DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Według mnie jeśli Barca w tym roku LM nie wygra,to na kilka lat może sobie odpuścić te marzenia. "
Serio myślisz że Bayern przez kilka lat będzie wygrywał LM? :D
Bayern jak zwykle co sezon wielki, a 2 sezony z rzędu w półfinale dostał baty pierw od Realu, a później od Barcelony to teraz chyba przyjdzie kolej na Atletico.
1
Może wrócić na Euro ale po kontuzji może być bez formy, Mam nadzieję że Lewy będzie go wkręcał w ziemię.
0
Chyba chce w końcu aby na siłę go zawiesili ale w sumie to dobrze, że tego nie zrobią bo z nim Real w składzie w ciężkich meczach gra w 10, a z ogórkami to by i bez Ronaldo dali radę.
0
Serio myślisz że Villareal jest wstanie powalczyć? Z resztą to jest nie ważne trzeba utrzymać przewagę aby ten Real nas jeszcze nie wyprzedził, a nie się zastanawiać czy wyprzedzi ich Villareal.
0
Będzie 1:1 Arsenal strzeli coś.
6
Real przed meczem z nami traci pkt z Sevillą. Atletico przed meczem z nami traci pkt z Sevillą.
0
No i Atletico w końcu traci pkt :)
0
Skoro Munir jest za MSN to nie jest 4 w klasyfikacji, a nie 6?
Najlepsi strzelcy Barcelony w obecnym sezonie : Suarez 29,Neymar 20,Messi 20,Munir 6,
0
Villareal naprzód!
4
gpooooooooool 5:4 haha siadł kupon.
0
Mam nadzieję że w końcu Atletico straci pkt czas najwyższy.
0
Na dole w statystykach strzelców PD jest błąd Benzema ma 16 bramek, a nie 15.
2
Nie mamy 18mln na Nolito i byśmy dali 80mln za Dybale. Nie ma to jak wierzyć pismakom przecież to tylko plotka.
0
Szkoda że skoki o tej samej godzinie co mecz Barcy...
0
Jak myślicie Sociedad wygra na wyjeździe z Gijon bo nwm czy stawiać. Gijon ma 5 porażek z rzędu.
0
http://www.memypilkarskie.pl/img/9329/maly-uchodzca-wzruszyl-messiego/
3
Negredo sam na sam właśnie nie trafił w piłkę nie wierzę hahaha
2
Mam nadzieję że Las Palmas wyeliminuje tą słabiutką Valencię wystarczy im 0:0 u siebie. Jak można mieć taki skład i nie grać NIC. Negredo wszedł przed 80 minutą piłkę miał z 2 razy.
0
Valencia gra bez pomysłu ehhh szkoda gadać...
0
Valencia przyciska zaraz może coś wpadnie.
0
Bravo Valencia jeszcze 1!
0
Jaka ta Valencia jest słaba i niestety kupon pewnie pójdzie wątpię że strzelą 2 bramki z takim trenerem...
0
Dzięki sprawdzę i tu i tu.
1
Witam wie ktoś gdzie będzie najszybciej podany skład Valencii w meczu z Las Palmas?
9
W ciągu 20 paru godzin widzę ten obrazek po raz 10.
12
Teraz można podziękować Realowi że nam sprzątnął Danilo sprzed nosa bo Vidal był 2 razy tańszy i 2 razy lepszy.
0
Mówiłem my nie umiemy grać defensywnie.
6
Pewnie skończy się na 2:1
0
Masche już widzę pojedynki główkowe z Adurizem ehhhh
0
Już bramkarz Espanyolu się o tym przekonał ;)