DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie prezentuje się plakietki lepiej niż na ramieniu :)
4
Tylko nie Mathieu na lewej :/
0
Munir w tamtym sezonie na początku z Elche też bardzo ładnie wykończył akcje.
0
1 stawia na drużyne która jest podana pierwsza 2 na drużynę która jest podana druga. Drużyny są podane systemem pierwsza gospodarz druga gość.
1
Stoke może zepsuć na wyjeździe.
0
Bo nie może grać w jednej lidze ale to jest szkółka Realu więc trzeba ją doliczać do 2 innych.
0
Pierwsza szkółka Castilla druga Getafe, a trzeci Espanyol.
6
Następny który gów** wie a się wypowiada. Grimaldo potrzebuje gry ale nie gry w 3 lidze. W Benfice będzie miał okazje grać i się rozwijać. Ma pół roku kontraktu sprzedajemy go za ponad milion euro i mamy prawo odkupienia go przez 2 sezony ale ty narzekaj chociaż nic nie wiesz.
0
Nie da się usuwać komentarzy, a szkoda powinno się dać do 3 minut od dodania komentarza.
6
Może w końcu zaczną grać w tym sezonie niech się chociaż utrzymają. W następnym jak wszystko pójdzie gładko to powinni walczyć o awans.
0
Chciałeś napisać co krzyczy Deulofeu na zdjęciu mam rozumieć?
0
Jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tych Koreańskich, Japońskich lub Chińskich talentów. Tyle ich było(nie tylko w Barcy), a nie wypalił prawie żaden.
1
LOL LOL pisał też dużo potem dostał bana.
8
Nie chcieli rozdać wszystkiego Barcelonie tym bardziej że Enrique nie było na gali.
0
To jest użytkownik naszej strony z tego co pamiętam ma Torresa w avatarze.
1
Oscar to bardziej do Ronaldo pasuje :D
0
Jednak ten Benitez to jest geniusz on wiedział że w styczniu Barca ma trudny terminarz, a oni będą grali po 1 meczu w tygodniu ze względu odpadnięcia z PK.
0
Haha Oscar nie trafia karnego :D
1
Tylko dwa pierwsze miejsca się zgadzają reszta to jakieś nieporozumienie :D
5
http://www.fcbarca.com/67370-eto-o-neymar-musi-pamietac-ze-nie-wygrywa-sie-samym-talentem.html
Ten artykuł już był :D
1
Sero dla Ciebie ci dwaj panowie nie są do siebie podobni? :D
http://scr.hu/6wew/817ef
http://scr.hu/6wew/va1o7
1
0
Ma ktoś cały skrót meczu ostatniego El Clasico z Polskim komentarzem nie tylko z golami ale i z akcjami.
1
Serio myślisz że Valdes będzie chciał przez 5 sezonów grzać ławę? 2 sezony teraz grzeje w Manchesterze i jak teraz by do nas przeszedł to kolejne 3. Ja bym Ter Stegena wypożyczył na 2 sezony i sprowadził jakiegoś innego bramkarza doświadczonego. (Reina?)
10
Gdy Ney pobije rekord Pele goli w reprezentacji(przy jego wieku to tylko kwestia czasu) to ciekawe jakie wytłumaczenie będzie miał Pele, że Neymar strzelił mniej goli głową?
1
Bo mam nadzieję Mathieu pożegnamy latem i kupimy stopera z absolutnego topu.
7
Ale Roberto zaczął grać fantastycznie więc dobrze że się jednak Ciebie nie posłuchał. Do tego Montoya przez cały dotychczasowy sezon zagrał w 1 meczu.
2
Dokładnie i to min. Leo przekonał Alvesa do pozostania w Barcelonie słowami "Gdzie Ci będzie lepiej niż w Barcelonie" z nikim innym nie złapie takie porozumienia na boisku jak z Messim.
1
Alves jest chyba najbardziej utytułowanym a to jest najważniejsze w piłce nożnej.
3
A gdzie jest Puchar Króla?