DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dzisiaj Real straci pkt o myślę że Benitez może niestety pożegnać się z posadą.
0
A kto powiedział że oni świętują narodziny Jezusa? Może chcą spędzić po prostu czas z rodziną?
2
Nie masz się modlić i czekać aż Bóg Cię uzdrowi. Tak samo nie rozumiem tego że niewierzący mają nie obchodzić świąt.
2
Ja nie rozumiem ludzi którzy wierzą w Boga, a chodzą do lekarza.
0
No i nie zachowalo :D
0
Słaby argument :D Poza tym to jest fejk zmyślona historyjka aby kupić ich jakąś tam książkę.
0
Mi tam wystarczy nawet sama wygrana w LM. Jak Real odpadł z PK fajnie jakbyśmy i to trofeum zgarnęli
1
Spokojnie niestety jak zawsze mamy w styczniu spadek formy teraz nawet zaczął się już w połowie grudnia. Forma przyjdzie pewnie na luty i mecze LM.
0
Meczu nie oglądałem opisze mi ktoś co odwalał sędzia?
1
Malaga strzeli i straci w jednym meczu to jest w ogóle możliwe? :D
3
Z racji że jest z Madrytu powiedział, że WOLI BBC, a nie że jest lepsze.
0
Mecz raz na 2-3 miesiące???? Ter Stegen średnio w sezonie rozgrywa lekko ponad 20 meczy Bravo rozgrywa takich meczy 40 czyli co 1,5 miesiąca mecz idąc twoim tokiem myślenia.
17
Po co ma grać w lidze skoro Bravo radzi sobie tam doskonale? Niech się cieszy że broni w LM bo obecnie Bravo jest o wiele lepszym i pewniejszym bramkarzem.
0
Jeśli nie zacznie balować jak Ronaldinho to spokojnie przez najbliższe 7 lat ta nagroda może być jego.
2
Nic w tym dziwnego jego żona ma z 165 cm to jak na kobietę to nie jest wcale jakaś malutka.
2
Neymar ma bardzo dużą szansę wskoczyć na 2 miejsce. Suarez w sumie też taką szansę ma ale o to będzie ciężko.
0
"W czołowej czwórce znalazło się więc czterech piłkarzy Barcelony." trzech raczej z tego co pamiętam Ronaldo u nas nie gra na szczęście.
0
Patrząc ile mieli okazji w pierwszej połowie to cud że strzelili tylko 1 gola więc moim zdaniem punkt tylko 2:1 jest bez sensu.
0
O co chodzi z 2:1 na Camp Nou?
9
Raczej nie La Liga staje się coraz mocniejsza a już teraz czołowa trójka potraciła trochę pkt.
1
Myślę że z 5.
0
Liczyłem ile bramek po minimum 3 kontaktach z piłką: 6
90% tych bramek jest po 1 kontakcie do pustej bramki lub mając przed sobą tylko bramkarza. Jest sporo również goli z główki(niektóre ładne) i jeden z dystansu.
36
Ronaldo skończył rok z 5 bramkami więcej niż Messi. Messi skończył rok z 5 trofeami więcej niż Ronaldo.
0
Nawet jeśli będzie chciał odejść to Real na pewno nie pozwoli mu na to zimą tylko latem. Z resztą jakby odszedł teraz to pewnie do jakiegoś topowego klubu co by się równało z brakiem możliwości gry w LM.
0
Jeszcze 1 mecz muszą czekać 2 stycznia nie mogą zagrać.
0
Tylko że gdyby ich minuty dostał jakiś porządny grajek (jakby był) strzeliłby zapewne 3 razy więcej goli.
0
No nie wierze w te amelinium!
0
Nieszczęsne amelinium.
0
Nie wiem właśnie dlaczego zawsze sędziowie doliczają tak mało w pierwszej połowie, a w drugiej zawsze więcej.
0
Samobój i Messi 2:0