DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Głowa mówi nie serce tak.
0
Fatalnie to wygląda pozostaje liczyć na geniusz Lucho w przerwie.
0
No nie wierze co jest z naszą formą?? :/
5
Ja tam porażkę 3-2 bym mógł znieść :D
1
W sumie wolnego uderzył jak zawsze prosto w mur, inna sprawa że Naldo chciał wybić piłkę głową która leciała obok jego biodra :D
2
"Real w tym momencie nie ma sobie równych !!"
A to po czym, po zwycięstwie z Wolfsburgiem :D
2
Kaziu tam mówi o zagraniach na pałe :D
0
Szansa jest Wolfsburg po stracie dwóch bramek zaczął grać.
0
Jak strzelą około 75 minuty to już problem może być.
1
Czuję że Wolfsburg coś strzeli ciekawe czy Real odpowie wtedy dwoma golami.
0
Draxler schodzi oj teraz to będzie mega ciężko.
0
Spokojnie na razie jest dogrywka a Wolfsburg zaczął grać jak dostali 2 bramy. Teraz strzelą i Real znowu musi wbić dwie.
8
Wolfsburg zaczął wysoko grać dlaczego nie zrobili tego od 1 minuty?
1
Spokojnie Wolfsburg może tego potrzebował i zaczną grać jak w poprzednim meczu strzelą i Real znowu musi 2 wbić.
0
Wolfsburg albo się obudzi i zacznie coś atakować albo już mogą jechać do domu.
0
Wolfsburg już muruje jak tak będą grać cały mecz to nie awansują...
0
Żałosne zachowanie Pique i Busquetsa.
2
Wyloguj się i nie wracaj na stronę...
0
Ogólnie jest bardzo dobrym bramkarzem ale dzisiaj wyczynia niesamowite rzeczy.
0
Wierzę że wygramy wystarczy strzelić na 1:1 przed 70 min. Real już moim zdaniem nie wytrzyma i wciśniemy tą drugą.
0
Turan niech już zejdzie bo zaraz czerwo będzie...
0
50 milionów spokojnie można za niego wyciągnąć od Chińczyków ale sam nie wiem ja bym mu dał szansę w następnym jeszcze sezonie żeby coś pokazał. Jeśli dalej by nie błyszczał wtedy dopiero sprzedał.
0
Klikasz na ten mecz który chcesz zobaczyć, u góry pisze przejdź do ocen za mecz i tam klikasz na danego zawodnika. Pokazuje Ci jego ocenę użytkowników, a jak chcesz zobaczyć swoje to masz na dole.
0
Wolsfburg spokojnie będzie mógł ograć słabe City jak awansują te ekipy.
0
Powie mi ktoś co z tym Aurierem? Narobił zamieszania obrażając zawodników i trenera miał być przesunięty do rezerw PSG, a tu teraz gra w pierwszym składzie.
1
Jonas z Benfici reszty nie wiem.
Edit: Ok dopiero teraz zauważyłem że chodzi Ci o mecze tylko Realu i Barcy.
0
Ma ktoś link do streama z studia c+, oprocz futbolhd bo mi wywala.
3
Haha nie mogę z tego Ramosa.
0
Haha Ronaldo marnuje sete.
0
Ja też tylko w meczu z Betisem to zrobiłem :D