0

Kolejny mecz w 10 brak Ardy i Vidala dopiero w grudniu zaczyna skutkować dobrze że za chwilę koniec roku.

3

Szczerze to obecnie Neymar jest bardziej decydujący od Messiego.

1

Po meczu jeszcze Iniesta leży...

1

-6 na -2 w 2 mecze...

0

Nie wiem czemu na siłę ten Mathieu gra na lewej nie pojmuje tego.

1

Po co my ich w tej lidze utrzymaliśmy...

0

Munir by przypadkiem przyczynił się do zdobycia gola wybijał na aut, a trafił w głowę obrońcy.

0

Rudy złamał linię spalonego...

0

Właśnie zszedł.

3

Teraz Rakitić dobry?

0

Strzelmy tą drugą dla spokoju.

0

Napisałem przecież to samo?

1

Na drugą połowę ściągnąć Sandro wprowadzić Roberto i grać 4-4-2 lub z Iniestą na skrzydle. Sandro oprócz podania do Suareza z początku meczu nie zrobił nic.

2

HaHa mówiłem że strzeli :))) Ależ wsadził.

4

Dobra teraz gol Messiego z wolnego.

0

Znaleźliśmy się tam dzięki LM więc teoretycznie powinien zagrać Ter Stegen ale fajnie by było jakby 1 mecz zagrał Bravo i 1 Ter Stegen.

0

Stał w polu karnym a to że on potrafi uderzyć wie każdy.

0

Czemu do Messiego stał obok Rakitić pokazywał żeby Suarez mu dograł ehh.

1

Bardzo ładnie zagrał teraz Sandro.

6

Czyli Real również jest zainteresowany. Trzeba im podziękować za to, że to oni kupili Danilo, a nie my. Jak widać chłopak nie ogarnia co się dzieje, a my mamy Vidala który może grać również na skrzydle i zna już ligę.

0

Gram ale jest dosyć ciężko wyjść z silvera.

1

Nie mamy na zimowe okienko, a jakbyśmy go chcieli kupić to w letnim.

1

Real wyszedł z 1 miejsca i nie mogą trafić na siebie zespoły z jednego kraju w 1/8...

2

Chciałbym aby Real trafił na Arsenal ciekawy mecz by był.

3

Niech wejdzie Suarez i poklepie z Messim bo słabo to się ogląda.

1

Musi wygrać 2 bramkami przewagi to wystarczy do awansu.

0

Samper zasłużył na pierwszy skład poprzednim meczem.

0

Jak możesz mówić że Barca będze zapamiętana jako najlepszy zespół XXI wieku skoro dopiero minęło 15 z 100 lat O.o

1

Bo gra pod presją i wie że każda strata pkt może wiązać się z utratą posady. Na szczęście nasz kolega Benek poradził sobie i mam nadzieję że utrzyma się przynajmniej do końca sezonu.

0

A ja nie pamiętam by Ronaldo strzelił bramkę komuś mocnemu albo zaliczył chociaż udany drybling.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?