DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"L'Equipe": Juventus odrzucił latem dwie oferty Chelsea za Paul'a Pogbę. Pierwsza z nich opiewała na 90, a druga na 95 milionów euro!
No nieźle. Jak my go nie kupimy, a będzie go chciało kupić City jestem przekonany, że padnie rekord transferowy. Może i chciałbym go u nas ale za max 80 mln.
0
PS4 przez to że na xboxie musisz mieć wykupionego tego całego xbox live czy coś takiego.
7
Jakbyśmy wysoko prowadzili to Real by grał jeszcze ostrzej niż przy korzystnym wyniku np. Isco.
0
Na mozilli jest normalna.
12
(rac1) Podaje że Laporta przyjął już zaproszenie i się zjawi.
12
Nie odpuściła tylko Juve wyszło niesamowicie zmotywowane i ruszyli na bramkę. Nie da się kontrolować całego meczu tym bardziej w finale LM.
15
To byśmy nie odpuścili jak z Villareal. W finale LM do 90 min gra się na 100% nawet jak się prowadzi paroma bramkami.
1
Ja też coś czuje że nasi zremisują jakimś cudem z Niemcami ale czy będą za Polską to wątpię.
0
Moim zdaniem wygra Francja lub Włosi, ewentualnie Hiszpania.
0
No i 2-2 Anglia-Niemcy Vardy gool :)
1
Wtedy być może nie zdobylibyśmy na następny sezon potrójnej korony.
4
"Carlo Ancelotti: Byłem geniuszem" Chyba raczej powinno być byłeś.
3
Komentarz usunięty
18
Gdyby Thiago był tak uparty dziś byłby może jednym z najlepszych pomocników świata. W Bayernie gra coś ale kontuzje przyhamowały jego rozwój, a tam wcale więcej nie gra.
1
Co nie zmienia faktu że strona teraz jest nieprzejrzysta i trudno na niej usiedzieć. Moim zdaniem wstążka, paski po bokach na czarno i avatary by wystarczyły,
1
Ale Mascherano w reprezentacji ma 3 gole.
0
Real o 22:00 moim zdaniem za późno na dodatek w środku tygodnia. Jeszcze przed TV jako tako ale co mają powiedzieć kibice którzy muszą jeszcze wrócić do domu?
48
Już nic mnie nie zdziwi na tej stronie :D Serio M jak miłość?
0
Mi się średnio podoba wole nasz.
0
Ja tam zaskoczony nie byłem Roberto już wtedy był w formie i lepiej było aby to on zagrał niż Munir.
0
Moim zdaniem jak nie zagrają obydwaj to musimy wygrać przynajmniej 2 bramkami na CN najlepiej 2:0, potem strzelić szybko gola na wyjeździe i dwumecz rozstrzygnięty.
0
Albo wygrać 4 i 3 zremisować.
0
Większość czy żaden? :D
1
Ale Real nikogo już nie obchodzi i tak się nie liczy w walce o mistrza.
2
W przerwie "Ściągnijmy Suareza, Busiego Pique itp. niech nasi odpoczną bo i tak już wygramy." Wynik 2:2, a komentarze znowu wszystko przez zmiany, cała gra się zawaliła...
0
Daleko zaglądać nie trzeba w tym sezonie z Deportivo.
0
Już nie
2
Pisałem przy 2-0 że mecz nie jest skończony... Deportivo was nic nie nauczyło.
0
My jeszcze nie wygraliśmy.
0
Czuje jakiś lekki dyskomfort w którymś z mięśni i Lucho woli dmuchać na zimne.