0

Jak dzisiaj Real straci pkt o myślę że Benitez może niestety pożegnać się z posadą.

0

A kto powiedział że oni świętują narodziny Jezusa? Może chcą spędzić po prostu czas z rodziną?

2

Nie masz się modlić i czekać aż Bóg Cię uzdrowi. Tak samo nie rozumiem tego że niewierzący mają nie obchodzić świąt.

2

Ja nie rozumiem ludzi którzy wierzą w Boga, a chodzą do lekarza.

0

No i nie zachowalo :D

0

Słaby argument :D Poza tym to jest fejk zmyślona historyjka aby kupić ich jakąś tam książkę.

0

Mi tam wystarczy nawet sama wygrana w LM. Jak Real odpadł z PK fajnie jakbyśmy i to trofeum zgarnęli

1

Spokojnie niestety jak zawsze mamy w styczniu spadek formy teraz nawet zaczął się już w połowie grudnia. Forma przyjdzie pewnie na luty i mecze LM.

0

Meczu nie oglądałem opisze mi ktoś co odwalał sędzia?

1

Malaga strzeli i straci w jednym meczu to jest w ogóle możliwe? :D

3

Z racji że jest z Madrytu powiedział, że WOLI BBC, a nie że jest lepsze.

0

Mecz raz na 2-3 miesiące???? Ter Stegen średnio w sezonie rozgrywa lekko ponad 20 meczy Bravo rozgrywa takich meczy 40 czyli co 1,5 miesiąca mecz idąc twoim tokiem myślenia.

17

Po co ma grać w lidze skoro Bravo radzi sobie tam doskonale? Niech się cieszy że broni w LM bo obecnie Bravo jest o wiele lepszym i pewniejszym bramkarzem.

0

Jeśli nie zacznie balować jak Ronaldinho to spokojnie przez najbliższe 7 lat ta nagroda może być jego.

2

Nic w tym dziwnego jego żona ma z 165 cm to jak na kobietę to nie jest wcale jakaś malutka.

2

Neymar ma bardzo dużą szansę wskoczyć na 2 miejsce. Suarez w sumie też taką szansę ma ale o to będzie ciężko.

0

"W czołowej czwórce znalazło się więc czterech piłkarzy Barcelony." trzech raczej z tego co pamiętam Ronaldo u nas nie gra na szczęście.

0

Patrząc ile mieli okazji w pierwszej połowie to cud że strzelili tylko 1 gola więc moim zdaniem punkt tylko 2:1 jest bez sensu.

0

O co chodzi z 2:1 na Camp Nou?

9

Raczej nie La Liga staje się coraz mocniejsza a już teraz czołowa trójka potraciła trochę pkt.

1

Myślę że z 5.

0

Liczyłem ile bramek po minimum 3 kontaktach z piłką: 6

90% tych bramek jest po 1 kontakcie do pustej bramki lub mając przed sobą tylko bramkarza. Jest sporo również goli z główki(niektóre ładne) i jeden z dystansu.


36

Ronaldo skończył rok z 5 bramkami więcej niż Messi. Messi skończył rok z 5 trofeami więcej niż Ronaldo.

0

Nawet jeśli będzie chciał odejść to Real na pewno nie pozwoli mu na to zimą tylko latem. Z resztą jakby odszedł teraz to pewnie do jakiegoś topowego klubu co by się równało z brakiem możliwości gry w LM.

0

Jeszcze 1 mecz muszą czekać 2 stycznia nie mogą zagrać.

0

Tylko że gdyby ich minuty dostał jakiś porządny grajek (jakby był) strzeliłby zapewne 3 razy więcej goli.

0

No nie wierze w te amelinium!

0

Nieszczęsne amelinium.

0

Nie wiem właśnie dlaczego zawsze sędziowie doliczają tak mało w pierwszej połowie, a w drugiej zawsze więcej.

0

Samobój i Messi 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?