DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skąd wiesz że jutro Barca wygra?
0
Z tego co mi się wydaje ani Messi ani Ronaldo nie chcą grać w IO. Wolą się skupić na CA i ME.
0
Moim zdaniem powinniśmy wypożyczyć w czerwcu Ter Stegena na 1 sezon i dać Bravo grę w wszystkich 3 rozgrywkach. Po powrocie z wypożyczenia Ter Stegena, Bravo godzi się z rolą rezerwowego broniącego tylko w PK albo odchodzi z klubu.
0
60 mln na transfery plus 20 milionów ze sprzedaży. Zapomniałem plus dopisać.
2
Żebyś się nie zdziwił jak Pogba zawita w Barcelonie w lecie. Na transfery Barcelona ma 60 mln sprzedaż zawodników 80mln spokojnie z sprzedaży się uzbiera.
0
No nie Bilabo-Valencia szkoda.
0
"Stadion musi być nowoczesny i dobrze utrzymany. Wymaga się, by przynajmniej 75% miejsc było zadaszonych."
Nie może bo nie ma 75% zadaszenia.
0
Ja bym nie chciał Liverpool gra słabo dla oka i ogólnie jedyny chyba klub z ligi angielskiej jaki bym chciał aby wygrał LE to Arsenal bo ich praktycznie jako jedynych fajnie się ogląda.
2
To ciekawe na co zasługuje Ronaldo.
Mam nadzieję że za te słowa Real dostanie znowu baty od Atletico i trafią na siebie w 1/4, a Materace pokażą im jak się gra
0
Dużo jest mocnych ekip: BVB, Sevilla, Bayer, Bilbao, Villareal.
1
Chciałbym żeby Manchester trafił teraz w LE na kogoś mocnego znając życie to odpadną :D
0
Od United to można i 20 mln wyciągnąć oni lubią przepłacać, trzeba zostawić Bartrze otwarte drzwi. Kto wie może jeszcze wróci po paru sezonach w United jak się ogra, chociaż wielkiej nadziei sobie nie robię.
6
Gdzie dla nich wszystkich znajdziesz miejsce?
0
Na półfinał szans nie ma? Wystarczy że trafi na kogoś z par Benfica/Zenit, Gent/Wolsfburg i już jest praktycznie w półfinale można dodać również City/Dynamo bo City też mocne nie jest ale tutaj by było trochę trudniej.
0
Przez to jaką kasę dostaje w takim wieku to jemu to tylko utrudnia prace niż ułatwia...
0
Real za 4 miesjce by grał w 4 rundzie eliminacji do LM więc i tak by grał w LM.
0
Ja bym widział za niego Mathieu ostatnie 2 mecze zagrał dobre.
4
Nie wiem czy Ter Stegen miał jakąkolwiek stratę w tym meczu świetna gra nogami , kilka bardzo ważnych interwencji oby tak dalej!
2
Suarez co marnuje nie mam pytań :/
1
Messi chyba już więcej takich rękawów nie założy :D
4
PES się skończył w około 2008 roku. Pamiętam 06 był jednym z najlepszych.
0
Masz może z polskim komentarzem skrót?
1
Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 już wtedy Szpaku w formie był.
0
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1713774148662794/?type=3&theater
0
Ja i tak w nim już nadziei nie pokładam ale życzę mu szczęścia.
0
Już była http://www.fcbarca.com/68475-lista-powolanych-na-mecz-z-arsenalem.html
5
Mi to najbardziej podobają się właśnie te 3 stroje. Pierwsze brzydkie wiadome dlaczego, a wyjazdowe nie podobają mi się.
1
Spadł mi kamień z serca to dzisiaj świętujemy powiększeni przewagi nad Realem i utrzymanie w lidze.
0
Popatrz na składy a potem sobie odpowiedz.
0
Malaga bramka :D brawo