio powinien wszystkie piłki z pierwszej uderzać :D

0

Pomyśleć, że każdy chciał się go pozbyć przed sezonem w tym ja.

0

A kto? Roberto Roberto!

0

Obyśmy w styczniu jeszcze grali w LM, PK i nie mieć ogromnej straty w LL.

3

Ty na serio? XXXD

7

Haha boże jeszcze Iniesta kontuzja, a oni nam nie pozwolą zarejestrować Turana kpina!!!

0

Gwiżdżą na Hernandeza? Powinni mu dziękować za zmarnowane 2 setki.

2

Niech ten Sandro już zejdzie...

81

Neymar miał zastąpić Messiego, a nie Ronaldo.

0

Ta piłka była dla bramkarza przecież to było może z 2 m od bramki jak nie mniej takie piłki bramkarz musi piąstkować.

1

Ja to proponuję wprowadzić Masipa dopóki nie wróci Bravo.

0

Nie chcieliby nas? Proszę Cię ich dochody wzrosłyby 3 krotnie.

0

Rakitić ale i tak zagramy ustawieniem 4-3-3. Z Alvesem na PO, Roberto na ŚP i Iniestą na skrzydle.

4

Alvesa zamienić z Roberto czyli Alves na PP a Roberto na PO i grać 4-4-2

24

3 gim a w głowie picie i palenie... patologia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?