DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już bramkarz Espanyolu się o tym przekonał ;)
1
Fabuła fajna ale moim zdaniem trochę za krótka.
0
Znowu odrabiają kolejny mecz i kolejne emocje na koniec...
0
Ma ktoś dobry link do meczu ręcznych? Tylko nie ta telewizja coś tam bo tam jest ponad 1 minutowe opóźnienie.
1
Raczej moja bo tak samo bylo u mnie :D
1
"zwłaszcza że jak pisze kataloński Sport, Leo odczuwa dyskomfort w mięśniu już od jakiegoś czasu."
Nie mam pojęcia w takim razie dlaczego Messi grał z Espanyolem w rewanżu,
1
Jak Caillas będzie bronił w Hiszpanii na Euro to będzie to jakaś pomyłka.
9
Serio dzieci są teraz aż tak głupie żeby śmiać się z chorej osoby? Sam byłem w gimnazjum ładnych parę lat temu i wiem jaki to jest głupi wiek ale żeby śmiać się z osoby chorej na raka brak słów... Życzę zdrowia i trzymam kciuki za twoją siostrę
0
Ale spartolił sobie karierę po odejściu z Barcy.
1
http://www.fcbarca.com/67754-jeremy-mathieu-nie-zagra-z-athletikiem.html
8
"Z kolei Real Madryt zagra swoje wyjazdowe spotkanie z Rayo Vallecano w niedzielę o 16, a Atlético zamknie 25. kolejkę meczem o 20.30 z Villarrealem."
"16.00 Málaga - Real Madryt"
To w końcu z Malagą czy Rayo?
0
Lepsze rozwiązanie już Arda w ataku niż Iniesta.
0
Będzie chyba 4-4-2 z Munirem i Neymarem w ataku a na boku pomocy Roberto z Turanem.
0
Sędzia widział to całe zdarzenie i odgwizdał tylko faul...
1
Mam nadzieję, że wyjaśnimy kwestie awansu już w pierwszym meczu jakimś wynikiem 4:0 i Alba nie będzie musiał zagrać w rewanżu.
0
Haha to bardzo się cieszę na razie nie mam zamiaru go zmieniać :)
0
Sporting w 11 jest tak samo groźny jak Bilbao w 10...
0
Serio Masche większa nota od Pique? Gerard popełnił 1 błąd na początku spotkania. Masche dużo błędów i strat.
3
To już wiadome jest od rana.
8
Real gra ładnie nie jarajcie się to tylko Sporting. Barca gra na Bilbao w 10 wszyscy piszą niesamowite itp. trochę hipokryzji.
0
Chyba zapomniałeś że Bilbao gra w 10 kolego.
0
Bartra jaki bezsensu faul...
8
Na to wychodzi, że Roberto musi się szykować na grę na LO.
0
Już lepszym pomysłem by było ściągnięcie go z Espanyolem, a nie z Bilbao...
2
Oj źle oby nie te cholerne udo...
0
Minuta serio co to ma być? 3 min była sama przerwa z czerwoną kartką i karnym.
0
Hhaha akcja Neymara przypomniała mi o Ramosie z Ronaldino bodajże gola na 3:0,
0
Liniowy dzisiaj tragedia.
2
Takie rzeczy na La Rambla
0
Wiecie co jest najlepsze, że Messi stał czysty by tylko dobił piłkę do pustej bramki i chociaż nie dostał podania od Neymara nie miał do niego żadnych pretensji i to jest piękne.