DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leci tylko ciekawe czy doleci. Mam nadzieję że po drodze się nie rozbije.
0
Szkoda że ta walka o 5 bo nie będzie mi się chciało wstawać i nawet nie będę próbował.trzymam kciuki za Szpile.
58
Wciąż nie mogę przeboleć głupio oddanych punktów z Deportivo.
10
Czy ty oglądasz wszystkie sporty świata? :D
0
Messi, Suarez, Iniesta
0
Nie liczyłbym na zbyt wiele Sporting już swoje zrobił z Realem zabrał pkt w 1 kolejce :)
0
Jak będzie mądry to wybierze Barce i grę o najwyższe trofea, a nie pójdzie na kasę do United lub Chelsea grzać być może ławę. W Katalonii by miał praktycznie pewny pierwszy skład jakby grał tak jak gra w Evertonie bo nie oszukujmy się Mascherano coraz starszy, Vermaelen kontuzjowany, a Bartra pewnie odejdzie po tym sezonie przez brak możliwości gry. Chociaż jakbym miał wybrać między nim, a np, Gimenezem to zdecydowanie wolałbym zawodnika Atletico przede wszystkim tańszy i zna ligę.
0
Liga mistrzów w połowie lutego już jest.
0
Ja tam wolałbym Arsenal lub Leicester.
0
To samo było z Suarezem ale i tak fani Realu będą obwiniać Pereza że nie ściągnął ani Suareza ani Pogby.
0
Dlatego w tym sezonie nie oglądam już skoków może obejrzałem z 2 konkursy i to niecałe w tym 1 serię MŚ w lotach. Słaba forma Polaków, kombinezony które umożliwiają mnóstwo oszustw i te noty.
3
Pierwszy szklany i niestabilny, drugi nawet nie umywa się jak na razie do Pogby. Alen wciąż potrzebuje minut na wypożyczeniu żeby się ogrywać.
0
Teraz wymień tych lepszych, tańszych i dostępnych zawodników w podobnym wieku. Proszę Cię tylko abyś nie wymieniał Verattiego który chce zostać w PSG i kosztowałby tyle samo.
0
Jeśli przyjdzie Pogba skład bym widział w pomocy tak: Pogba, Iniesta, Busquets. Iniesta już ma swój wiek więc często szansę by mógł dostawać Turan lub Rakitić. Niestety moim zdaniem Rafinha powinien zostać sprzedany z opcją pierwokupu jeśli miałby przyjść Francuz. Ławka by wyglądała naprawdę dobrze: Rakitić, Turan, Roberto(ten mógłby nawet grać na ŚPD w niektórych meczach z słabszym rywalem)
0
Pewnie będzie to Roberto lub Rafinha za 1-2 lata.
0
Przecież jak Atletico teraz dostało karę to do lata podpiszą nowy super kontrakt i jego klauzula będzie wynosić z 100 mln.
0
Jak im zawieszą bana na 1 okienko to kupi.
7
Parma na 9 miejscu klub z 4 ligi bodajże :D a spadła przez długi co oni w takim razie zroblii z taką kasą?
0
Ma ktoś link do samej końcówki meczu Polska Serbia?
39
Hahah Kasai 240,5 niesamowite 43 lata i tak skakać. Życzę mu z całego serca wygranej.
37
Dobre hahhaha leże... Ciekawe czy istnieją jeszcze ludzie których to śmieszy.
5
Jest najważniejszy ale gdybym miał wybrać między porażką w lidze, a odpadnięciem z PK to bym wybrał porażkę w lidze.
0
Czyli Atletico vs Celta. Myślę że Celta może powalczyć.
0
Dawać Sevilla vs Atletico ciekawy mecz będzie.
0
Hahaha mówiłem kolejny trójmecz :D
8
Teraz Barcelona z Bilbao patrzcie :)
0
Oprócz Mirandes to już sami mocni rywale z La Liga.
1
Bilbao lub Atletico będzie...
0
w 1/4, a nie 1/8.
0
W końcu może biorą się za tą mafię po kolei wszyscy powylatują.