0

Już bramkarz Espanyolu się o tym przekonał ;)

1

Fabuła fajna ale moim zdaniem trochę za krótka.

0

Znowu odrabiają kolejny mecz i kolejne emocje na koniec...

0

Ma ktoś dobry link do meczu ręcznych? Tylko nie ta telewizja coś tam bo tam jest ponad 1 minutowe opóźnienie.

1

Raczej moja bo tak samo bylo u mnie :D

1

"zwłaszcza że jak pisze kataloński Sport, Leo odczuwa dyskomfort w mięśniu już od jakiegoś czasu."
Nie mam pojęcia w takim razie dlaczego Messi grał z Espanyolem w rewanżu,

1

Jak Caillas będzie bronił w Hiszpanii na Euro to będzie to jakaś pomyłka.

9

Serio dzieci są teraz aż tak głupie żeby śmiać się z chorej osoby? Sam byłem w gimnazjum ładnych parę lat temu i wiem jaki to jest głupi wiek ale żeby śmiać się z osoby chorej na raka brak słów... Życzę zdrowia i trzymam kciuki za twoją siostrę

0

Ale spartolił sobie karierę po odejściu z Barcy.

8

"Z kolei Real Madryt zagra swoje wyjazdowe spotkanie z Rayo Vallecano w niedzielę o 16, a Atlético zamknie 25. kolejkę meczem o 20.30 z Villarrealem."

"16.00 Málaga - Real Madryt"

To w końcu z Malagą czy Rayo?

0

Lepsze rozwiązanie już Arda w ataku niż Iniesta.

0

Będzie chyba 4-4-2 z Munirem i Neymarem w ataku a na boku pomocy Roberto z Turanem.

0

Sędzia widział to całe zdarzenie i odgwizdał tylko faul...

1

Mam nadzieję, że wyjaśnimy kwestie awansu już w pierwszym meczu jakimś wynikiem 4:0 i Alba nie będzie musiał zagrać w rewanżu.

0

Haha to bardzo się cieszę na razie nie mam zamiaru go zmieniać :)

0

Sporting w 11 jest tak samo groźny jak Bilbao w 10...

0

Serio Masche większa nota od Pique? Gerard popełnił 1 błąd na początku spotkania. Masche dużo błędów i strat.

3

To już wiadome jest od rana.

8

Real gra ładnie nie jarajcie się to tylko Sporting. Barca gra na Bilbao w 10 wszyscy piszą niesamowite itp. trochę hipokryzji.

0

Chyba zapomniałeś że Bilbao gra w 10 kolego.

0

Bartra jaki bezsensu faul...

8

Na to wychodzi, że Roberto musi się szykować na grę na LO.

0

Już lepszym pomysłem by było ściągnięcie go z Espanyolem, a nie z Bilbao...

2

Oj źle oby nie te cholerne udo...

0

Minuta serio co to ma być? 3 min była sama przerwa z czerwoną kartką i karnym.

0

Hhaha akcja Neymara przypomniała mi o Ramosie z Ronaldino bodajże gola na 3:0,

0

Liniowy dzisiaj tragedia.

2

Takie rzeczy na La Rambla

0

Wiecie co jest najlepsze, że Messi stał czysty by tylko dobił piłkę do pustej bramki i chociaż nie dostał podania od Neymara nie miał do niego żadnych pretensji i to jest piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?