0

Miała jego drużyna rozegrać świetny mecz i rozegrała do 15 min.

0

No i co przed chwilą napisałem już Rayo dobre?

1

1 bramka 80 minut do końca, a tutaj już ludzie rozdają 3 pkt Realowi. Znając Beniteza i jego taktykę zaraz zacznie Real bronić wyniku, co do tego że Rayo ustrzeli coś jestem pewien.

0

Atletico też może przy okazji :) Malaga to trudny rywal u siebie.

2

Jeszcze niech Real straci pkt i dzień zaliczam do udanych :D

16

Ciekawe czy znają "Zielone oczy" haha Szpaku rozwala system.

0

Znowu Mathieu na lewej nawet ja go tam nie chce na 5 min bo i tak pewnie coś tam zepsuje.

0

To samo było w meczu z Valencią i Deportivo mecz ligowy jest za 10 dni.

0

Znowu ostatnie 15 min przestaliśmy grać ehh...

11

Będę myślał że gramy z Rayo bo mają niemal identyczne stroje.

3

Czy tylko ja czuję się pewniej z Bravo w bramce? Bravo popełnił w Barcelonie tylko jeden lekki błąd z Sevillą po której straciliśmy gola.(meczu z Napoli w sparingu nie licze bo to tylko sparing) Niestety Ter Stegen popełnił tych błędów trochę więcej z tych co pamiętam to PSG, Levante bodajże no i Bilbao.

6

Może dlatego że Roberto nie jest jeszcze w rytmie meczowym i w poprzednim meczu wybitnie dobrze nie grał?

1

Następny który ma 3 komentarze i 3 jakieś nienormalne. Teraz się zacznie 50 odpowiedzi na jego komentarz a on się będzie tylko śmiał.

15

"Leo może i strzelił ale 90% tych goli wypracowali Xavi i Iniesta.. Bez nich by tyle nie strzelił co można zauważyć teraz :)"

"Oby wrócił, bo z Lucho daleko w tym sezonie nie dojdziemy.."

"Uważacie, że Barca jest lepsza z Messim czy bez ? Według mnie bez"

Parę komentarzy tego trolla ;) Więc proszę abyście z nim nie dyskutowali.

0

Gool Lisy brawo :)

1

Ogłosi gdzie odejdzie pewnie pod koniec sezonu teraz jedynie może powiedzieć że odejdzie po tym sezonie.

0

Douglas na pewno :D

0

A czy Song nie ma kontraktu do końca tego sezonu?

0

Ja obstawiam hokejowy wynik 3:2 lub 4:2 dla Realu.

1

To była ironia.

3

2 zostały.

2

Pisze na głównej o góry niektórzy i tak nie widzą...

2

Myślę że nawet jakby Leo nie dał rady zagrać (chociaż mam nadzieję że jednak da) to z Neymarem i Suarezem w składzie jestem spokojny o wynik.

2

Atletico jest lepsze od Realu więc nie wiem o czym mówisz, a w finale jest 1 mecz więc teoretycznie może tam wygrać każdy.

33

Serio co drugi komentarz musi być o Realu? Starczy było parę dostało polecenia i koniec bo to nie robi się śmieszne tylko żałosne gdy się czyta cały czas to samo.

0

Jeśli Neymar był dziś na ławce myślę że zagra w finale.

0

A Ateltico kto?

0

Co wy na to jakby Mou wrócił do Realu? Ja bym tego nie chciał obawiać bym się go nie obawiał ale ten człowiek niszczy futbol.

1

Właśnie chce się pośmiać bo niezły podobno kabaret był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?