DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby to był Neymar to by uderzył. Poprawię trochę komentatora.
0
A tam tragedii nie ma.
5
Chciałbym taki skład: Bravo-Alves/Vidal-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Roberto-Turan-Suarez-Messi.
10
Po każdym meczu Realu albo wygranym albo przegranym jest ten post... Ile on razy jeszcze będzie rósł i pękał?
0
Zależy czy awansujemy do 1/4
0
Czy mi się wydaje czy jedyny rywal którego pokonał Real z drużyn z top 6 to Celta? :D
3
Znając Real to pkt stracą z Las Palmas.
0
Moje:
Leicester
City
Newcastle
Arsenal
1
Mathieu zaraz po Messim i może Busquetsie najlepszy na boisku.
4
Ostatni raz Barcelona strzeliła 5 goli na wyjeździe z Cordobą gdy w bramce był nie kto inny jak Juan Carlos.
1
No i Neymar się wykartkował, przed Arsenalem odpocznie. Przyda mu się bo ostatnio jest w słabej formie.
0
Mathieu bardzo dobry mecz jest w formie to świetna wiadomość przed mecze z Arsenalem.
0
Mascherano powinien polować teraz na gola.
3
Widzieliście minę Suareza przed uderzeniem z rzutu karnego?
18
Nie żeby co ale Messi już traci tylko 5 bramek do Ronaldo i 7 do Suareza.
7
Neymar "nigdy nie podam do Suareza" Junior...
3
Co ten komentator ciśnie tak tego bramkarza? :D
0
Messi uderzył, Neymar by jeszcze próbował przedryblować 5 piłkarzy.
2
Miał Suareza Neymar...
0
Dzięki
0
Albe na szybkość chciał brać on oszalał? :D
0
Dalej kibicujecie Atletico w derbach na teraz mają do nas 5 pkt straty :)
11
To uczucie gdy z ławki Manchesteru znasz tylko dwóch piłkarzy.
0
W ciągu 3 lat dwukrotnie trzeci ;)
0
Bzdura. Pierwsze z góry trzy przykłady: Finał LM, tamten sezon Real-Barcelona 3:1, ćwierćfinał LM Real-Atletico 1:0
3
Gdyby nie Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Raktić-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar Barca spadłaby z ligi. Co ty na to?
0
Tamten zaliczył kolega jako remis do 90 min. Wygrał w tamtym sezonie w ćwierćfinale LM.
0
Celta strzela Getafe i 1:0 nie kto inny strzelcem jak Nolito po kontuzji. Niech jeszcze ten Espanyol straci 1 lub 2 bramki.
1
"Cristiano: Gdyby wszyscy prezentowali mój poziom, być może bylibyśmy pierwsi"
Przecież z ogórkami Real wygrywa więc prezentuje taki sam poziom.
1
Skąd wiesz że jutro Barca wygra?