7

"Według mnie jeśli Barca w tym roku LM nie wygra,to na kilka lat może sobie odpuścić te marzenia. "

Serio myślisz że Bayern przez kilka lat będzie wygrywał LM? :D

Bayern jak zwykle co sezon wielki, a 2 sezony z rzędu w półfinale dostał baty pierw od Realu, a później od Barcelony to teraz chyba przyjdzie kolej na Atletico.

1

Może wrócić na Euro ale po kontuzji może być bez formy, Mam nadzieję że Lewy będzie go wkręcał w ziemię.

0

Chyba chce w końcu aby na siłę go zawiesili ale w sumie to dobrze, że tego nie zrobią bo z nim Real w składzie w ciężkich meczach gra w 10, a z ogórkami to by i bez Ronaldo dali radę.

0

Serio myślisz że Villareal jest wstanie powalczyć? Z resztą to jest nie ważne trzeba utrzymać przewagę aby ten Real nas jeszcze nie wyprzedził, a nie się zastanawiać czy wyprzedzi ich Villareal.

0

Będzie 1:1 Arsenal strzeli coś.

6

Real przed meczem z nami traci pkt z Sevillą. Atletico przed meczem z nami traci pkt z Sevillą.

0

No i Atletico w końcu traci pkt :)

0

Skoro Munir jest za MSN to nie jest 4 w klasyfikacji, a nie 6?
Najlepsi strzelcy Barcelony w obecnym sezonie : Suarez 29,Neymar 20,Messi 20,Munir 6,

0

Villareal naprzód!

4

gpooooooooool 5:4 haha siadł kupon.

0

Mam nadzieję że w końcu Atletico straci pkt czas najwyższy.

0

Na dole w statystykach strzelców PD jest błąd Benzema ma 16 bramek, a nie 15.

2

Nie mamy 18mln na Nolito i byśmy dali 80mln za Dybale. Nie ma to jak wierzyć pismakom przecież to tylko plotka.

0

Szkoda że skoki o tej samej godzinie co mecz Barcy...

0

Jak myślicie Sociedad wygra na wyjeździe z Gijon bo nwm czy stawiać. Gijon ma 5 porażek z rzędu.

3

Negredo sam na sam właśnie nie trafił w piłkę nie wierzę hahaha

2

Mam nadzieję że Las Palmas wyeliminuje tą słabiutką Valencię wystarczy im 0:0 u siebie. Jak można mieć taki skład i nie grać NIC. Negredo wszedł przed 80 minutą piłkę miał z 2 razy.

0

Valencia gra bez pomysłu ehhh szkoda gadać...

0

Valencia przyciska zaraz może coś wpadnie.

0

Bravo Valencia jeszcze 1!

0

Jaka ta Valencia jest słaba i niestety kupon pewnie pójdzie wątpię że strzelą 2 bramki z takim trenerem...

0

Dzięki sprawdzę i tu i tu.

1

Witam wie ktoś gdzie będzie najszybciej podany skład Valencii w meczu z Las Palmas?

9

W ciągu 20 paru godzin widzę ten obrazek po raz 10.

12

Teraz można podziękować Realowi że nam sprzątnął Danilo sprzed nosa bo Vidal był 2 razy tańszy i 2 razy lepszy.

0

Mówiłem my nie umiemy grać defensywnie.

6

Pewnie skończy się na 2:1

0

Masche już widzę pojedynki główkowe z Adurizem ehhhh

0

Już bramkarz Espanyolu się o tym przekonał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?