DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca gra słabo od 2 tyg w 1 połowie ale w 2 gra swoje.
0
Klasycznie zaczniemy grać od 2 polowy ja już się przyzwyczaiłem.
5
Będzie robiła wrażenie mam nadzieję że poniesie naszych do zwycięstwa.
0
W sumie z racji tej że nie ma Atletico to i emocji nie ma. Chociaż nie ukrywam że z trójki Sevilla, Valencia, Celta najbardziej chciałbym Valencie.
1
Bez sprzętu to mało co możesz wyrobić. Brzuch jeszcze da rade ale inne partię bardzo ciężko.
0
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos
teraz zobacz 4 filmik który trwa 4 sekundy wcale się nie cieszy.
edit:
ups spóźniłem się.
8
Weź pod uwagę to że w 1 połowie jako jedyny coś robił w ataku,
7
MVP to Neymar bez dwóch zdań w pierwszej połowie najaktywniejszy oraz w 2 to już czysta magia.
1
Teraz pytanie jaką notę wystawić Suarezowi który strzelił gola i to na tyle co zrobił w tym meczu pozytywnego :D
1
Oby tylko Neyowi nic nie było jest w formie jako jedyny z MSN.
0
Raczej już na następny mecz z Atletico.
1
Dzisiaj Suarezowi wyszła jedynie bramka, a Messiemu asysta :D
4
Co ten Orłowski dziś pieprzy to nie mam pytań.
21
O szykuje się zawieszenie dla Suareza za to że piłkę zostawił na boisku.
0
Najgrosze będzie jak strzelimy na 2:1 i nasi się będą oszczędzać na mecz z Atletico. Bilbao wbije nam gola i zacznie się nerwówka.
1
Rudy co zablokował nie mam pytań.
9
Teraz przeczytajcie co napisałem komentarz temu :)
4
Suarezowi totalnie nie wychodzi nic ale spokojnie to jest geniusz on jedną akcją może odwrócić losy meczu :)
1
Nie mam pojęcia dlaczego Neymar nie uderzał.
3
Celta wygrywa 3-1 Atletico odpada z PK :D
2
Niech wejdzie już Busquets lub Iniesta bo słabo to widzę
0
Gdyby nie MSN to bym stawiał na awans Athleticu ale na szczęście ich mamy i w końcu wezmą sprawy w swoje ręce.
0
Do końca sezonu Neymar przedłuży kontrakt. Klauzula będzie wynosić np. 500 mln to też będą plotki że go kupi?
0
Otworzenie się na Barcelone jest najgorsze co można zrobić. a oni muszą zdobyć aż 2 bramki chyba nie muszę mówić jak to się powinno skończyć.
0
Przecież podałem wyjściowy skład gdzie napisałem że Adriano gra na prawej? Może ja zaczynam podawać od lewej strony, a nie od prawej?
0
Ty tak na serio piszesz? Gdzie ja napisałem że dam Adriano na prawą, a Alvesa na lewą? O.o
0
Ja bym widział taki skład: Ter Stegen-Adriano(Mathieu)-Pique-Vermaelen(Bartra)-Alves-Mascherano-Roberto-Rakitić-MSN
0
Rakitić ale jeśli pogodziłby się z małą ilością minut to Rafinhę. Można też zrobić tak że sprzedać Rakiticia kupić Pogbe/Verattiego i jeśli Enrique tak chce Denisa to kupić go, a sprzedać Rafinhę najlepiej z opcją pierwokupu.
0
Arda z racji czerwonej nie może zagrać z Arsenalem to spokojnie będzie mógł zagrać pełne 90 min z Las Palmas i Sportingiem by Rakitić i Iniesta odpoczęli.
1
Komentarz usunięty