DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tak będziemy grać do końca meczu i wynik będzie taki to na rewanż mocne rezerwy trzeba wystawić niech nasi odpoczną.
0
Widać że już mu się nie chce grać na poważnie i chce sobie pograć w Chinach dla kasy na zakończenie kariery, a szkoda bo chciałbym go zobaczyć na Angielskich boiskach.
75
Gole MSN w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 17
Gole BBC w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 3.
0
Widzę że Atletico sprzedało Martineza póki był coś wart.
1
Dlatego nie chce aby to nike było sponsorem bo robią najgorsze koszulki.
1
PSG? :D
1
Myślę że Pedro zawita do City po sezonie podobno nie jest szczęśliwy w Chelsea.
0
Oni grają ostatnio raz na tydzień wiec jaki jest sens rotować składem.
4
Dodałbym jeszcze z Barcelony Pique.
3
Nie wiem czy wiesz ale Atletico ma więcej punktów niż Real ale najlepiej by było jakby padł remis.
19
Aż szkoda jeść :D
1
17 meczy do końca pkt do zdobycia 51 jest pęknie ale bez przesady że zdobyliśmy już mistrzostwo.
0
Na pewno nie został nim Messi.
9
Na razie jest pięknie przy wygranym zaległym meczu mamy 7 pkt przewagi nad Realem i 6 pkt nad Atletico. Jeszcze na dodatek czeka nas mecz Atletico-Real i Gran Derbi u siebie.
0
Jak Pique nie zostanie ZM to pozdrawiam kibiców tej strony.
0
O widzę że nawet na pustą bramkę nie chce nam się strzelać.
5
No i stały fragment proszę bawmy się dalej.
0
O jest strzał po 10 minutach chociaż gramy na 9.
0
Żałuje że Godin dostał czerwoną....
0
Dani Alves
0
Bez jaj jakieś wrzutki robią grając na 9...
2
Schodzi Alves bo tylko on jest wstanie zrobić jakiś głupi błąd i stracić łatwo piłkę.
1
No bez jaj niech strzelą na 3-1 i już będą mogli sobie klepać.
0
Atletico ma ostatnią zmianę tak by grali w 8.
0
Widzę że Atletico ma już drugiego Turana identyczni :D
0
Co Pique czyści nie mam pytań.
0
Bravo świetnie gra nogami nawet broni nimi.
0
Alba jest niezastąpiony!
1
W następnej połowie nie będziemy mieli prawie żadnych strat i będziemy kontrolować mecz. Pytanie dlaczego w każdym meczu nie robimy tego od pierwszych minut tylko w 2 połowach!
0
Mi się wydaje że jednak w 1 połowie.