0

Barca gra słabo od 2 tyg w 1 połowie ale w 2 gra swoje.

0

Klasycznie zaczniemy grać od 2 polowy ja już się przyzwyczaiłem.

5

Będzie robiła wrażenie mam nadzieję że poniesie naszych do zwycięstwa.

0

W sumie z racji tej że nie ma Atletico to i emocji nie ma. Chociaż nie ukrywam że z trójki Sevilla, Valencia, Celta najbardziej chciałbym Valencie.

1

Bez sprzętu to mało co możesz wyrobić. Brzuch jeszcze da rade ale inne partię bardzo ciężko.

0

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos

teraz zobacz 4 filmik który trwa 4 sekundy wcale się nie cieszy.


edit:
ups spóźniłem się.

8

Weź pod uwagę to że w 1 połowie jako jedyny coś robił w ataku,

7

MVP to Neymar bez dwóch zdań w pierwszej połowie najaktywniejszy oraz w 2 to już czysta magia.

1

Teraz pytanie jaką notę wystawić Suarezowi który strzelił gola i to na tyle co zrobił w tym meczu pozytywnego :D

1

Oby tylko Neyowi nic nie było jest w formie jako jedyny z MSN.

0

Raczej już na następny mecz z Atletico.

1

Dzisiaj Suarezowi wyszła jedynie bramka, a Messiemu asysta :D

4

Co ten Orłowski dziś pieprzy to nie mam pytań.

21

O szykuje się zawieszenie dla Suareza za to że piłkę zostawił na boisku.

0

Najgrosze będzie jak strzelimy na 2:1 i nasi się będą oszczędzać na mecz z Atletico. Bilbao wbije nam gola i zacznie się nerwówka.

1

Rudy co zablokował nie mam pytań.

9

Teraz przeczytajcie co napisałem komentarz temu :)

4

Suarezowi totalnie nie wychodzi nic ale spokojnie to jest geniusz on jedną akcją może odwrócić losy meczu :)

1

Nie mam pojęcia dlaczego Neymar nie uderzał.

3

Celta wygrywa 3-1 Atletico odpada z PK :D

2

Niech wejdzie już Busquets lub Iniesta bo słabo to widzę

0

Gdyby nie MSN to bym stawiał na awans Athleticu ale na szczęście ich mamy i w końcu wezmą sprawy w swoje ręce.

0

Do końca sezonu Neymar przedłuży kontrakt. Klauzula będzie wynosić np. 500 mln to też będą plotki że go kupi?

0

Otworzenie się na Barcelone jest najgorsze co można zrobić. a oni muszą zdobyć aż 2 bramki chyba nie muszę mówić jak to się powinno skończyć.

0

Przecież podałem wyjściowy skład gdzie napisałem że Adriano gra na prawej? Może ja zaczynam podawać od lewej strony, a nie od prawej?

0

Ty tak na serio piszesz? Gdzie ja napisałem że dam Adriano na prawą, a Alvesa na lewą? O.o

0

Ja bym widział taki skład: Ter Stegen-Adriano(Mathieu)-Pique-Vermaelen(Bartra)-Alves-Mascherano-Roberto-Rakitić-MSN

0

Rakitić ale jeśli pogodziłby się z małą ilością minut to Rafinhę. Można też zrobić tak że sprzedać Rakiticia kupić Pogbe/Verattiego i jeśli Enrique tak chce Denisa to kupić go, a sprzedać Rafinhę najlepiej z opcją pierwokupu.

0

Arda z racji czerwonej nie może zagrać z Arsenalem to spokojnie będzie mógł zagrać pełne 90 min z Las Palmas i Sportingiem by Rakitić i Iniesta odpoczęli.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?