16

Czy tylko ja kojarzę 90% użytkowników nie po nicku a avatarze?

9

Warto dodać że Munir i Sandro potrzebowali 90 minut na strzelenie 5 goli!

0

1. Z Realem 4-0

2. Wygrana LM= Tryplet

3. Messi z Bilbao

4. Messi

5. Busquets

6. Pique

7. Mecz z Biblao 4-0

8. Wygranie KMŚ (mam nadzieję)

10

Na pierwszy rzut oka myślałem że Suarez odpala papierosa :D

0

Owszem ale tylko wtedy gdyby wyjąć stamtąd Messiego. Prawda jest taka ze od Barcy lepszy na sto procent w tej chwili tylko Real ale to w dużej mierze dzięki temu ze gra tam Cristiano. Tylko świetnie zorganizowana drużyna może pokonać Barce dlatego licze ze PSG jednak w Barcelonie wygra i zajmie pierwsze miejsce w grupie a Barca trafi na Bayern Pepa i skończą się w końcu marzenia najbardziej pyszalkowatych fanboyow Messiego i jego drużyny. "

Haha pierwszy komentarz z tego artykułu z grudnia tamtego roku.

0

Bez sensu jeśli miałby przyjść Veratti to byłoby trzeba sprzedać Rakiticia aby mieć pieniądze. Nie widzę sensu sprowadzania Villi. Piszesz tutaj że jeszcze byśmy mieli na skrzydłach Turana i Nolito to po co nam Villa który w takim razie by zagrał przez cały sezon może w 5 meczach?

14

"Czyli Malmoe grało jak amatorzy, a nie my dobrze zagraliśmy."

Widzę że ktoś odkrył Amerykę :D

0

Jak ja pragnę aby Real trafił na Juve ewentualnie Arsenal. Oni z Benitezem na ławce mogliby odpaść.

0

Ja bym nie chciał wolałbym kogoś innego, a Thiago jest szklany.

1

City, Arsenal między tymi drużynami w tym sezonie rozegra się walka o mistrza Anglii.

0

Tak

0

James zakręcił ładnie.

6

16 strzałów 1 celny serio Real :P

0

Real zaczął grać.

0

To samo miało być 2 sezony temu niestety nie padło, a wydaje się że teraz mają lepszy skład niż wcześniej.

1

Widzę że znowu każdy się skupił na Realu, a tu Atletico z nami zrównało się punktami i to w nich widzę większego rywala do mistrzostwa niż Real.

0

Ja w lidze typerów postawiłem 2:1 dla Atleti tak samo.

4

Nwm czy to troll czy głupota.

0

Getafe, Espanyol i 3 obojętnie.

0

James>Ozil

5

Dopóki nie kupimy porządnego stopera jednego z najlepszych na swojej pozycji to te bramki będziemy tracić.

1

Niestety godzina fatalna dobrze że chociaż finał w niedziele.

0

Czy to prawda że gramy w czwartek o 11.30 półfinał?

0

W finale około 70 min przy niekorzystnym wyniku może wejść jak będzie gotowy do gry.

0

W jednej z 2 najsłabszych grup? Chyba nie widziałeś grupy Portugali czyli F.

0

Czemu 3 na 4? O.o Ile drużyn wychodzi z 3 miejsca?

5

Gdy Messi miał kontuzje grać musiał każdy zawodnik. Gdy Messi wrócił każda akcja musi być przez niego zainicjowana jakby sami nie umieli stworzyć okazji bez dotknięcia jego piki.

13

Co do tytułu jeżeli demonem można nazwać Mathieu to tak.

1

Rudy chyba specjalnie tak zagrał żeby przekazać Lucho że on NIE NADAJE się do gry na LO!

0

Mathieu 1, Munir 1, Sandro 1,5 za podanie do Suareza na początku meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?