1

Jak tak będziemy grać do końca meczu i wynik będzie taki to na rewanż mocne rezerwy trzeba wystawić niech nasi odpoczną.

0

Widać że już mu się nie chce grać na poważnie i chce sobie pograć w Chinach dla kasy na zakończenie kariery, a szkoda bo chciałbym go zobaczyć na Angielskich boiskach.

75


Gole MSN w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 17
Gole BBC w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 3.

0

Widzę że Atletico sprzedało Martineza póki był coś wart.

1

Dlatego nie chce aby to nike było sponsorem bo robią najgorsze koszulki.

1

PSG? :D

1

Myślę że Pedro zawita do City po sezonie podobno nie jest szczęśliwy w Chelsea.

0

Oni grają ostatnio raz na tydzień wiec jaki jest sens rotować składem.

4

Dodałbym jeszcze z Barcelony Pique.

3

Nie wiem czy wiesz ale Atletico ma więcej punktów niż Real ale najlepiej by było jakby padł remis.

19

Aż szkoda jeść :D

1

17 meczy do końca pkt do zdobycia 51 jest pęknie ale bez przesady że zdobyliśmy już mistrzostwo.

0

Na pewno nie został nim Messi.

9

Na razie jest pięknie przy wygranym zaległym meczu mamy 7 pkt przewagi nad Realem i 6 pkt nad Atletico. Jeszcze na dodatek czeka nas mecz Atletico-Real i Gran Derbi u siebie.

0

Jak Pique nie zostanie ZM to pozdrawiam kibiców tej strony.

0

O widzę że nawet na pustą bramkę nie chce nam się strzelać.

5

No i stały fragment proszę bawmy się dalej.

0

O jest strzał po 10 minutach chociaż gramy na 9.

0

Żałuje że Godin dostał czerwoną....

0

Dani Alves

0

Bez jaj jakieś wrzutki robią grając na 9...

2

Schodzi Alves bo tylko on jest wstanie zrobić jakiś głupi błąd i stracić łatwo piłkę.

1

No bez jaj niech strzelą na 3-1 i już będą mogli sobie klepać.

0

Atletico ma ostatnią zmianę tak by grali w 8.

0

Widzę że Atletico ma już drugiego Turana identyczni :D

0

Co Pique czyści nie mam pytań.

0

Bravo świetnie gra nogami nawet broni nimi.

0

Alba jest niezastąpiony!

1

W następnej połowie nie będziemy mieli prawie żadnych strat i będziemy kontrolować mecz. Pytanie dlaczego w każdym meczu nie robimy tego od pierwszych minut tylko w 2 połowach!

0

Mi się wydaje że jednak w 1 połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?