0

Kibiców słychać na Campo Nou O.o

1

Mamy MSN na pewno coś ustrzelą :)

0

Ławka bardzo dobra brakuje tylko Nolito.

0

Może ktoś mi powiedzieć jakim cudem Ronaldo nie dostał czerwonej kartki za ten kopniak? Sędzia widział przecież całą sytuację, a nie dał nawet żółtej kartki.

0

Rooney w 2016 leci chyba po złotą piłkę się rozstrzelał chłopak.

4

Malaga to może być mega ciężkie spotkanie.

0

To co ma powiedzieć Real który stracił pkt z Gijon?

0

Przypominam że w meczu z gorszymi drużynami Benitez również wygrywał, a z mocnymi przeważnie polegał. Jedyną z słabszą drużyną jaką stracił pkt Benitez jest właśnie Gijon w 1 kolejce.

1

2 tygodnie temu? :D Mecz był w sierpniu.

0

Na razie straciliśmy pkt tylko tak z Deportivo. Sezon jest długi po co mamy cisnąć dalej skoro lepiej te siły zaoszczędzić na kolejne mecze. Taki Ronaldo musi sobie teraz postrzelać bo przyjdzie lepszy rywal i znowu zniknie. On chyba w tym sezonie nie rozegrał ani jednego dobrego meczu na tle lepszego rywala.

0

Lepiej mieć teraz trudniejszy terminarz jak my niż potem gdy dojdzie faza pucharowa LM.

0

Betis u siebie nie jest wcale jakiś super łatwym rywalem.

8

Dla mnie Gijon mogłoby i przegrać 10-0. Dziękuje im że jako beniaminek zatrzymali Real w pierwszym meczu.

0

Pompowanie balonika rozpoczęte czekam na mecz Atletico-Real :)

0

Czyli Pele w najbliższym wywiadzie powie, że Bale jest najlepszy na świecie.

0

Gijon coś strzeli w tym meczu ale straci pewnie też parę bramek.

1

No i po podium niestety...

2

Niemcy 168 hhahah mamy szansę na podium!

1

Tepes 170m hahahah Polska realne szanse na 3 miejsce.

0

Stoch był w takiej formie że jemu nawet wiatr by pod narty nie pomógł. Może w końcu się odblokował mam nadzieję że u nas w Polsce stanie na podium.

0

W treningu Stoch 214m i Murańka 211m. Co prawda seria próbna odwołana po 11 skokach ale nasi ładnie skoczyli. Ciekawe jak sobie poradzą w konkursie drużynowym może warto jednak obejrzeć?

2

Mam nadzieję że to jakiś żart 15 mln za prawie 35 letniego Aduriza za tyle już byśmy mieli bardziej kompletnego Nolito i młodszego o 6 lat

1

Serio każdy nie opuściłeś ani 1 meczu? Musiało się coś kiedyś zdarzyć byś opuścił jakieś spotkanie przez 7 lat.

1

Maść i przejdzie też tak miałem lekko siny pod paznokciem i lekki ból.

1

Jak ja lubię przesiadywać na tej stronie w nocy, a najbardziej około 23 po meczu gdy jest mnóstwo artykułów i komentarzy na temat spotkania np. jakiegoś ważnego w LM i nie tylko.

0

Bez przesady Messi zarabia naprawdę sporę pieniądze(ponad 20mln?) i taką podwyżkę bardziej bym dał np Roberto który wystrzelił z formą i zarabia tyle ile Douglas 1,5 mln.

0

Wolałbym żeby Mascherano pozostał niż Mathieu,

0

Adriano, Douglas, Sandro, Masip, Mathieu razem zarabiają 9 milionów. Ich możemy nie zobaczyć w przyszłym sezonie w Barcelonie już na Pogbę np. jest, a i ściągając Pogbę sprzedamy pewnie 1 pomocnika Rafinha/Rakitić

1

Myślę, że za 100mln nie przejdzie. Real będzie miał bana ceny nie podbije, a on chce tylko do Barcy około 80 damy za niego.

3

Zamiast Bartry, Vermaelen. Marc potrzebuje gry regularnie w podstawowej 11 tego Barca mu nie zapewni. Sprzedałbym go po sezonie z opcją pierwokupu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?