DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny mecz w 10 brak Ardy i Vidala dopiero w grudniu zaczyna skutkować dobrze że za chwilę koniec roku.
3
Szczerze to obecnie Neymar jest bardziej decydujący od Messiego.
1
Po meczu jeszcze Iniesta leży...
1
-6 na -2 w 2 mecze...
0
Nie wiem czemu na siłę ten Mathieu gra na lewej nie pojmuje tego.
1
Po co my ich w tej lidze utrzymaliśmy...
0
Munir by przypadkiem przyczynił się do zdobycia gola wybijał na aut, a trafił w głowę obrońcy.
0
Rudy złamał linię spalonego...
0
Właśnie zszedł.
3
Teraz Rakitić dobry?
0
Strzelmy tą drugą dla spokoju.
0
Napisałem przecież to samo?
1
Na drugą połowę ściągnąć Sandro wprowadzić Roberto i grać 4-4-2 lub z Iniestą na skrzydle. Sandro oprócz podania do Suareza z początku meczu nie zrobił nic.
2
HaHa mówiłem że strzeli :))) Ależ wsadził.
4
Dobra teraz gol Messiego z wolnego.
0
Znaleźliśmy się tam dzięki LM więc teoretycznie powinien zagrać Ter Stegen ale fajnie by było jakby 1 mecz zagrał Bravo i 1 Ter Stegen.
0
Stał w polu karnym a to że on potrafi uderzyć wie każdy.
0
Czemu do Messiego stał obok Rakitić pokazywał żeby Suarez mu dograł ehh.
1
Bardzo ładnie zagrał teraz Sandro.
6
Czyli Real również jest zainteresowany. Trzeba im podziękować za to, że to oni kupili Danilo, a nie my. Jak widać chłopak nie ogarnia co się dzieje, a my mamy Vidala który może grać również na skrzydle i zna już ligę.
0
Gram ale jest dosyć ciężko wyjść z silvera.
1
Nie mamy na zimowe okienko, a jakbyśmy go chcieli kupić to w letnim.
1
Real wyszedł z 1 miejsca i nie mogą trafić na siebie zespoły z jednego kraju w 1/8...
2
Chciałbym aby Real trafił na Arsenal ciekawy mecz by był.
3
Niech wejdzie Suarez i poklepie z Messim bo słabo to się ogląda.
1
Musi wygrać 2 bramkami przewagi to wystarczy do awansu.
0
Samper zasłużył na pierwszy skład poprzednim meczem.
0
Jak możesz mówić że Barca będze zapamiętana jako najlepszy zespół XXI wieku skoro dopiero minęło 15 z 100 lat O.o
1
Bo gra pod presją i wie że każda strata pkt może wiązać się z utratą posady. Na szczęście nasz kolega Benek poradził sobie i mam nadzieję że utrzyma się przynajmniej do końca sezonu.
0
A ja nie pamiętam by Ronaldo strzelił bramkę komuś mocnemu albo zaliczył chociaż udany drybling.