0

Atletico 2:0 czuje że trafimy na Benfice w 1/8

1

Spalony :DDDD hahaa

25

Albo Alexis albo Suarez nie było innej opcji też chciałem aby Sanchez został ale z drugiej strony nie było już dla niego miejsca i teraz nie żałuję że odszedł gdy pomyślę sobie co wyprawia Suarez.

0

Moim zdaniem Enrique powinien zdjąć około 70 min Mascherano który miał żółtą kartkę, a przy prowadzeniu przyda się czasem faul taktyczny by zastopować akcję. Jak wiadomo było Valencia będzie chciała grać długie piłki albo wrzucać. Mathieu jest idealnym zawodnikiem do takiej gry wysoki mega szybki na dodatek by chciał się pokazać przeciwko byłej drużynie.

Edit ok zapomniałem że Mathieu z kontuzją ale Bartra również mógł wejść.

11

Ehh nie mogę się doczekać Turana nie mogę już patrzeć na Rakiticia.

1

W końcu Madryt ma z czego się cieszyć po raz pierwszy od miesiąca

0

Mają Alvesa na prawej to się kiwają na 10...

0

Ale głupoty gadasz nikt go nie wyzywał i się nie śmiał.

0

Dobrze że grają akurat teraz z Getafe bo i bez trenera Real by wygrał z nimi. Nasz kolega Benitez znowu zostanie na dłużej przynajmniej do meczu z Villareal :D

2

Zanim zaczął się sezon każdy narzekał że mamy najgorszy kalendarz ,wszystkie mecze z topowymi drużynami w pierwszej połowie sezonu są na wyjeździe. Teraz większość osób uważa że mamy niesamowity kalendarz i nie mógł być lepszy.

2

City przegrywa ^^

34

Myślę że dziś o wiele łatwiej będzie pokonać Nietoperzy niż w poprzednim meczu na wyjeździe. Jesteśmy rozpędzeni, a Valencia w lekkim kryzysie. Ważne będzie strzelić jako pierwsi bramkę i dalej powinno być z górki.

5

Polecam pierw zobaczyć jak się pisze Munir.

52

FC Barcelona wie, że w pierwszym meczu drugiej rundy Ligi Mistrzów nie zagra Arda Turan. Turek otrzymał czerwoną kartkę (po dwóch żółtych) w swoim ostatnim meczu w tych rozgrywkach przeciwko Realowi Madryt.
:D

1

W 1/8 nie możemy bo wyszliśmy z 1 miejsca jak oni i poza tym kluby z tego samego kraju nie mogą trafić na siebie w 1/8.

28

Getafe wygrać z Realem hahaha To są największe ich przydu...., więc jest to niemożliwe. Oni jakby remisowali to w 90 min by sobie samobója strzelili.

0

"Real Madryt? To Real Madryt, który zawsze się podniesie. Teraz przeżywają chwile, których się nie spodziewali, ale rok temu my również przez to przechodziliśmy, a później zdobyliśmy tryplet."

Tylko Real już szans na tryplet nie ma po ostatnim meczu :D

10

"Uważam, że rozegraliśmy świetne spotkanie w trudnych warunkach."

Benitez po meczu. Jak widać dla Realu już nawet wyjazd do 3 ligowca to trudny teren.

0

Czy prezydent ligi który jak sam przyznał wywiadzie jest fanem Realu jest również prezydentem(szefem) Pucharu Króla?

1

Nie ma na co liczyć że wyrzucą Real z PK. Pewnie dostaną 3:0 walkower. Wystawią na rewanż najmocniejszy skład i odrobią... Chociaż z taką grą to kto wie i z Benitezem na ławce.

0

Munir zaraz strzeli jakiegoś ładnego gola.

0

"Express" Diego Costa jest niezadowolony w Chelsea i chce odejść
Oj coś czuje że może wylądować w Realu.

0

Podobno Barca musi zapłacić Santosowi 2 mln za to że Neymar znalazł się w trójce do ZP.

1

Nuno Espirito Santo nie jest już trenerem Valencii.
Podał się do dymisji.

Valencia bez trenera, a grają z nami w sobotę ;)

1

Nie ma co się łudzić wiadome że Messi wygra, a Neymar będzie za Ronaldo...

0

Ma z karnych goli z 8 i Bale ma z 3.

0

Jednak mur.

0

Pytanie do którego bo było ich wiele :D

34

Hazard od momentu kiedy strzelił ostatniego gola to Neymar przez ten czas zdobył już ich 26.

2

Eibar zajmuje 6 pozycje w tabeli. Real będzie grał na wyjeździe na dodatek z słabą defensywą(bez Ramosa, Marcelo, Varane)praktycznie 3 zawodników 1 składu. Eibar ma szanse nawet zdobyć 3 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?