DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na Bernabeu najłatwiejszy mecz.
1
Po co na siłę do Messiego ehhh
2
Alba ładna asysta do Suareza i potem Alba łamie linię spalonego i przez to gol
0
Szkoda że nie gra Vermaelen za Mathieu.
0
Tak trochę jak zawsze przy angielskich zespołach.
1
Valencia 6:0.
1
Niech ten Liverpool odpadnie z tej Ligi Europy.
0
No Valencia może przynajmniej w LE będzie grać.
8
Nie przejmuje się tym, w lidze mamy 7 pkt przewagi i łatwiejszy terminarz powinniśmy dać radę, w PK ich nie ma, a w LM jak będziemy dalej grać swoje to żadna drużyna nie ma z nami szans.
0
Ta jakość [*]
0
Ja bym jeszcze chciał żeby trafili na Atletico lub kogoś z pary Bayern/Juve.
0
Widzę że czekałeś od listopada żeby napisać ten komentarz.
0
Komentarz usunięty
1
Liczę na Arde od pierwszej minuty.
16
Czas na cytaty "wiem ale nie powiem dlaczego" uważam za otwarty.
0
Ale oni nie tylko za Mourinho grali Autobus.
4
Były kiedyś ulubione kluby z poszczególnych lig to teraz piłkarze:
Hiszpańska: Suarez/Messi
Angielska: Sanchez
Niemiecka: Reus
Włoska: Buffon
Francuska: Ibra
0
Jedni grają mega ofensywny futbol miły dla oka, a drudzy mega defensywny którego nie da się oglądać.
11
Ulubione kluby: Fc Barcelona, Chelsea Londyn to jest w ogóle możliwe?
0
W artykule masz zajrzyj do działu ocenowego.
0
Jest o tym artykuł.
0
Messi wygrał z Suarezem jednym głosem. Sorry zapomniałem zagłosować na zawodnika meczu to moja wina tak by był remis :D
116
Podam jeszcze raz tą statystkę
MSN gole z drużynami TOP 6 La Liga 17
BBC gole z drużynami TOP 6 La Liga 3
0
Teraz kto wejdzie za Vidala o to jest pytanie Roberto niestety nie ma już na boisku.
0
Czemu Mascherano tego po prostu nie wykopał...
1
Jak mnie ten blondyn z Celty denerwuje.
2
Alves fatalny mecz niech wejdzie już Vidal za niego.
3
Włączyli drugi bieg.
1
Chyba słownik się włączył komuś :D
0
Pique słaby mecz dużo strat.