3

"L'Equipe": Juventus odrzucił latem dwie oferty Chelsea za Paul'a Pogbę. Pierwsza z nich opiewała na 90, a druga na 95 milionów euro!

No nieźle. Jak my go nie kupimy, a będzie go chciało kupić City jestem przekonany, że padnie rekord transferowy. Może i chciałbym go u nas ale za max 80 mln.

0

PS4 przez to że na xboxie musisz mieć wykupionego tego całego xbox live czy coś takiego.

7

Jakbyśmy wysoko prowadzili to Real by grał jeszcze ostrzej niż przy korzystnym wyniku np. Isco.

0

Na mozilli jest normalna.

12

(rac1) Podaje że Laporta przyjął już zaproszenie i się zjawi.

12

Nie odpuściła tylko Juve wyszło niesamowicie zmotywowane i ruszyli na bramkę. Nie da się kontrolować całego meczu tym bardziej w finale LM.

15

To byśmy nie odpuścili jak z Villareal. W finale LM do 90 min gra się na 100% nawet jak się prowadzi paroma bramkami.

1

Ja też coś czuje że nasi zremisują jakimś cudem z Niemcami ale czy będą za Polską to wątpię.

0

Moim zdaniem wygra Francja lub Włosi, ewentualnie Hiszpania.

0

No i 2-2 Anglia-Niemcy Vardy gool :)

1

Wtedy być może nie zdobylibyśmy na następny sezon potrójnej korony.

4

"Carlo Ancelotti: Byłem geniuszem" Chyba raczej powinno być byłeś.

3

Komentarz usunięty

18

Gdyby Thiago był tak uparty dziś byłby może jednym z najlepszych pomocników świata. W Bayernie gra coś ale kontuzje przyhamowały jego rozwój, a tam wcale więcej nie gra.

1

Co nie zmienia faktu że strona teraz jest nieprzejrzysta i trudno na niej usiedzieć. Moim zdaniem wstążka, paski po bokach na czarno i avatary by wystarczyły,

1

Ale Mascherano w reprezentacji ma 3 gole.

0

Real o 22:00 moim zdaniem za późno na dodatek w środku tygodnia. Jeszcze przed TV jako tako ale co mają powiedzieć kibice którzy muszą jeszcze wrócić do domu?

48

Już nic mnie nie zdziwi na tej stronie :D Serio M jak miłość?

0

Mi się średnio podoba wole nasz.

0

Ja tam zaskoczony nie byłem Roberto już wtedy był w formie i lepiej było aby to on zagrał niż Munir.

0

Moim zdaniem jak nie zagrają obydwaj to musimy wygrać przynajmniej 2 bramkami na CN najlepiej 2:0, potem strzelić szybko gola na wyjeździe i dwumecz rozstrzygnięty.

0

Albo wygrać 4 i 3 zremisować.

0

Większość czy żaden? :D

1

Ale Real nikogo już nie obchodzi i tak się nie liczy w walce o mistrza.

2

W przerwie "Ściągnijmy Suareza, Busiego Pique itp. niech nasi odpoczną bo i tak już wygramy." Wynik 2:2, a komentarze znowu wszystko przez zmiany, cała gra się zawaliła...

0

Daleko zaglądać nie trzeba w tym sezonie z Deportivo.

0

Już nie

2

Pisałem przy 2-0 że mecz nie jest skończony... Deportivo was nic nie nauczyło.

0

My jeszcze nie wygraliśmy.

0

Czuje jakiś lekki dyskomfort w którymś z mięśni i Lucho woli dmuchać na zimne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?