3

Przecież w meczu z Realem strzelił Iniesta.

0

Już około 65 wykorzystał Lucho 3.

1

Barcelona wykorzystała 3 zmiany.

0

Widać że teraz Ney i Suarez grają na Messiego by i ten zdobył gola.

0

O sobowtór Turana w koszulce Barcy na trybunach.

0

Alves do 42 minuty nota 10.

13

No i w amelinium trafił :/

2

Czemu nie minął bramkarza? :(

0

https://www.facebook.com/polskablaugrana/posts/10153445487642701?fref=nf Ney w tym sezonie ja ten filmik bym pokazał wszystkim którzy głosowali na Ronaldo przed Neymarem.

0

Pierwsza trójka jest pewna Messi Ronaldo Neymar. Niestety Ronaldo zajmie 2 miejsce przed Neymarem.

0

Powie mi ktoś czemu zawsze Sport podaje u 1 zawodnika zły numer koszulki? Za każdym razem gdzieś się machną z numerem.

0

Myślę że jak Ney utrzyma taką formę do końca sezonu to za rok 2016 może zdobyć ZP. Moim zdaniem za obecny rok Messi zasłużył na miejsce 1.

0

Były

0

Ojciec Neymara niech sobie gadam sam Neymar mówił że nigdzie się nie wybiera. Moim zdaniem Ney jeszcze spokojnie jeszcze zagra więcej niż 5 sezonów koszulce Blaugrany.

0

Przynajmniej zawodnicy docenili Busiego ;)

0

Też chciałbym z tych drużyn United teoretycznie najsłabsze ale to wciąż jest mocna marka z paroma nazwiskami.

0

W sumie prawdopodobne jest że gdy Valencia zajmie 2 miejsce będziemy mogli trafić na:

Manchester Utd-City-Arsenal-Chelsea-PSG

Haha ale by się wtedy porobiło sami mocni rywale ewentualnie za Chelsea Porto też mocne.

0

Jak w Lm drużyny mają tyle samo pkt w grupie to liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze tych drużyn?

0

Będzie tak 1. Messi 2. Ronaldo 3. Neymar 4 Suarez lub Lewandowski.

2

Alves rozegrał dzisiaj bardzo dobre zawody.

0

Bravo zmobilizował Ter Stegena.

2

Ten karny był fatalnie strzelony.

0

Samper gra bardzo ładnie na pewno lepiej od Gumbau.

1

Pique jaki zaciesz :D

1

Ter Stegen takie interwencje chce się oglądać. Chyba poczuł oddech Bravo na plecach.

7

Dobra decyzja niech Busquets odpoczywa.

0

To prawie tyle ile cała Roma.

0

Bez sensu zmieniać Suareza przecież on i tak nie grał w reprezentacjach więc odpoczywał ostatnio prawie 2 tyg.

2

Haha ten dzieciak jaki zadowolony że stoi z Neymarem :D

0

Ma tylko by musiał wygrać swoje 2 mecze a Olympiacos przegrać 2 mecze bo to że Bayern przegra 2 mecze jest niemożliwe. Oby zajęli 3 miejsce i zagrali w LE tam mają szanse na triumf.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?