DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj Neymar chciał strzelił niemal identyczną bramkę jak Eto'o
0
To jest napastnik więc spokojnie może się pilnować akurat w tym jednym meczu...
0
Strzelił ktoś kiedyś hatt-tricka asyst i bramek w 1 meczu, bo Messi może to zrobić.
4
https://www.facebook.com/fabrykacoins/videos/998222780215165/
Ta przeróbka wygrała :D
1
Ja to proponuje w ogóle wystawić Barcelone B.
2
Gra jeszcze w PK. Chciałbym żeby w następnym sezonie zamienili się miejscami, Ter Stegen na ligę, a Bravo na LM i PK.
1
To jest napastnik więc wystarczy, że będzie uważał i kartki nie złapie.
0
Żeby mógł być rozegrany np. finał LM na Camp Nou. W przepisach jest że musi być bodajże zakrytych przynajmniej 75% siedzących.
0
Moim zdaniem nie dadzą. Nie grają wszyscy podstawowi zawodnicy, a Basel nie jest kimś do bicia.
0
No to przecież to napisał. KMŚ były w Japonii, a nie graliśmy z żadnym japońskim klubem.
1
Niech ten klub już spadnie z tej ligi są inne kluby z drugiej ligi, które bardziej zasługują na grę w najwyżej klasie rozgrywkowej.
0
Dopiero będzie jak Benfica i Wolfsburg trafią na siebie w 1/4 takie by to było Juve z tamtego sezonu. Szczęścia w losowaniu 1/8 i 1/4 potem trafiają na Real i są raptownie w finale z nami.
0
Zawsze cenne doświadczenie dla naszych,a praktycznie ten remis nie ma żadnego znaczenia bo przewagę mamy bardzo dużą w lidze i tak.
0
Chyba milionów chciałeś powiedzieć, a nie tysięcy :D
8
Nie chce przedłużyć kontraktu to go odsuwają od składu zwykłe chamstwo...
7
"Anonimowy gracz, który na początku sezonu postawił 50 funtów, przy stawce 5000:1, na zdobycie przez piłkarzy Leicester City mistrzostwa Anglii, wycofał zakład, inkasując 72 tys. funtów.
Zdecydował się na to przed sobotnim wyjazdowym zwycięstwem Leicester nad Watford 1:0. Gdyby poczekał z decyzją do zakończenia spotkania, nagroda wzrosłaby do 91 tys., a w razie wywalczenia przez Leicester tytułu - wyniosłaby 250 tys."
16
Te 6:0 z tamtego sezonu i wszystkie piękne bramki.
23
Dziennikarz: Kto może dziś wygrać?
Zlatan: Tylko Bóg to wie
Dziennikarz: Trudno będzie go spytać
Zlatan: Dlaczego? Właśnie z nim rozmawiasz
Oczywiście cytat nie z dzisiaj.
0
Igrzyska praktycznie nic nie są warte. Dziwne że Leo wygrał ten turniej z Argentyną, a do teraz się mówi że wciąż nie wygrał z swoją reprezentacją.
11
Bo Dunga już wie, że w Copa America nie ma szans :D
0
https://www.periscope.tv/w/1lDGLEqyXXMJm
Pique i jego live. Co sądzicie o zachowaniu tej dziewczyny?
34
Bayern może i jest wielkim klubem ale nigdy nie dorówna medialności i osiągnięciom Barcelonie czy Realowi. Nigdzie nie zagra takiego meczu jakim jest Gran Derbi i w końcu może go znudzić gra w lidze niemieckiej gdy Bayern z góry ma mistrza.
4
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=28174 Ciekawie zaczyna łysy. Te zmiany w czasie dogrywki najbardziej by się przydały.
26
W sumie to Chorwacja ma niezłą pomoc na lata. Teraz Modrić i Rakitić za parę lat Kovacić i Halilović. Dziwnie jest też to że praktycznie wszystkie nazwiska Chorwatów kończą się na ć.
1
Nie wiem czy wiesz ale oni walczą z nami jeszcze o mistrzostwo więc kibicowanie im tylko dlatego żeby byli przed Realem jest czystą głupotą.
0
Ehh szkoda że Atletico wygrywa.
Edit: ok już nie :D
0
Bardziej to mnie interesuje utrzymanie lub powiększenie przewagi nad Atletico bo to oni są 2.
0
No i Mascherano się wykartkował.
1
Oddał to co z 1 połowy tam był ewidentny karny.
0
Ja tam 0 stresu wynik był 2:0 a nie 0:0.