0

Gdyby to był Neymar to by uderzył. Poprawię trochę komentatora.

0

A tam tragedii nie ma.

5

Chciałbym taki skład: Bravo-Alves/Vidal-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Roberto-Turan-Suarez-Messi.

10

Po każdym meczu Realu albo wygranym albo przegranym jest ten post... Ile on razy jeszcze będzie rósł i pękał?

0

Zależy czy awansujemy do 1/4

0

Czy mi się wydaje czy jedyny rywal którego pokonał Real z drużyn z top 6 to Celta? :D

3

Znając Real to pkt stracą z Las Palmas.

0

Moje:
Leicester
City
Newcastle
Arsenal

1

Mathieu zaraz po Messim i może Busquetsie najlepszy na boisku.

4

Ostatni raz Barcelona strzeliła 5 goli na wyjeździe z Cordobą gdy w bramce był nie kto inny jak Juan Carlos.

1

No i Neymar się wykartkował, przed Arsenalem odpocznie. Przyda mu się bo ostatnio jest w słabej formie.

0

Mathieu bardzo dobry mecz jest w formie to świetna wiadomość przed mecze z Arsenalem.

0

Mascherano powinien polować teraz na gola.

3

Widzieliście minę Suareza przed uderzeniem z rzutu karnego?

18

Nie żeby co ale Messi już traci tylko 5 bramek do Ronaldo i 7 do Suareza.

7

Neymar "nigdy nie podam do Suareza" Junior...

3

Co ten komentator ciśnie tak tego bramkarza? :D

0

Messi uderzył, Neymar by jeszcze próbował przedryblować 5 piłkarzy.

2

Miał Suareza Neymar...

0

Dzięki

0

Albe na szybkość chciał brać on oszalał? :D

0

Dalej kibicujecie Atletico w derbach na teraz mają do nas 5 pkt straty :)

11

To uczucie gdy z ławki Manchesteru znasz tylko dwóch piłkarzy.

0

W ciągu 3 lat dwukrotnie trzeci ;)

0

Bzdura. Pierwsze z góry trzy przykłady: Finał LM, tamten sezon Real-Barcelona 3:1, ćwierćfinał LM Real-Atletico 1:0

3

Gdyby nie Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Raktić-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar Barca spadłaby z ligi. Co ty na to?

0

Tamten zaliczył kolega jako remis do 90 min. Wygrał w tamtym sezonie w ćwierćfinale LM.

0

Celta strzela Getafe i 1:0 nie kto inny strzelcem jak Nolito po kontuzji. Niech jeszcze ten Espanyol straci 1 lub 2 bramki.

1

"Cristiano: Gdyby wszyscy prezentowali mój poziom, być może bylibyśmy pierwsi"

Przecież z ogórkami Real wygrywa więc prezentuje taki sam poziom.

1

Skąd wiesz że jutro Barca wygra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?