DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibiców słychać na Campo Nou O.o
1
Mamy MSN na pewno coś ustrzelą :)
0
Ławka bardzo dobra brakuje tylko Nolito.
0
Może ktoś mi powiedzieć jakim cudem Ronaldo nie dostał czerwonej kartki za ten kopniak? Sędzia widział przecież całą sytuację, a nie dał nawet żółtej kartki.
0
Rooney w 2016 leci chyba po złotą piłkę się rozstrzelał chłopak.
4
Malaga to może być mega ciężkie spotkanie.
0
To co ma powiedzieć Real który stracił pkt z Gijon?
0
Przypominam że w meczu z gorszymi drużynami Benitez również wygrywał, a z mocnymi przeważnie polegał. Jedyną z słabszą drużyną jaką stracił pkt Benitez jest właśnie Gijon w 1 kolejce.
1
2 tygodnie temu? :D Mecz był w sierpniu.
0
Na razie straciliśmy pkt tylko tak z Deportivo. Sezon jest długi po co mamy cisnąć dalej skoro lepiej te siły zaoszczędzić na kolejne mecze. Taki Ronaldo musi sobie teraz postrzelać bo przyjdzie lepszy rywal i znowu zniknie. On chyba w tym sezonie nie rozegrał ani jednego dobrego meczu na tle lepszego rywala.
0
Lepiej mieć teraz trudniejszy terminarz jak my niż potem gdy dojdzie faza pucharowa LM.
0
Betis u siebie nie jest wcale jakiś super łatwym rywalem.
8
Dla mnie Gijon mogłoby i przegrać 10-0. Dziękuje im że jako beniaminek zatrzymali Real w pierwszym meczu.
0
Pompowanie balonika rozpoczęte czekam na mecz Atletico-Real :)
0
Czyli Pele w najbliższym wywiadzie powie, że Bale jest najlepszy na świecie.
0
Gijon coś strzeli w tym meczu ale straci pewnie też parę bramek.
1
No i po podium niestety...
2
Niemcy 168 hhahah mamy szansę na podium!
1
Tepes 170m hahahah Polska realne szanse na 3 miejsce.
0
Stoch był w takiej formie że jemu nawet wiatr by pod narty nie pomógł. Może w końcu się odblokował mam nadzieję że u nas w Polsce stanie na podium.
0
W treningu Stoch 214m i Murańka 211m. Co prawda seria próbna odwołana po 11 skokach ale nasi ładnie skoczyli. Ciekawe jak sobie poradzą w konkursie drużynowym może warto jednak obejrzeć?
2
Mam nadzieję że to jakiś żart 15 mln za prawie 35 letniego Aduriza za tyle już byśmy mieli bardziej kompletnego Nolito i młodszego o 6 lat
1
Serio każdy nie opuściłeś ani 1 meczu? Musiało się coś kiedyś zdarzyć byś opuścił jakieś spotkanie przez 7 lat.
1
Maść i przejdzie też tak miałem lekko siny pod paznokciem i lekki ból.
1
Jak ja lubię przesiadywać na tej stronie w nocy, a najbardziej około 23 po meczu gdy jest mnóstwo artykułów i komentarzy na temat spotkania np. jakiegoś ważnego w LM i nie tylko.
0
Bez przesady Messi zarabia naprawdę sporę pieniądze(ponad 20mln?) i taką podwyżkę bardziej bym dał np Roberto który wystrzelił z formą i zarabia tyle ile Douglas 1,5 mln.
0
Wolałbym żeby Mascherano pozostał niż Mathieu,
0
Adriano, Douglas, Sandro, Masip, Mathieu razem zarabiają 9 milionów. Ich możemy nie zobaczyć w przyszłym sezonie w Barcelonie już na Pogbę np. jest, a i ściągając Pogbę sprzedamy pewnie 1 pomocnika Rafinha/Rakitić
1
Myślę, że za 100mln nie przejdzie. Real będzie miał bana ceny nie podbije, a on chce tylko do Barcy około 80 damy za niego.
3
Zamiast Bartry, Vermaelen. Marc potrzebuje gry regularnie w podstawowej 11 tego Barca mu nie zapewni. Sprzedałbym go po sezonie z opcją pierwokupu.