1

Alves jest chyba najbardziej utytułowanym a to jest najważniejsze w piłce nożnej.

3

A gdzie jest Puchar Króla?

17

Ty serio myślisz że on chce przejść teraz? Drużyna powstanie dopiero w 2018 roku, a Gerrard minimum do 2020 pogra w Barcelonie.

0

Był już artykuł o tym i parę komentarzy.

0

Eto'o wie, jaka to odpowiedzialność być liderem zespołu, także w reprezentacji. - Gdy były zwycięstwa, jawiło się to jako mój obowiązek. Ale gdy przegrywaliśmy, przez kibiców i prasę byłem określany największym winowajcą wszystkich problemów - wspominał.

To samo z Lewym.

0

To są jakieś jak zwykle głupoty prasy to że jeszcze będzie bronił Bravo w LM to moge uwierzyć ale nie że na 3 frontach. Skoro nawet taki Pinto bronił w PK.

0

To niech idzie w sumie będzie grał tyle samo meczy bo z Livepoolem nawet w lidze Europy nie pogra i w pucharach Anglii też szybko odpadnie.

0

A skąd ty wiesz co planuje Enrique znasz go osobiście? Nawet jak to planuje to pokazuje jak wiele brakuje Ter Stegenowi do Claudio.

0

Nie wiem o co mu chodzi gra w LM, PK i w prawie wszystkich innych turniejach oprócz La Liga i dalej mu mało. Moim zdaniem obecnie to Bravo jest lepszy i pewniejszy. Ter Stegen powinien się cieszyć że broni w LM i PK w takim klubie jak Barcelona, a nie tylko marudzić...

10

Może dlatego że ma pół roku kontraktu?

1

W pełni się z tobą zgadzam.

4

To ile ty chcesz za Grimaldo który ma ważny kontrakt jeszcze 6 miesięcy?

1

Najbardziej z 2012.

0

To Suarez gra na tej samej pozycji co Isco? Nie wiedziałem o tym.
Edit chodzi o Denisa
Ale zanim oni osiągną poziom Isco to potrzeba jeszcze czasu (o ile osiągną). Halilović powinien po tym sezonie zostań w Gijon jeszcze 1 sezon lub wypożyczyć go do lepszego klubu jeszcze np. Villareal.

0

Co z tego skoro i tak będzie miała ten mecz zaległy bo dopiero rozegra go w lutym.

0

Czemu akurat do 30.12?

2

Marzenie Fabregas przechodzi do Realu, a my kupujemy Isco i mamy pomocnika na dłuugie lata.

1

On mnie już niczym nie zszokuje.

5

Czyli z bana na transfery dla Realu nici. Dobrze chociaż że te pajace wylecieli.

2

Szkoda że wybrał Real? :D Barca nawet się nim nie interesowała to kogo miał wybrać, a z tego co pamiętam to tylko Real z mocniejszych klubów się interesował.

42

Piękny dzień Barca wygrywa KMŚ, Atletico traci pkt i Benitez umacnia się na pozycji szkoleniowca Realu, przynajmniej do meczu z Valencią będzie na posadzie.

4

Właśnie wstałem i zacząłem skakać, nie no żartuje.

1

goool Malaga Atletico traci punkty!

1

Widzę tutaj to zdjęcie po raz 15.

2

No to Bale się już spłacił.

3

Może dlatego że nie gramy od 30 min na 9? :DDD

0

Wszystkie anulowane.

0

Żeby był walkower muszą być jeszcze 2.

1

Współczuje tym 8 zawodnikom Rayo(nie licząc bramkarza) którzy muszą teraz biegać jeszcze 60 min.

0

Obstawiałem wynik 3:2 ale chyba będzie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?