0

Po tym banie Atletico może się posypać. Simeone będzie być może chciał odejść po sezonie, a oni zostaną z banem. Parę podstawowych zawodników też pewnie odejdą.

0

Mogą chyba go przesunąć i w lecie jeszcze będą mogli robić jak my.

14

Czekam na reakcje Pique o banie transferowym dla Realu.

0

Info gdzie oficjalne? //Edit: ok już oficjalnie

0

Gdzie ja dotarłem przez przypadek :D

1

gooool 3:3 Liverpool

0

No tak też to pamiętam ale nie wiem czy tam nie był strzał zza pola karnego.

0

Kiedy jest losowanie 1/4?

1

Mascherano w polu karnym przeciwnika pierwszy raz widzę taki obrazek odkąd jest w Barcelonie

1

Nie wiem dlaczego na boisku jest wciąż Messi...

0

Niestety tak będzie wyglądać już cała 2 połowa cały czas faule.

Redakcja działa naprawdę szybko z tymi banami po 30 sekundach niektórzy już dostają.

141

Jedno jest pewne refleks Ter Stegen ma niesamowity.

5

Masip przerażony on ma wejśc :D

0

Gdzie jest czerwona???

3

Może niech Messi zejdzie w 2 połowie bo będzie się działo coś czuje...

1

Zaczyna się koszenie jak już wiedzą że nic nie ugrają.

4

Że co? Nie wiem co właśnie przeczytałem... W życiu nie słyszałem większej głupoty, nie gra bo czuje się smutny bo zamalowali mu opaskę. Nie pomyślałeś o tym że nie gra ponieważ odpoczywa i Lucho nie chce ryzykować kontuzji na rzeźnikach?

0

Jak taką obroną zachowamy czyste konto to będzie trochę dziwne.

5

Jak miałem po 12 lat to oglądałem to czasem i pamiętam to do dzisiaj jak ojciec mówił do mnie jak to mogę oglądać przecież na to nie da się patrzeć. Teraz się właśnie zastanawiam co ja robiłem.

51

Tylko 11 osób zna się na piłce z tych co głosowali.

0

Halilović to pomocnik więc to że nie będzie mieć po 30 bramek to chyba normalne. Po drugie gra w Sportingu jak na taki klub jego statystyki są bardzo dobre.

1

Mam nadzieję że zobaczę go w koszulce Barcelony po tym sezonie i będę się cieszył jego grą. Jeden z największych talentów na świecie ale dla was i tak przereklamowany :D

0

Klasycznie Przegląd Sportowy musiał dodać coś o Lewym na głównej :D

0

Tylko jak będzie grać jako pomocnik rozgrywający to będzie musiał grać i w defensywie.

0

Ale ty wiesz że to piłkarze wybierali najlepszą 11 a nie Fifa?

0

319 głosujących przyznało Leo Messiemu 5 punktów (pierwsze miejsce). Cristiano Ronaldo 100.

3

Na jakim zdjęciu?

1

Każdy trener praktycznie głosował na swoich zawodników albo umieszczał ich w top 3.

7

Haha Lewandowski przed Suarezem serio? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?