1

Skąd wiesz że jutro Barca wygra?

0

Z tego co mi się wydaje ani Messi ani Ronaldo nie chcą grać w IO. Wolą się skupić na CA i ME.

0

Moim zdaniem powinniśmy wypożyczyć w czerwcu Ter Stegena na 1 sezon i dać Bravo grę w wszystkich 3 rozgrywkach. Po powrocie z wypożyczenia Ter Stegena, Bravo godzi się z rolą rezerwowego broniącego tylko w PK albo odchodzi z klubu.

0

60 mln na transfery plus 20 milionów ze sprzedaży. Zapomniałem plus dopisać.

2

Żebyś się nie zdziwił jak Pogba zawita w Barcelonie w lecie. Na transfery Barcelona ma 60 mln sprzedaż zawodników 80mln spokojnie z sprzedaży się uzbiera.

0

No nie Bilabo-Valencia szkoda.

0

"Stadion musi być nowoczesny i dobrze utrzymany. Wymaga się, by przynajmniej 75% miejsc było zadaszonych."

Nie może bo nie ma 75% zadaszenia.

0

Ja bym nie chciał Liverpool gra słabo dla oka i ogólnie jedyny chyba klub z ligi angielskiej jaki bym chciał aby wygrał LE to Arsenal bo ich praktycznie jako jedynych fajnie się ogląda.

2

To ciekawe na co zasługuje Ronaldo.

Mam nadzieję że za te słowa Real dostanie znowu baty od Atletico i trafią na siebie w 1/4, a Materace pokażą im jak się gra

0

Dużo jest mocnych ekip: BVB, Sevilla, Bayer, Bilbao, Villareal.

1

Chciałbym żeby Manchester trafił teraz w LE na kogoś mocnego znając życie to odpadną :D

0

Od United to można i 20 mln wyciągnąć oni lubią przepłacać, trzeba zostawić Bartrze otwarte drzwi. Kto wie może jeszcze wróci po paru sezonach w United jak się ogra, chociaż wielkiej nadziei sobie nie robię.

6

Gdzie dla nich wszystkich znajdziesz miejsce?

0

Na półfinał szans nie ma? Wystarczy że trafi na kogoś z par Benfica/Zenit, Gent/Wolsfburg i już jest praktycznie w półfinale można dodać również City/Dynamo bo City też mocne nie jest ale tutaj by było trochę trudniej.

0

Przez to jaką kasę dostaje w takim wieku to jemu to tylko utrudnia prace niż ułatwia...

0

Real za 4 miesjce by grał w 4 rundzie eliminacji do LM więc i tak by grał w LM.

0

Ja bym widział za niego Mathieu ostatnie 2 mecze zagrał dobre.

4

Nie wiem czy Ter Stegen miał jakąkolwiek stratę w tym meczu świetna gra nogami , kilka bardzo ważnych interwencji oby tak dalej!

2

Suarez co marnuje nie mam pytań :/

1

Messi chyba już więcej takich rękawów nie założy :D

4

PES się skończył w około 2008 roku. Pamiętam 06 był jednym z najlepszych.

0

Masz może z polskim komentarzem skrót?

1

Liverpool z Milanem kiedy przegrywał 3:3 już wtedy Szpaku w formie był.

0

Ja i tak w nim już nadziei nie pokładam ale życzę mu szczęścia.

5

Mi to najbardziej podobają się właśnie te 3 stroje. Pierwsze brzydkie wiadome dlaczego, a wyjazdowe nie podobają mi się.

1

Spadł mi kamień z serca to dzisiaj świętujemy powiększeni przewagi nad Realem i utrzymanie w lidze.

0

Popatrz na składy a potem sobie odpowiedz.

0

Malaga bramka :D brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?