0

Pięknie prezentuje się plakietki lepiej niż na ramieniu :)

4

Tylko nie Mathieu na lewej :/

0

Munir w tamtym sezonie na początku z Elche też bardzo ładnie wykończył akcje.

0

1 stawia na drużyne która jest podana pierwsza 2 na drużynę która jest podana druga. Drużyny są podane systemem pierwsza gospodarz druga gość.

1

Stoke może zepsuć na wyjeździe.

0

Bo nie może grać w jednej lidze ale to jest szkółka Realu więc trzeba ją doliczać do 2 innych.

0

Pierwsza szkółka Castilla druga Getafe, a trzeci Espanyol.

6

Następny który gów** wie a się wypowiada. Grimaldo potrzebuje gry ale nie gry w 3 lidze. W Benfice będzie miał okazje grać i się rozwijać. Ma pół roku kontraktu sprzedajemy go za ponad milion euro i mamy prawo odkupienia go przez 2 sezony ale ty narzekaj chociaż nic nie wiesz.

0

Nie da się usuwać komentarzy, a szkoda powinno się dać do 3 minut od dodania komentarza.

6

Może w końcu zaczną grać w tym sezonie niech się chociaż utrzymają. W następnym jak wszystko pójdzie gładko to powinni walczyć o awans.

0

Chciałeś napisać co krzyczy Deulofeu na zdjęciu mam rozumieć?

0

Jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tych Koreańskich, Japońskich lub Chińskich talentów. Tyle ich było(nie tylko w Barcy), a nie wypalił prawie żaden.

1

LOL LOL pisał też dużo potem dostał bana.

8

Nie chcieli rozdać wszystkiego Barcelonie tym bardziej że Enrique nie było na gali.

0

To jest użytkownik naszej strony z tego co pamiętam ma Torresa w avatarze.

1

Oscar to bardziej do Ronaldo pasuje :D

0

Jednak ten Benitez to jest geniusz on wiedział że w styczniu Barca ma trudny terminarz, a oni będą grali po 1 meczu w tygodniu ze względu odpadnięcia z PK.

0

Haha Oscar nie trafia karnego :D

1

Tylko dwa pierwsze miejsca się zgadzają reszta to jakieś nieporozumienie :D

1

Sero dla Ciebie ci dwaj panowie nie są do siebie podobni? :D
http://scr.hu/6wew/817ef
http://scr.hu/6wew/va1o7

1

czy w 1:40 jest Zanetti? :D Bo strasznie podobny wręcz identyczny.

0

Ma ktoś cały skrót meczu ostatniego El Clasico z Polskim komentarzem nie tylko z golami ale i z akcjami.

1

Serio myślisz że Valdes będzie chciał przez 5 sezonów grzać ławę? 2 sezony teraz grzeje w Manchesterze i jak teraz by do nas przeszedł to kolejne 3. Ja bym Ter Stegena wypożyczył na 2 sezony i sprowadził jakiegoś innego bramkarza doświadczonego. (Reina?)

10

Gdy Ney pobije rekord Pele goli w reprezentacji(przy jego wieku to tylko kwestia czasu) to ciekawe jakie wytłumaczenie będzie miał Pele, że Neymar strzelił mniej goli głową?

1

Bo mam nadzieję Mathieu pożegnamy latem i kupimy stopera z absolutnego topu.

7

Ale Roberto zaczął grać fantastycznie więc dobrze że się jednak Ciebie nie posłuchał. Do tego Montoya przez cały dotychczasowy sezon zagrał w 1 meczu.

2

Dokładnie i to min. Leo przekonał Alvesa do pozostania w Barcelonie słowami "Gdzie Ci będzie lepiej niż w Barcelonie" z nikim innym nie złapie takie porozumienia na boisku jak z Messim.

1

Alves jest chyba najbardziej utytułowanym a to jest najważniejsze w piłce nożnej.

3

A gdzie jest Puchar Króla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?