DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alves jest chyba najbardziej utytułowanym a to jest najważniejsze w piłce nożnej.
3
A gdzie jest Puchar Króla?
17
Ty serio myślisz że on chce przejść teraz? Drużyna powstanie dopiero w 2018 roku, a Gerrard minimum do 2020 pogra w Barcelonie.
0
Był już artykuł o tym i parę komentarzy.
0
Eto'o wie, jaka to odpowiedzialność być liderem zespołu, także w reprezentacji. - Gdy były zwycięstwa, jawiło się to jako mój obowiązek. Ale gdy przegrywaliśmy, przez kibiców i prasę byłem określany największym winowajcą wszystkich problemów - wspominał.
To samo z Lewym.
0
To są jakieś jak zwykle głupoty prasy to że jeszcze będzie bronił Bravo w LM to moge uwierzyć ale nie że na 3 frontach. Skoro nawet taki Pinto bronił w PK.
0
To niech idzie w sumie będzie grał tyle samo meczy bo z Livepoolem nawet w lidze Europy nie pogra i w pucharach Anglii też szybko odpadnie.
0
A skąd ty wiesz co planuje Enrique znasz go osobiście? Nawet jak to planuje to pokazuje jak wiele brakuje Ter Stegenowi do Claudio.
0
Nie wiem o co mu chodzi gra w LM, PK i w prawie wszystkich innych turniejach oprócz La Liga i dalej mu mało. Moim zdaniem obecnie to Bravo jest lepszy i pewniejszy. Ter Stegen powinien się cieszyć że broni w LM i PK w takim klubie jak Barcelona, a nie tylko marudzić...
10
Może dlatego że ma pół roku kontraktu?
1
W pełni się z tobą zgadzam.
4
To ile ty chcesz za Grimaldo który ma ważny kontrakt jeszcze 6 miesięcy?
1
Najbardziej z 2012.
0
To Suarez gra na tej samej pozycji co Isco? Nie wiedziałem o tym.
Edit chodzi o Denisa
Ale zanim oni osiągną poziom Isco to potrzeba jeszcze czasu (o ile osiągną). Halilović powinien po tym sezonie zostań w Gijon jeszcze 1 sezon lub wypożyczyć go do lepszego klubu jeszcze np. Villareal.
0
Co z tego skoro i tak będzie miała ten mecz zaległy bo dopiero rozegra go w lutym.
0
Czemu akurat do 30.12?
2
Marzenie Fabregas przechodzi do Realu, a my kupujemy Isco i mamy pomocnika na dłuugie lata.
1
On mnie już niczym nie zszokuje.
5
Czyli z bana na transfery dla Realu nici. Dobrze chociaż że te pajace wylecieli.
2
Szkoda że wybrał Real? :D Barca nawet się nim nie interesowała to kogo miał wybrać, a z tego co pamiętam to tylko Real z mocniejszych klubów się interesował.
42
Piękny dzień Barca wygrywa KMŚ, Atletico traci pkt i Benitez umacnia się na pozycji szkoleniowca Realu, przynajmniej do meczu z Valencią będzie na posadzie.
4
Właśnie wstałem i zacząłem skakać, nie no żartuje.
1
goool Malaga Atletico traci punkty!
1
Widzę tutaj to zdjęcie po raz 15.
2
No to Bale się już spłacił.
3
Może dlatego że nie gramy od 30 min na 9? :DDD
0
Wszystkie anulowane.
0
Żeby był walkower muszą być jeszcze 2.
1
Współczuje tym 8 zawodnikom Rayo(nie licząc bramkarza) którzy muszą teraz biegać jeszcze 60 min.
0
Obstawiałem wynik 3:2 ale chyba będzie więcej.