DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miała jego drużyna rozegrać świetny mecz i rozegrała do 15 min.
0
No i co przed chwilą napisałem już Rayo dobre?
1
1 bramka 80 minut do końca, a tutaj już ludzie rozdają 3 pkt Realowi. Znając Beniteza i jego taktykę zaraz zacznie Real bronić wyniku, co do tego że Rayo ustrzeli coś jestem pewien.
0
Atletico też może przy okazji :) Malaga to trudny rywal u siebie.
2
Jeszcze niech Real straci pkt i dzień zaliczam do udanych :D
16
Ciekawe czy znają "Zielone oczy" haha Szpaku rozwala system.
0
Znowu Mathieu na lewej nawet ja go tam nie chce na 5 min bo i tak pewnie coś tam zepsuje.
0
To samo było w meczu z Valencią i Deportivo mecz ligowy jest za 10 dni.
0
Znowu ostatnie 15 min przestaliśmy grać ehh...
11
Będę myślał że gramy z Rayo bo mają niemal identyczne stroje.
3
Czy tylko ja czuję się pewniej z Bravo w bramce? Bravo popełnił w Barcelonie tylko jeden lekki błąd z Sevillą po której straciliśmy gola.(meczu z Napoli w sparingu nie licze bo to tylko sparing) Niestety Ter Stegen popełnił tych błędów trochę więcej z tych co pamiętam to PSG, Levante bodajże no i Bilbao.
6
Może dlatego że Roberto nie jest jeszcze w rytmie meczowym i w poprzednim meczu wybitnie dobrze nie grał?
1
Następny który ma 3 komentarze i 3 jakieś nienormalne. Teraz się zacznie 50 odpowiedzi na jego komentarz a on się będzie tylko śmiał.
15
"Leo może i strzelił ale 90% tych goli wypracowali Xavi i Iniesta.. Bez nich by tyle nie strzelił co można zauważyć teraz :)"
"Oby wrócił, bo z Lucho daleko w tym sezonie nie dojdziemy.."
"Uważacie, że Barca jest lepsza z Messim czy bez ? Według mnie bez"
Parę komentarzy tego trolla ;) Więc proszę abyście z nim nie dyskutowali.
0
Gool Lisy brawo :)
1
Ogłosi gdzie odejdzie pewnie pod koniec sezonu teraz jedynie może powiedzieć że odejdzie po tym sezonie.
0
Douglas na pewno :D
0
A czy Song nie ma kontraktu do końca tego sezonu?
0
Ja obstawiam hokejowy wynik 3:2 lub 4:2 dla Realu.
1
To była ironia.
5
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=20983
3
2 zostały.
2
Pisze na głównej o góry niektórzy i tak nie widzą...
2
Myślę że nawet jakby Leo nie dał rady zagrać (chociaż mam nadzieję że jednak da) to z Neymarem i Suarezem w składzie jestem spokojny o wynik.
2
Atletico jest lepsze od Realu więc nie wiem o czym mówisz, a w finale jest 1 mecz więc teoretycznie może tam wygrać każdy.
33
Serio co drugi komentarz musi być o Realu? Starczy było parę dostało polecenia i koniec bo to nie robi się śmieszne tylko żałosne gdy się czyta cały czas to samo.
0
Jeśli Neymar był dziś na ławce myślę że zagra w finale.
0
A Ateltico kto?
0
Co wy na to jakby Mou wrócił do Realu? Ja bym tego nie chciał obawiać bym się go nie obawiał ale ten człowiek niszczy futbol.
1
Właśnie chce się pośmiać bo niezły podobno kabaret był.