DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bate jeszcze z gr wyjdzie z nami.
1
Suarez nie powinien być wart tyle samo co Neymar bo jest o wiele starszy. Ronaldo powinien 80 ze względu na wiek.
0
Tak moim zdaniem powinna wyglądać jedenastka: Neuer/Bffon( a nawet by mógł tu być Bravo w końcu wygrał wszystko co mógł z klubem i reprezentacją)Pique-Chiellini-Alaba-Busquets(ale go nie ma nie wiadomo czego)-Iniesta-De Bruyne-James-MSN.
0
Dzięki
0
Dasz linka do tego?
1
Neymar podobno pracuje nad nabraniem masy mięśniowej.
1
Człowieku skąd ty możesz wiedzieć jacy zawodnicy będą za 7 lat połowa z tych zawodników co wymieniłeś pewnie skończy w jakimś średniaku i tyle z tego będzie.
0
To co się dzieje w Realu to jest to samo co się działo u nas w styczniu po porażce z Sociedad. Messi skłócony z Enrique i zainteresowane jest Chelsea. Teraz prasa podaje że Ronaldo stawia ultimatum Perezowi on albo Benitez itp. Poczekamy zobaczymy jak to wyjdzie.
78
Najlepsze jest to że to Real chciał również Suareza oraz Neymara i nawet chcieli więcej im płacić. Suarez do końca czekał na ofertę Barcy i na szczęście się doczekał.
0
1:36 też nie mogę spać ale idę spróbować dobranoc.
2
Oby Bravo bronił jak najdłużej, a Ter Stegen niech nie narzeka jest młody, a broni w najlepszym klubie świata całkiem sporo bo LM i PK to jest bardzo dużo. Tym bardziej że już teraz bronił przez parę meczy w La Liga przez kontuzję Bravo.
1
ja w programie myplayer oglądałem za tydzień płacisz 2zł sms i masz tam mnóstwo kanałów. Podczas el clasico nie ścieło mi ani razu.
1
Ma ktoś streama ?
0
Dalej nikt nie ma skrótu z polskim komentarzem?
6
"Santiago Bernabeu jest jak świątynia ale piłkarze Barcelony dzisiaj wypili całą wodę święconą i zgasili świece." Najlepszy tekst w tym meczu komentatorów :D
0
1 Karny powinien być dla Barcy i 1 dla Realu. Gdyby wcześniej gwizdnął dla Barcy Ramos w 60 około minucie by dostał drugą żółtą i czerwoną. Spalony przy jednym z goli kontrowersyjny minimalny.
4
Ma ktoś już skrót meczu z Polskim komentarzem? Muszę to zobaczyć jeszcze raz.
2
Czemu jak wchodzę w artykuł trzeci pogrom Realu to mnie przenosi na La Ramble?
57
Mathieu go zastąpił naprawdę niesamowicie. To był najlepszy jego mecz w tym sezonie. Real pod koniec tylko wrzucał więc mógłby coś wcisnąć gdyby grał wtedy Mascherano.
2
Czy tylko ja widziałem podobną akcje przy strzale Munira jak bramka Jeffrena na 5:0. Tam Bojan zagrywał piłkę na pełnym biegu z boku boiska do Jeffrena, a ten pięknie pokonał Casillasa. Tutaj była podobna akcja tylko Neymar podawał do Munira który jak Jeffren wszedł pod koniec meczu. Szkoda, że Munir jak zwykle zmarnował setę, a z tyłu stał Pique co by się działo jakby to on strzelił na 5 i biegł pokazując całemu SB piątkę ahhh ale był głodny tej bramki.
1
http://scr.hu/6wew/lcvor
kolega chyba wolał 0:5 za Mourinho :D
1
Danilo gra współczuje mu pojedynków z Neymarem :D
2
"Mamy już 32 ligi, dlatego chcę Ligi Mistrzów."
To już wiemy dlaczego Real wygrał tylko raz ligę przez ostatnich siedem sezonów.
5
Haha ale go gasił pytaniami redaktor :D
0
Szczerze to spodziewam się składu Sportu gdy Messi nie wyjdzie na boisko od 1 minuty.
2
Coś czuje że jak tak dalej pójdzie to Bartra odejdzie po tym sezonie.
3
"Pod uwagę była brana średnia ocen z serwisu "Whoscored.com".
71
Porównywanie Bale do Neymara to jak Arbeloi do Alby.
2
Właśnie w sobote będzie się dłużyć na szczęście skoki o 16:15 szybciej czas zleci.
0
Czemu oni mówili Alvis? Gdzie oni tam widzieli i?